Jump to content

Planescape Torment


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Uzeh ja tako da odigram Torment, jerbo sam ga propustio, i onda reko' 'ajde ako cu da ga igram sad, ne planiram da ga prelazim 5 puta, stoga hajde da se potrudim da vidim sto vise sadrzaja igre, ili 100% ako je moguce.

 

Krenuo ja da igram, istrazujem, mlatim se, prevrcem svaki kamen, pricam sa svima o svemu o cemu moze, a kad prodjem sekciju, pogledam u walkthrough-u jesam li nesto preskocio. Prvi put se sjebao tako sto mi se pridruzio Dak'kon, i onda da bi mi se vratilo secanje o tome kako sam spasio Dak'kona, morao sam da pricam sa Githzerai Townspersonom.

 

Medjutim, posto sam se ja, cim sam izasao iz Mortuary u grad, napickarao sa prethodnim Githzerai-em i priklao ga, ovaj je bio nadrndan na mene, i nista nije pomagalo, te nisam mogao da pokrenem taj deo price.

Kopajuci na tu temu po netu (btw, bas malo informacija ima na netu o igri) nasao sam da originalna verzija igre ima gomilu bagova i da se savetuju neki patchevi, fixevi i ostale zajebancije. Reko aj da sredim te bagove, ali posto u fixovanoj verziji ne mozes da koristis sejvove iz obicne, krenuh ispocetka. Odradio ja opet od pocetka (potpuno) sve do te tacke u igri, sto sam brze mogao i dodjem u Gathering Dust Bar, odradim sve sta treba, medjutim, mladoga Awaiting-Death-a sam odvratio od ceznje za smrcu pre nego sto sam odradio prvi quest za Dustman Faction, i to je igri bio dovoljan razlog da mi ne dozvoli da se uclanim u faction po povratku sa prvog questa (i dalje nisam nacisto da li mi ne dozvoljava da se uclanim, ili me je igra izbacila iz factiona i ne da mi da se vratim, posto mislim da sam se uclanio, ali nisam 100% siguran, postoji mogucnost da taj quest moze da se odradi i pre uclanjivanja). I tako sad ne mogu da nastavim questove za taj faction.

 

Izgubio sam strpljenje potpuno, ne pada mi na pamet da pocinjem igru treci put, da bas nemam sta da radim u zivotu pa ajde.

Sad cu lepo sve sebi da spoilujem i da procitam sto vise nadjem, pa cu da odgledam cinematike. Bleh

 

Ali Fall-from-grace :wub:

 

bahahahahaha poceo sam da citam i predomislio sam se xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta?

Nauci me baba da budem mag i resetova mi level. -.-

Mislio sam da ce da bude multiclass fighter/mage kao ovaj vanzemaljac sto ga vucem sa sobom.

 

penis, medjutim

 

Mogu da menjam klase, a ne mogu dual class.

Pusite ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi dok ne nacrtas :D

Ja sam nasao Nodroma bez da crtam mapu, onda sam se usrao da nadjem carobnjaka... I sve bi to bilo super, medjutim, zajebo sam se, nisam ostavio mesta u partyju da primim Nodroma, pa sam morao nazad, da ostavim Ignusa, pa opet lavirint, zato sam crtao mapu. @_@

 

Znam, cuo sam za to. Valjda ce da bude dobar. Ne interesuje me nesto preterano to sad, barem ne dok ne zavrsim ovo, gustiram ga svaki dan po malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...