Jump to content

Planescape Torment


Jabba the Hutt

Recommended Posts

@Demon Seed, jesi skinuo GOG verziju igre?

 

DA

 

Je l' me to jebe? :D

 

Ne znam sta da ti kazem, ja nisam imao takvih problema.

 

Ti ga verovatno i nisi upgradovao do kraja :P

 

Ne bih ni primetio da nisam pratio guide za to

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, roboticja kad upgradujes dobijes za ceo party 36000+36000+36000+36000+36000 (5 puta 36 iljade) +60000 xp i nabudzis mu statove da jebe mater milosnu.

 

A meni izbagovan ovaj upgrade od 60k exp, i jedan od 36k, pa ti vidi... :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demon Seed, mislio sam da si skinuo mozda neki torrent originalne igre pa da imas problem. GOG (Good Old Games) izdanja uglavnom rade bez problema, evo pikam Arcanum of Steamworks & Magicka, i za sada nema nikakvih problema i slicne stare hitove koji se mogu nabaviti sa njihovog sajta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uspeo sam na kraju, u guide-u koji sam gledao nije pisalo koliki moji statovi treba da budu da bih mogao da ga upgradujem, znao sam samo da mi treba visok int i charisma... Palo na pamet da mi fali nesto od statova, probao da cheatujem statove na max, i radilo je, upgradovao Nodroma, pa vratio statove kako su mi bili. :D

 

Po onome sto pise, treba visok intelligence i charisma, a izgleda da za fighter upgrade treba i strength.

 

Tako da sam ogresio dusu o divan kod, nije bio bug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja vidim, generalno se Baldur's Gate tu kao smatra boljim i kvltnijim, a ja sam igrao BGII nesto malo kao klinac, jedva da se secam kako izgleda, a Torment sam uzeo sad detaljno da precesljam i sto vise procitam dok igram, tako da jebem li ga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Koliko ja vidim, generalno se Baldur's Gate tu kao smatra boljim i kvltnijim, a ja sam igrao BGII nesto malo kao klinac, jedva da se secam kako izgleda, a Torment sam uzeo sad detaljno da precesljam i sto vise procitam dok igram, tako da jebem li ga :D

 

torment se univerzalno smatra boljom igrom od ostalih ie naslova (zbog price; gameworld mehanike su ionako usrane u svim ie igrama, osim iwd2 koji ima dobro implementiranu borbu), a po kultnosti negde je u rangu sa prvim bg-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...