Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

Ewo posle par prochitanih stranica .... :)

Hm...Nisam chula novog pevacha,ali su nastupali u vreme kada je moj stari bio na Eagles-ima u Minhenu i doneo papir ( koncerata koji dolaze u toj areni ) i bila sam bash :'( kada sam videla da su i oni na spisku... :') mislim da ne bih trebala da se razocaram kada ga cujem,jer je Jerry uradio ovo okupljanje bas zbog Layne-a,i kao sto je i sam rekao,ovo nije isti Alice In Chains,niti moze biti.Ne rade to zbog para,vec zbog podsecanje na Laynea.Tako da,iako ne zvuci isto,ne mozemo ni to ocekivati.

Creed ne volim.Omg.:/ odma mi je loshe kada pomislim na Stappy-a koji aaaaaaaa nema pojma (ovo je,naravno samo moje misljenje) i mislim da nece dugo potrajati band koji je cista kopija onoga sto je dozivelo svoje vrhunce ... (mislim na grunge bandove sa pocetka devedesetih...:)

Edited by Sunshine Wes C. Addle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste slusali demoe iz 87. i 89 ?

 

 

Naravno... :D

Ima toliko fenomenalnih pesama (imam ih oko 20-ak), i bas mi je zao sto ih nisu izdali... :frown:

inace, sto se tice Jerry-evih albuma- ne mogu da kazem da su me razocarali, ok su, ali su (na zalost, moram priznati) u dubokoj senci AIC-a.

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala zanimljivost...

 

Par pesama aic-a sa tripod sesija je zavrsilo na boggy depot-u...a t e pesme su:

 

Settling Down,Satisfy,my song i Dickeye...i za druge dve nisam 100% siguran

ali za prve dve sam 100% siguran...u nona tapesu se cak pojavljuje lista pesama izabranih za album medju njima je i settling koji nije izabran...satisfy spominje u jednom intervju.

 

Ja sam uvek na jerryjeve radove gledao kao neki produzetak aic-a tako da je meni omiljena grupa Aic/Jerry/mad season u paketu...ipak su isti ljudi pisali sve pesme...

 

dajte bre neku temu da pricamo o aic-u..

 

je li neko ikada cuo Killier is me ali verziju sa distorzijom...navodno je to snimio studijski tehnicar dok su vezbali nesto...iako je jerry rekao da ce ta pesma samo da bude u akusticnoj verziji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mAd Season i pesma sa Markom Laneganom...njaaami...:) Long Gone Day ... divnoooo!

Danas sam nabavila interviewe neke sa Aic-om.Layne i Sean pricaju o novom spotu (tada-sea of sorrow) i lupetaju.Ne znam ko je smesniji.:) LOL ... Stvarno su ludaci...Imam JerrYa posle Unpluggeda.Prica o tome kako je Layne neverovatan i da mu je najbolji drugar na svetu.Dirljivo,ovako gledano,kada je Layne mrtav.Imam i Laynea o pesmama kako prica sa Ministry sheshirom + kada ga pitaju " jel si ti chlan hairbanda ? " (a posto je to tipicno americko pitanje Layne je lepo odgovorio) " DA.CHLAN SAM HAIRBANDA i to NAJBOLJEG U ISTORIJI ROCK N ROLL-a".

 

ISTINA,moram priznati,bio je u pravu. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego je li neko video ovo:

 

ALICE IN CHAINS filmed its concert on October 31, 2006 in Providence, Rhode Island for a possible DVD release. The Halloween performance was two hours and forty minutes long, with the group playing additional songs for the filming. There's no indication yet of when the DVD could surface or what other features it might contain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim Alice in chains i vise od toga to mi je omiljena grupa ali samo dok je Layne Stanley bio ziv, ovo posle je sve zivo sranje. Imam nekoliko koncerata, dosta spotova i uzivo stvari sa i bez Stanley-a kao i verovatno sve sto su ikada napravili od muzike. Volim Bleed the freak, would, nuthsell, ...... ma sve ...... Preko njih sam zavolela grunge....... i imala sam "down in a hole" period u zivotu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Pa pazi. Nije da oni nisu neki tvrdji rock. Pogotovo Facelift. Imaju dosta rockerskiji zvuk od nekih drugih grunge bendova. Pa i gorepomenuti Social Parasite je vshe rock nego grunge. (ako uzmesh da je recimo Nirvana takodje grunge)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Proklet da sam, sasvim slučajno obratim pažnju na ovu temu, i vidim smjer u kojem se diskusija kreće.

 

Šta je to GRANDŽ da mi neko objasni, i zašto AIC da ne stoje ovdje.

 

Ono, meni to sve isto i taj rok i hard rok i grandž. Svi imaju neke duge kose, sviraju neke električne gitare, nose teksas hlače. Jedino ovi grandž, oni su izmislili jedan divan izum koji se zove karirana košulja, a onda pjevač kad obuče tu kariranu košulju, on ne može normalno da pjeva, nego nešto kao mumlja, ali ne mumlja, kao da stenje, ali ne stenje, pa mora da skine košulju da bi pjevao.

 

Mislim, ono. Svojevremeno sam prisustvovao izlaganju o tome kako je iz death metala nastao thrash metal.

Nešto sam se toga sjetio ovom prilikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...