Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

Problem je sto ljudi koji su smisljali koncept za forume nisu mogli bas sve da predvide. Mozda i nedostaje neki forum, jerbo je Grunge ipak bio pokret, ali onda treba lepo prvo smisliti kako to sve postaviti.

Pa da - zato su i navikli da teme stoje negde godinama iako mozda nisu toliko za taj pod-forum...

Po meni je Ostala ne-metal muzika prvenstveno za neke druge ne-rok i ne-metal pravce,tipa narodne muzike ( :puke: ),techo muzike (isto :puke: ),rap-a,ovoga-onoga...necega sto bas nema dodirnih tacaka sa rock-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nisi,kad jesi? :lol:

Mislim na to da kad si ti otvarala (onu duplu) temu o Alice In Chains otvorila si je ovde - na Rock-u i Hard Rock-u (a ne na Ostaloj ne-metal muzici) :da: Na to sam mislio...

 

Otvorila sam je ovde, jer mi je bilo cudno kad sam je videla na ovom podforumu, a vec je postojala jedna tema na ostaloj ne-metal muzici... A i sem toga, postujem otkako sam se registrovala na onoj staroj temi... Jedini razlog zbog kojeg sam ovde dosla je gore pomenuti...

Drugo- bune se ljudi koji gotive AIC i koji su postovali na ovoj temi o samom bendu i svemu vezanom za isti, a Vlaje Buraza i Brace-a se zaista ne secam sa ove teme, da su ikad pre napisali nesto o samom bendu, a ne samo da se ubacuju u diskusiju o tome gde ce biti tema (koja ih, ocigledno ne zanima - izvinjavam se ako gresim, ali takav sam utisak stekla).

Dakle, misljenje ljudi koji stalno postuju na temi AIC (pa makar samo nas cetvoro-petoro sad, a ima nas i vise, inace) bi trebalo da se uvazi... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam definitivno za da se tema prebaci na ostalu ne metal muziku...zashto?

pa...sve je vec recheno... Nikako nisam ochekivao da cu ovde naci temu, ali ipak eto je ovde...

 

dodushe kad su Lejna pitali shto svira grunge, on je rekao: Shta je to grunge?

paaaaaaaaa nekako se islazem sa njim... mislim da grunge ne postoji kao muzichki pravac, mislim samo uporedite PJ, Nirvanu i AiC! po meni to nije isti pravac...

ALI! sve jedno mislim da tema pripada ostaloj ne metal muzici jer je to taj neki

alt-pop-punk-experimentalni-ostali-ne-metal-rock...

 

a shto se tiche teme grunge, nemam pojma... zbunili ste me... chas mi je to idiotski, chas mislim da bi bilo i super bendova (onih manje poznatih javnosti, a ne samo kao onih "BIG LIGHTs SHOWMAN" bendova)

 

btw jel neko izvalio shto su ljudi na ostala ne metal muzika temi najtuznija ne metal pesma pisali o down in a hole u nutshell? Thaat was good one...ahahahaha :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorila sam je ovde, jer mi je bilo cudno kad sam je videla na ovom podforumu, a vec je postojala jedna tema na ostaloj ne-metal muzici...

Ovo mi je malo kontradiktorno :blink: Otvorila si je ovde jer...???Ne znam,nisam te razumeo do kraja (zasto si je otvorila ovde) :ph34r:

Anyway,ja sam samo rekao da si je ti otvorila ovde (tu temu),a iz kojih razloga - u to ne ulazim.Poenta je to da ti je prva asocijacija za taj bend bila ovde,tj. da si tu temu (Alice In Chains) izgleda prvo potrazila ovde (na Rock-u),a ne na Ostaloj ne-metal muzici :meshuggah:

 

Drugo- bune se ljudi koji gotive AIC i koji su postovali na ovoj temi o samom bendu i svemu vezanom za isti, a Vlaje Buraza i Brace-a se zaista ne secam sa ove teme, da su ikad pre napisali nesto o samom bendu, a ne samo da se ubacuju u diskusiju o tome gde ce biti tema (koja ih, ocigledno ne zanima - izvinjavam se ako gresim, ali takav sam utisak stekla).

Ja sam samo odgovorio na niking-ov post da nije tacno da (kako on tvrdi) citiram "svi koji su se javili do sada oce temu na OStaloj Ne-Metal" - to nije tacno.

 

Dakle, misljenje ljudi koji stalno postuju na temi AIC (pa makar samo nas cetvoro-petoro sad, a ima nas i vise, inace) bi trebalo da se uvazi... :bigblue:

OK,naravno,al' pre toga (posto ste rekli da nije potrebn glasanje) da vidimo sta kazu (drugi) moderatori :bigblue:

 

ja sam definitivno za da se tema prebaci na ostalu ne metal muziku...zashto?

pa...sve je vec recheno... Nikako nisam ochekivao da cu ovde naci temu, ali ipak eto je ovde...

OK.

Koliko sam primetio vas jedini argument je to sto je tema vec dugo bila tamo i da bi je trebalo zbog toga vratiti.OK.Ali postoje i drugi argumenti (ono da je to generalno rock muzika),pa cemo videti ;)

 

dodushe kad su Lejna pitali shto svira grunge, on je rekao: Shta je to grunge?

paaaaaaaaa nekako se islazem sa njim... mislim da grunge ne postoji kao muzichki pravac, mislim samo uporedite PJ, Nirvanu i AiC! po meni to nije isti pravac...

ALI! sve jedno mislim da tema pripada ostaloj ne metal muzici jer je to taj neki

alt-pop-punk-experimentalni-ostali-ne-metal-rock...

Ono,jeste to sve ne-metal u principu,samo kazem treba izvagati dal' je blize rock-u (pa da ostane ovde) ili nekoj drugoj ne-metal muzici... :ph34r:

 

a shto se tiche teme grunge, nemam pojma... zbunili ste me...

Pa pravo da ti kazem mnoge je to zbunilo - kako clanove,tako i moderatore :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, meni se cini da treba razmisljati o novoj sekciji na forumu ostala ne-metal muzika. Imamo rock & hard rock, imamo Goth, industrial, elektro, pa mislim da bi trebalo napraviti josh jednu, ali ne samo grunge. Trebalo bi prvo lepo napraviti koncepciju, tipa sta josh mozda da ide tu, pa onda da se otvori nova sekcija, a da ono ostala ne-metal muzika bude za ono na sta i asocira (sve sto nema blage veze sa pojmom bend). dakle techno, rap, hip-hop, dance i ostali shitovi.

 

P.S.

Ja itekako slusham Alice in Chains, ali mi nije bilo nesto zanimljivo da postujem na temi. Nije ko da se nesto desava pa da pishem. Jedino sto mozemo tu da pishemo je sta nam se svidja, a sta ne, jerbo drugih vesti nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkako sam poceo da slusam Alice In Chains....moj zivot je sada promenjen!

Kad god ih slusam stalno se fleshiram...jednostavno osecaj koji ne moze da se opishe!

mislim pomislim samo kako je Layne bio svesan toga da umire poslednjih 10 godina svog zivota......jednostavno.......ne znam!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

There are currently no upcoming tour dates. Any future tour dates will be posted here as soon as we are given the official okay. Please note that as of right now, any rumored 2007 dates are just that - rumors.

 

Alice thanks everyone who attended one of their 2006 shows

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vas obavestim da se jos nismo (moderatori) slozili (a ni izjasnili svi) :rolleyes:

 

 

Inace,to sto neka tema stoji 100 godina negde (na nekom pod-forumu) nije neki argument i ne mora da znaci i da pripada tamo :icon_ne: Eno,npr. na Ostala ne-metal muzika sam nasao temu o Osvajacima (koja je cak,ako sam dobro zapamtio,i starija od one ovde),a svako zna da su Osvajaci hard rock (ili barem rock)...i ne znam sta su radili tamo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Otkako sam poceo da slusam Alice In Chains....moj zivot je sada promenjen!

Kad god ih slusam stalno se fleshiram...jednostavno osecaj koji ne moze da se opishe!

mislim pomislim samo kako je Layne bio svesan toga da umire poslednjih 10 godina svog zivota......jednostavno.......ne znam!!!

:pivopije:

Je to nema vishe slushalaca AiC?

Edited by F4R15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...