Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

A Jerry-jeva solo karijera? Mene cudi zasto on nije uzeo mikrofon :huh:

 

Kako mislis? Ima on 2 solo albuma gde naravno i peva. Prvi je Boogy Depot koji je izasao 1998 pa zatim Degradation Trip vol 1 i 2 iz 2002. godine. Jako cudni albumi, tek nakon mnogo slusanja udju u glavu....Trebalo bi da ima negde na torrentima ili rapidshare pa ako te zanima skini obavezno :pivopije:

 

Da,da....Odlicni su,ja imam samo koncert od njih.

 

:pivopije:

Taj 'cert je odlican. Ja sam ga dosuse gledao samo na youtube-u jer nisam uspeo nigde da ga nadjem na torrentima ili rapid-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A Duff svira gitaru???

Jebo mamu,izgleda da jeste Duff :confused:

 

 

Ne znam izgled clanova Alice In Chains-a,a i snimak je na YouTube-u (znaci,ne bas dobrog kvaliteta),pa ne mogu jasno da vidim tetovaze,ali to je njegov izgled,njegovo ponasanje na stage-u... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni znao da je on nekad svirao sa njima...

 

Malo mi je cudno sto ga vidim sa gitarom (kazem,ne poznajme bas Alice In Chains,i sta se desilo sa njihovim drugim gitaristom,pa da Duff svira),ali znam da i gitaru zna da svira (na njegovom solo albumu je to pokazao),a kapiram da je upao sa ovom ekipom jer je svirao u 'milion' Seattle bendova,pa verovatno zna i tu ekipu (iz Alice In Chains) :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Upravo slušam pesmu i deluje mi skroz ok. Kad pregledam lyrics-e i preslušam još par puta imaću potpuniji utisak.

Međutim, nikako ne mogu da se pomirim sa činjenicom da nema više Layne-a i da su nastavili da rade pod starim imenom. Sav pozitivan utisak na stranu, ali trebali su da promene ime benda. Samo onda naravno ne bi imali publicitet koji sada imaju. Jedva čekam da izadje album, ali neću ga slušati kao AiC, već kao neki novi bend koji nije trebao tako da se zove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se dosta na prvo slusanje nova stvar. Jeste malo bezveze sto su nastavili rad kao AIC, ali najbitnije je da je muzika dobra, zar ne?

 

@ Tomislav

 

Album treba da izadje krajem septembra ako se ne varam.

 

Nadam se da ce i ostatak albuma biti dobar kao A looking in a view

Share this post


Link to post
Share on other sites

На прво слушање ми песма супер звучи. Болесно је колико се Дувал труди да копира Стејлија, што је најгоре успева му и то одлично.

 

Јаке гитаре, добар груви звук...једино ми недостаје нека Кантрелова кратка и срцепарајућа солажица, њему својствена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<!--quoteo(post=1992230:date=1. 7. 2009, 02:31:name=Jimmi)--><div class='quotetop'>QUOTE (Jimmi @ 1. 7. 2009, 02:31) <a href="index.php?act=findpost&pid=1992230"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Upravo slušam pesmu i deluje mi skroz ok. Kad pregledam lyrics-e i preslušam još par puta imaću potpuniji utisak.

Međutim, nikako ne mogu da se pomirim sa činjenicom da nema više Layne-a i da su nastavili da rade pod starim imenom. Sav pozitivan utisak na stranu, ali trebali su da promene ime benda.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Upravo. Nemam ni najmanju zelju da ovo slusam, ma koliko pesma i album bili dobri. Cak mogu reci da mi se sve ovo bez Layne-a na neki nacin gadi.

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/topic/32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Međutim, nikako ne mogu da se pomirim sa činjenicom da nema više Layne-a i da su nastavili da rade pod starim imenom. Sav pozitivan utisak na stranu, ali trebali su da promene ime benda. Samo onda naravno ne bi imali publicitet koji sada imaju. Jedva čekam da izadje album, ali neću ga slušati kao AiC, već kao neki novi bend koji nije trebao tako da se zove.

Upravo. Nemam ni najmanju zelju da ovo slusam, ma koliko pesma i album bili dobri. Cak mogu reci da mi se sve ovo bez Layne-a na neki nacin gadi.

a zašto bi bilo tako... skoro svaki bend koji duže traje pre ili kasnije napravi neke izmene, bilo bi glupo da se za svaku promenu postave menjaju imena bendova... a niko nije nezamenljiv... jeste lejn bio carina ali eto, zamenio ga crni brat, i moram da kažem da radi odličan posao...

dobro zvuči ova pesma... mada, slažem se da su je bespotrebno rastegli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...