Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

Pa, jeste, ali ovo je vise od obicne promene... Layne je bio dusa AiC-a, naravno, svaka cast Cantrell-u, ali Layne-ov glas i tekstovi su ono sto je ucinilo ovaj bend velikim. Jednostavno, za mene AiC bez Layne-a nije AiC. Pazi, moj omiljeni bend (Amorphis) je pre koju godinu promenio pevaca koji je godinama bio u bendu i to ne da mi nije smetalo nego mi je bend sada jos x puta bolji, i mogu nabrojati jos x primera za to, ali u ovom slucaju... It's just wrong.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се да нико није незаменљив, слажем се и да без Лејна звучи у најмању руку чудно, али једва чекам да изађе цео албум. Мислим да Дувал ради добар пос'о, ако ништа друго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja tek sad video da snimaju nov album. Kul.

Evo skida mi se nova pesma. :da:

 

 

edit: Posle prvog slusanja zvuci obecavajuce. Refren mi se svidja. Bez Lejna jeste drugacije, ali svejedno jedva cekam da izadje album.

Edited by matija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се једног интервјуа са Кантрелом, где је тврдио како је Клинтон један од најјачих баја које је упознао у животу.

Чак је и држао урамљену, заједничку фотографију са њим, у спаваћој соби. Прс'о сам тада од смеха.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се једног интервјуа са Кантрелом, где је тврдио како је Клинтон један од најјачих баја које је упознао у животу.

Чак је и држао урамљену, заједничку фотографију са њим, у спаваћој соби. Прс'о сам тада од смеха.

 

Pa normalno. Sto se Amera tice, Klinton je za njih bio sasvim kul lik. Secam se tog vjua, bio je u Rock Express-u. Rekao je da mu je Bili rekao nesto u fazonu: "Steta sto nemam ovde saksofon da malo sviramo". Meni je to sasvim ok i razumljivo, sta njega boli kurac sta je Klinton radio po svetu i koga je bombardovao. On je Amer i njemu je Klinton bio kul covek, nista cudno u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nishta chudno shto je Cantrell to izjavio s obzirom da su mu momci iz metallice najbolji drugari,a koji su i samo podrzavali jos omrazenijeg Bush-a.

 

AIC vishe nikad nece biti ni blizu onoga dok je Layne bio tu jer on je ipak bio dusa ovog benda. Iskreno, Jerry je napisao vecinu tekstova i muzike za bend,njegov doprinos je neosporan,on i Layne su perfektno delovali zajedno,ali bez Layne-ja to vise nije to. Njegov autentichan vokal i emocije koje je prelivao u svaku pesmu su neponovljivi. Muzika je bila totalno iskrena sto je moglo da se oseti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvar do jaja... realno jerry je i trazio lika koji ce da skida laynea i profi ga je nashao...i to je to...

nije bolji vokal, nece ni biti,i tu je gotova sva prica..

jebes ga kad je ovaj majstor malo duze bio u kadi i to ga kostalo glave.......

ali zato brade sto su pustili...eeee... :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek sad odslusah novu pesmu...i stvarno ne znam sta da mislim,muzicki je odlicna,vokal je ok...ali nekako nije to to...i osecam da sto bude bolji album to ce se vise osecati Layne-ov nedostatak...bar meni...al o5 cekam album...kad treba da izadje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nishta chudno shto je Cantrell to izjavio s obzirom da su mu momci iz metallice najbolji drugari,a koji su i samo podrzavali jos omrazenijeg Bush-a.

 

AIC vishe nikad nece biti ni blizu onoga dok je Layne bio tu jer on je ipak bio dusa ovog benda. Iskreno, Jerry je napisao vecinu tekstova i muzike za bend,njegov doprinos je neosporan,on i Layne su perfektno delovali zajedno,ali bez Layne-ja to vise nije to. Njegov autentichan vokal i emocije koje je prelivao u svaku pesmu su neponovljivi. Muzika je bila totalno iskrena sto je moglo da se oseti...

 

Pa ovi iz Metallice su obicni redneci i seljachine bez mozga,pogotovo Hetfield a odmah za njim i Lars (Hammet je ok i mexikanac chupavi) ali obicno takvi prave dobru ziku da ga jebes.Surova istina

Ovi iz AIC su ipak malo osvesceniji ali opet sta prosecan amer zna o spoljnoj politici....nista i boli ga dupe,tako da ja to razumem sa neke strane.Neki zive u nekom svom svetu a pogotovo ova ekipa koja se nije skidala sa gudre godinama...

Inace,Cantrell je bio dusha tog benda ako cemo realno,Layne je bio taj koji je uspevao sve to da lepo upakuje i ispolira ali nista vise od toga.

Ovaj je napisao maltene svu muziku,odradjivao vokale i napisao pritom i dosta textova.Tako da ja licno ne bih video poentu da bend nastavi bez njega a ne bez Layne-a...

 

dobro gruva ova nova pesma. Cantrell je i dalje car za dobar rif.

malo mi je spooky vokal koliko podseca na Layne-a... ali kao na nekog strejt Layne-a :)

 

Nova pesma bas dobro gruva sto kazes ali je malo predugacka kao sto neko reche...Duvall je skinuo vokal za medalju sto je meni super.Cinjenica je da niko ne moze da zameni Layne-a ali ne vidim problem da se nastavi bez njega ako vec postoje po meni dobri i realni uslovi za to...

Jedva cekam da cujem album.To je taj pravi AIC zvuk,nema odstupanja i proseravanja....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

Jos jedna nova pesma, nazalost nije neki kvalitet. Deluje mi jako dobra ova stvar (bar koliko se cuje na ovom snimku)

 

EDIT:

EVo jos jedne nove stvari uzivo:

 

Mislim da ce ovaj album da jebe mamu :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drt.

 

Jel' neko provalio u Terminatoru 3 što ima AIC? 'Ladno.

 

Scena: ekipa popravlja neki stari kamion džip šta li je... motor zabrunda a iz vozila zasviraju legende.. klinja iz Otpora pita "šta je ovo koji moj" a Terminator odgovara "Nešto što se slušalo pre sto godina" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koji su i samo podrzavali jos omrazenijeg Bush-a.

Ako nije problem nadji mi gde si to procitao/video jer ih pratim ceo zivot, ali nikad nisu (imenom) nekog otvoreno podrzali.

Da je Hetfield rednek, to je cinjenica! :da::)

 

Inace, odlicna mi je nova stvar. Lik ima fenomenalan glas, harizmu tesko da ce ikad imati kao pokojnik, ali vokal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, odlicna mi je nova stvar. Lik ima fenomenalan glas, harizmu tesko da ce ikad imati kao pokojnik, ali vokal...

 

Слажем се, чуо сам пре неки дан на 202. Супер је песма.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...