Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

In music Festival, Zagreb, Croatia

 

Again

Them Bones

Dam That River

Rain When I Die

Check My Brain

Your Decision

No Excuses

Last of My Kind

We Die Young

Acid Bubble

Down in a Hole

Angry Chair

Man in the Box

 

Encore:

Nutshell

Would?

Rooster

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest Administrator

Ja mislim da novi Alice in Chains ne treba da peva pesmu Nutshell jer tu pesmu moze samo da peva Laney sozbirom da je pesma odgovor na negativno prikazivanje njega od strane novinara.

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da novi Alice in Chains ne treba da peva pesmu Nutshell jer tu pesmu moze samo da peva Laney sozbirom da je pesma odgovor na negativno prikazivanje njega od strane novinara.

Idući tom logikom, ne bi trebao da peva nijednu pesmu koja se odnosi na Laneya, njegova osećanja ili razmišjanja.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Jebiga, ubijao se od droge u poslednje vreme. Bukvalno.

Da, tako svi završavaju ovih dana. Krenu na lečenje, svi, pa i oni sami, misle da ide na bolje, a onda ih nađu u sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
If you were one of those hardcore Alice In Chains fans who ignored 2009’s Black Gives Way To Blue because “It just ain’t the same without Layne,” you fucking did yourself a serious disservice. At first, I was skeptical that new Alice In Chains tunes could be any good…especially after those Jerry Cantrell solo offerings. But Black Gives Way To Blue was easily one of the best records of 2009.

 

Seeing as that last effort shattered all of my expectations, the news that Alice In Chains will release new shit next year is…well, fucking rad.

 

The PRP spotted an online interview with the head of Velvet Hammer, the band’s management team, and in it, David “Beno” Benveniste says that Alice will start writing new music this year.

 

Literally…that’s all he said. And I quote: “Alice in Chains will start writing a record this year.” I assume that effort would be out sometime in 2012, but that’s just conjecture on my part. The folks at Velvet Hammer are solid people who know how to protect their artists…saying more than just “The band will start writing” could’ve led to unnecessary pressure from the blogiverse.

 

“We recently announced a handful of U.S. tour dates for System Of A Down, and we have more announcements coming in the next couple of weeks. The band has been off for five years, so there’s been a huge excitement factor on the web. The kids are going nuts.”

 

So, there’s that too — more coming from System of a Down. Let’s hope that announcement is about East Coast dates or new System songs. I mean, what else could it be?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da odam i ja postu Majku. Ove picke sto sad sviraju su ga i izbacile iz benda. Nastavio je da se druzi samo sa Lejnijem, i bio je poslednji koji se cuo sa njim, dan pred njegovu smrt. Kajao se do same smrti zbog nacina na koji su se rastali, evo sad su napokon zajedno. Nek pocivaju u miru. A ove picke nek mi popuse kurac. Dzeri je odlican gitarista, nema sta, i prvi solo album mi se mnogo svidja. Najvise sto sam mrzeo kod njega je sto se druzio sa najvecim supcima, jabala ga Metalika i Bil Klinton i svi redom...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, nisu ga oni izbacili tek tako, vec je bio tolika narkomancina, da je cak i za njih bilo previse, mozes misliti kolko je daleko to islo...

To oko Dzerija vidim da mnogima smeta, ali meni ne, zato sto druzenje sa tim supcima nije nikad uticalo na njegovu muziku. Svidja se i meni prvi album, ali ipak dosta vise drugi, naravno kad se preslusa onako kako treba, kao dupli!

Steta sto izgleda nece izbaciti 3-ci, navodno je bio blizu zavrsetka, ali onda se desio ovaj reunion.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Layne je bio jos veca narkomancina pa ga nisu izbacili, a nisu zato sto njegov vokal niko ne moze da zameni, basistu je lako naci drugog. Jel ti znas brate u kakvom je on stanju bio za vreme onog MTV unplugged koncerta? I posle onih nekoliko singlova sto su izbacili, raspadao se bukvalno ali ipak je to uradio zbog njih. Uostalom u njegovom zadnjem intervju-u navodno je rekao da mu oni nisu prijatelji. Taj intervju je radila neka kurva iz argentine, mozda je to uradila i zbog publiciteta, ne znam. Znam da je napisala knjigu a porodica od Lejnija se protivila tome, mislim da su se cak nesto i tuzili. Uglavnom, ziveo je u izolaciji poslednjih godina i nije se druzio sa ostalim clanovima niti im je otvarao vrata od stana, a dan pred smrt je zvao Majka da mu cestita rodjendan, i posto je Majk insistirao da zove pomoc a on to nije hteo tu su se "posvadjali".

 

Sto se tice Dzerija on je bio porodican covek i ja mu to ne zameram. Smeta mi sto se druzio sa elitistima i nista vise, inace mislim da nije los lik ovako, jednostavno ziveo je drugaciji zivot.

Edited by LoveHateLove
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...