Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

Meni je album čak i iznad očekivanja, prijatno iznenađenje! Odličan, da ne kažem odmah fenomenalan, bar dok mi se ne slegne...

 

Nekoliko monstruozno dobrih stvari, ostatak vrlo dobrih, baš ima materijala za slušanje i slušanje... Za sada favoriti Pretty Done, Phantom Limb, The Devil put Dinosaurs Here, Stone, Hung on a Hook... skoro da nama lošeg mjesta.

 

A to što je poprilično dug je i bolje, daje prostora za slušanje i otkrivanje polako i postepeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je album slabiji od prošlog...nekako isti ritam, generično, monotono, rifovi koji se ponavljaju u nedogled, od početka do kraja sve je isto. Crnac se ne čuje uopšte, čovek je samo prateći vokal....to mi je na prvo slušanje. Slušaće se još ali mi je prošli album bolji...možda zato što mi je draži jer je bio to veliki comeback

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je odlican. Svidja mi se sto, kao i na proslom, vezu do jaja pesme za kraj. Znaci na proslom Take Her Out, Private Hell, BGWTB, pa kad te spuca ta neka emocija,ajao...a ovde Phantom Limb, Hung On A Hook, Choke (doduse nije toliko da se sjebes ali opet ima to nesto, bem li ga :D ). Legende!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve pokušavam da ukačim šta čujete u toj "Phantom Limb" pa tako kolektivno onanišete na nju ali ne vredi, uopšte me ne radi. Tu, "Low Ceiling" i "Choke" bih isekao bez žaljenja i mnogo bi mi zanimljivija celina bio album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И волео бих да краће траје.

Da bude manje znoja.

 

sve pokušavam da ukačim šta čujete u toj "Phantom Limb" pa tako kolektivno onanišete na nju ali ne vredi, uopšte me ne radi.

Misle ljudi na Pig Destroyer, zbunili se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti zivot. Upravo ugovorih prodaju cele AIC kolekcije. U afektu sam stavio na KP i odmah me zvao covek. Ne mogu da opisem koliko mi je zao :cry: Jebem ti proklete pare. Za utehu je sto je covek nas poznati muzicar, tako da ce otici u prave ruke, a i ja nisam ni slusao vinile, uzeo sam samo sto sam fan.

 

a mislio sam da sam najveci fan na planeti...izgleda da nisam.... :cry: ......to me je bog kaznio zato sto nisam pokazao dovoljno postovanja prema novim stvarima, jbg.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...