Jump to content

Carpathian Forest


Trul

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

kako mi se svideo"FUCK YOU ALL!!!!".jos jedan u nizu sjajnih ostvarenja ovog sjajnog norveskog sastava.ne bih jos da poredim sa predhodnim delima,ali moze svasta da bude!samo da kazem da nema nikakvih pomaka u muzici,pravi pravcati CF.prvi utisci su jebeno dobri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mi se svideo"FUCK YOU ALL!!!!".jos jedan u nizu sjajnih ostvarenja ovog sjajnog norveskog sastava.ne bih jos da poredim sa predhodnim delima,ali moze svasta da bude!samo da kazem da nema nikakvih pomaka u muzici,pravi pravcati CF.prvi utisci su jebeno dobri!

To li je kao izasao novi album... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

BABE, BABE i samo DEBELE BABE u corpse-paintu!

Ko je gledao DVD Carpathian-a znaće o čemi pričam.

Uzgred nisma još dobio promo novog albuma, ali verujem da će stići uskoro. neka pesma koju sam imao prilike da čujem je malo dosadnjikava. icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlichni su! Pravu sliku sam stekao na svirci u SKC, iako mi se Tsjuder malchice vishe svideo, no to je vecj cepidlachenje. Pesma "The Angel and the Sodomizer", sa albuma "We're Going To Hell For This", mi sevecj dugo vremena vrti u plejeru!

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Da kazem koju o novom albumu.

 

Posle dosta pazljivog slusanja,meni je album ispao bolji nego predhodni.Cak sam i blizu tvrdnje da im je ovo najbolji album u karijeri.Muzika im je takoreci ostala nepromenjena.Tu su i dalje najocigledniji uticaji Celtic Frost-a i Darkthrone-a,kao sto je bio slucaj i na svim ostalim albumima.Pozadinske klavijature kojih je bilo u izobilju na "Defending the throne of evil",sad su svedene na minimum.Produkcija je prepoznatljiva,masivne gitare,cist bubanj i naravno Nattefrost-ov tipicni vomit vokal,plus razne varijacije,efekti i prateci vokali.Pesme:The frostbittenv woodlands...,Submit to Satan!!!,Diabolism,Shut up, there no...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било ти је то 28. јануара 2005. године, заједно са Tsjuder-ом, затим Е-Force и бенд са јаааако ружном певачицом, која има врашки добар глас Wykked Witch.

Aj nek neko baci linkove za slike ako ima s tog koncerta. Ja imam samo par CF a ostale su Tsjuderove... ph34r.gif pa bi htela da imam još...

 

 

Upravo skidam novi CF pa ću da reknem mišljenje kad preslušam mada po Goksijevim recenzijama izgleda opako icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck you All није лош, али ипак га не бих препоручио људима који се тек упознају са Carpathian Forestom...

 

Слава!

Slazem se, album je veoma dobar...al' nekako vise vuce na thrash...sto je bezveze ali dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ти си као толики блекер да не можеш да поднесеш никакве thrash призвуке...

 

Black је настао из thrash-а и та два правца се не могу раздвојити. Код неких бендова је то израженије, код неких није.

 

Што се тиче новог албума, шта знам, није ми баш лег'о на прво слушање. Можда је то само први утисак, ал' ми се чини да је CF снимио мало слабији албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...