Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

Pre nedelju dana usli smo u studio i snimili cetiri stvari, planiramo da napravimo, uskoro, promo-svirku u Domu Omladine, gde bi bili podeljeni diskovi. Jos nije sigurno ko bi jos od bendova svirao (najverovatnije cemo iscimati Afterlife i jos ponekog slicnog metal opredeljenja wink.gif ),

tako da ko bude dalje zainteresovan neka prati ovu temu i Koncerti & okupljanja za dalje informacije. Dogovoricemo se sa webmasterom da eventualno okacimo i neki MP3 na yumetal.net.

 

Ko ne zna, sviramo neku mesavinu tresh-a i death-a, brze gitare i bubnjevi, screaming vokal i tako to... heh.

 

I da, da ne bude pitanja posle : iz BG-a smo !

 

Pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo napred!

sto se tice mp3-iov nije losa ideja...

to bi mogli i da urade i ostali bendovi koji izdaju demo ili su snimili nesto a mi bi to mogli da napravimo kao novu sekciju...

"demo bendovi iz YU"... mada sada smo malo sjebani sa vremenom ali dobra ideja...

biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada mi ovo izgleda kao da se grebem, ali da li ste zainteresovani da se vas bend pojavi tj. cuje u nasoj radio emisiji Teorija Haosa (inace iz Kikinde) a i u nasem fanzinu Theory of Chaos? Nase emisija je okrenuta promociji mladih bendova (slicno Demo Express-u) a radimo je iz razloga sto ne mogu svi iz Vojvodine da uhvate 202... Uskoro izlazi nas 6-ti broj fanzina, pa bi bilo dobro da uradimo i recenziju Azazel-a... Sve najbolje u daljem radu i postojanju! Stay Metal!

 

Nadam se da cemo stupiti u saradnju a moja tj. nasa adresa je:

 

Teorija Haosa radio show/Theory of Chaos 'zine

c/o Darko Zivkovic, Maxima Gorkog 10, 23300 Kikinda

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusao sam obe pesme,a takodje sam jos bend gledao letos u Barutani.Da je Slayer napravio ovakvu pesmu stvarno bi im odao priznanje za ovakvu atmosferu.Ali u svemu ovome je da jedan Slayer na ovom svetu vec postoji(mada sada ne vrede ni za kurac)tako da je ovo pomalo neoriginalno.

Nemojte ovo shvatiti kao pljuvanje benda,jer Azazel postujem kao punopravnog clana nase metal scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, na ovim pozitivnim kritikama, i uopste na nekakvom poredjenju sa Slayerom, ali rekao sam vec da su nam oni jedan od uticaja, te smatram da nije cudno sto mozda nekog podseca, ali uopste ne nameravamo da zvucimo kao oni, vec jednostavno da uz vracanje, maltene, zaboravljenom zvuku, iskopamo nesto novo.

E, sad pitanje je koliko smo bili i koliko cemo biti uspesni.

 

U svakom slucaju ovo je smernica vredna paznje. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stigao mi je demo.

Svaka cast, mnoooogo je bolje i konkretnije nego sto sam ocekivao.

Produkcija je zaista za pohvalu. A demo - metalski do jaja biggrin.gif

 

Pustao sam ga nekim svojim prijateljima, zakletim thrasherima, i cak su rekli da ne zaostaje ni za Destructionom, Kreatorom i slicnima.

 

Gde ces bolje kritike? biggrin.gif

 

U svakom slucaju, u sledecem update-u na www.bl-metal.org bice cela recenzija.

 

Pozdrav i SAMO NAPRED !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, Apeirone, ako mozes dodji u nedelju 27.10. na svirku u Dom Omladine.

 

Tamo cemo promovisati CD (mada vec imas), ali ako se zadesis u BG-u navrati...

 

Sviracemo sa Krampom

 

Eh, da sam blize - definitivno bih dosao. No, bice prilike, sigurno biggrin.gif

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta, uzgred, ako ste raspolozeni ajde da se dogovorimo za svirku tu kod vas, znam da vas je nas gitarista upoznao jednom prilikom u kst-u, pa ste se nesto dogovarali.

 

Ali, STVARNO smo iz fazona da dodjemo, ako nas zovete...

 

salut.

 

Drago mi je da ste zainteresovani da dodjete. Mi smo sad u frci oko uvezbavanja pesama za snimanje albuma, tako da zaista nemamo vremena za jos neku vrstu posla. Cim to regulisemo, bice svirki definitivno. Zovemo vas obavezno (a i vi bi mogli nas biggrin.gif )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...