Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

VIKEND METALCI Ep. 665 - Povratak u zmajevo gnezdo

 

Eto...

 

Proslavismo i tu 12-tu godinu u zdravlju (trljasmo se alkoholom) i veselju (napunismo se alkoholom). Bio je to jedan nezaboravan vikend, i još nisam dozvolio da me (beo)gradske obaveze potpuno obuhvate tako da sam i dalje pod utiscima... i mada sam nisam vešt da ih opišem sve, da, bilo ih je baš puno. Počevši od samog puta i dugoplaniranog, i konačno, samog dolaska u jednu malu vranjansku kafanu zvanu "Čalabrčak", pa preko upoznavanja i druženja sa ondašnjom ekipom i samom svirkom, i noćenja kod našeg jataka Stane x] ... pa to sve ponovljeno u Jagodini, ili što bi rekli stariji Svetozarevu... iskreno, izdržali bi još, ipak nam sve ovo leži više od pukog preživljavanja kakvo svi već dugo poznajemo... potrebno je samo da se ovako uhvati ritam.

Moramo da se neizmerno zahvalimo organizaciji u Vranju: Buci Psycho, Stanislawu (na velikom gostoprimstvu kao kod svoje kuće i druženju tokom oporavka) i bendu Deeper Down što smo hteli da podele sa nama binu. |m/

Potom hvala i organizaciji u Jagodini: bendovima Stillborn i Alister takođe na svesrdnoj pomoći i druženju, (Vlada A.K.A. Mr. Hate - hvala još jedared na javljanju i slikama), Borku barabi što nas dočeka opet u Jagodini. I na kraju, ali podjednako važnim, svim ljudima koji su nas ispoštovali dolaskom iako je bio drugi pa zatim i treći dan slave sv. Nikola... nekima je trebalo da se još malo popune stomaci xD ali dobro, nemamo šta da zameramo... samo motivacija više da opet dođemo da vas maltretiramo na popravnom.

 

Ovaj bend ne namerava da usporava ovde. Novi album je u pripremi, uslediće još svirki pre i posle njega, u Beogradu i van njega, a vaše je da zadjuskate, možda i zapevate sa nama, svaki sledeći put, u sve većem i većem broju ;] ... do daljnjeg.

 

 

Vaš,

Sgt.Splatter

 

 

P.S. Neke slike su na spejsu

Edited by Sgt.Splatter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filipe hvala ti za sve ove lepe reci i sto ste nam napunili baterije kvalitetnim thrash-om da prezimimo zimu do sledeceg koncerta.Mnogo mi je drago sto ste i vi zadovoljni,kod nas ste uvek dobrodosli samo sto iduci put druzenje ima da traje malo duze.

Jedva cekam novi album,ove stvari koje ste svirali a nisu sa na-amaha su mnogo dobre cak i na prvo slusanje.Bas old school kakav se kod nas najvise ceni.Pozdravi ekipu i lepo provedite praznike pa da budemo u kontaktu do narednog vidjanja.Svako dobro!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Овај је још постао и стихоклепац. Шта је следеће? Филип почиње да свира средњевековну музику на лаути, а јаран га прати на харфи? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Кад ја добијам то? Нисам имао скоро прилике да се давим у Азазел музици.

 

Сунце ти, изгледате к'о најгори скинкерци на омоту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako se kaze : sloboda ili smrt :lol:

 

Puno hvala momci... =_)

 

 

Vesti :

 

Kopamo i dalje neprimetno, nove stvari se rade natenane, treba da padne neko snimanje albuma oko juna, a istovremeno ce se raditi i na spotu, dobili smo interesantnu ponudu. Svirke, bar beogradske, ne planiramo jos jer ipak, sviramo prezahtevni tehnicki vikend metal :P

 

Bole za disk te zovem, majke mi

 

|m/

Edited by Sgt.Splatter

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Prenosim i ovde svoje misli sa Azazel MySpace Bloga i još ponešto što bih podelio sa svima. Nemojte pisati komentare i odgovore povodom ovoga.

 

 

 

 

Wednesday, June 03, 2009 13:59h

 

RIP Boško Radišić

 

 

Prošlo je nekih dva sata kako sam svestan da nema više našeg velikog prijatelja i velikog borca za srpski metal... Iz dnevnih vesti saznajem da je naš Boško zajedno sa svojom sestrom Marijom nastradao u požaru koji je izbio sinoć u zgradi u kojoj su živeli. Morao sam nešto da napišem... iako rastrojen. Kroz glavu mi prolaze mnoga sećanja... poznajemo se nekih 7-8 godina viđali smo se na brojnim svirkama i okupima, a jedan kratak period Azazel je imao čast da tokom 2006. godine sarađuje sa Boškom kada je preuzeo dužnosti vokala... čak smo imali i jedan beogradski nastup u toj postavi, međutim odlučio je ipak da je vreme da se potpuno posveti svom bendu Space Eater i napravili su ni manje ni više jedan od najuspešnijih domaćih metal bendova na ovim prostorima. Boško je voleo muziku kao i sam život. Bio je uspešan student farmaceut, studije je nastavio posle pošteno odslužene vojske, a u poslednje vreme radio je u muzičkoj prodavnici blizu Slavije.

 

Eto, nismo se čuli pošteno neko vreme, a preksinoć sam ga se setio ali odlučio sam da su već kasni sati da bih ga nazvao da popričamo posle dužeg vremena i da se dogovorimo oko prve i dugo, dugo očekivane zajedničke svirke Azazela i Space Eater-a i da poziv odložim za prigodnije vreme... Nikad neću prežaliti ovaj gubitak.

 

 

Zauvek će ostati u našim srcima

 

Saučešće porodici, familiji, članovima benda Space Eater i prijateljima

 

 

Zbogom i počivajte u miru Marija i Boško

 

 

Filip

 

 

 

P7020005rsz.jpg

 

 

Azazel je par meseci radio u izmenjenom sastavu, a 3 jula 2006 u beogradskom klubu Kuglaš je i nastupio... sa Boškom RNA Radišićem na mestu vokaliste.

 

Iako je daleko da je to bio jedini put kada si se dohvatio mikrofona na našim nastupima =) bila nam je čast stvarno raditi sa tobom, a pogotovo poznavati te

 

 

 

 

 

 

 

Tema: Azazel; 26. 12. 2008, 03:43; Post #780

RNA.jpg

 

Priest of Metal

 

 

Group: Moderatori

Posts: 24132

Joined: 10.7.2001.

From: Уб, Вождовац

Member No.: 177

 

 

Кад ћемо да свирамо заједно, БРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ???

 

 

Sada znam da svako čekanje je predugo...

 

 

Zbogom...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prenosim i ovde svoje misli sa Azazel MySpace Bloga i još ponešto što bih podelio sa svima. Nemojte pisati komentare i odgovore povodom ovoga.

 

 

 

 

Wednesday, June 03, 2009 13:59h

 

RIP Boško Radišić

 

 

Prošlo je nekih dva sata kako sam svestan da nema više našeg velikog prijatelja i velikog borca za srpski metal... Iz dnevnih vesti saznajem da je naš Boško zajedno sa svojom sestrom Marijom nastradao u požaru koji je izbio sinoć u zgradi u kojoj su živeli. Morao sam nešto da napišem... iako rastrojen. Kroz glavu mi prolaze mnoga sećanja... poznajemo se nekih 7-8 godina viđali smo se na brojnim svirkama i okupima, a jedan kratak period Azazel je imao čast da tokom 2006. godine sarađuje sa Boškom kada je preuzeo dužnosti vokala... čak smo imali i jedan beogradski nastup u toj postavi, međutim odlučio je ipak da je vreme da se potpuno posveti svom bendu Space Eater i napravili su ni manje ni više jedan od najuspešnijih domaćih metal bendova na ovim prostorima. Boško je voleo muziku kao i sam život. Bio je uspešan student farmaceut, studije je nastavio posle pošteno odslužene vojske, a u poslednje vreme radio je u muzičkoj prodavnici blizu Slavije.

 

Eto, nismo se čuli pošteno neko vreme, a preksinoć sam ga se setio ali odlučio sam da su već kasni sati da bih ga nazvao da popričamo posle dužeg vremena i da se dogovorimo oko prve i dugo, dugo očekivane zajedničke svirke Azazela i Space Eater-a i da poziv odložim za prigodnije vreme... Nikad neću prežaliti ovaj gubitak.

 

 

Zauvek će ostati u našim srcima

 

Saučešće porodici, familiji, članovima benda Space Eater i prijateljima

 

 

Zbogom i počivajte u miru Marija i Boško

 

 

Filip

 

 

 

P7020005rsz.jpg

 

 

Azazel je par meseci radio u izmenjenom sastavu, a 3 jula 2006 u beogradskom klubu Kuglaš je i nastupio... sa Boškom RNA Radišićem na mestu vokaliste.

 

Iako je daleko da je to bio jedini put kada si se dohvatio mikrofona na našim nastupima =) bila nam je čast stvarno raditi sa tobom, a pogotovo poznavati te

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sada znam da svako čekanje je predugo...

 

 

Zbogom...

 

Bila je to odlicna svirka...Bosko R.I.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Za našu pesmu "Law" sa prvog i jedinog Azazelovog albuma :

 

 

The audience voted:

 

AZAZEL-Na-Amah-Law--------EXCELLENT (on air since 4 August 2009)

 

Congratulations!!!!

 

to hear the radio go to:

 

http://www.live365.com/stations/thrasher71?play

 

Spread the word!!!!!

 

Artur Duarte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...