Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

Na mom filmu nije uspela nijedna slika sa čirokanom.Ali zato je uspeo proces shishanja, tako da ti se definitivno nece ispuniti zelja da stavis njegovu sliku u fanzin biggrin.gif

Sorry, but jebiga

Ako hoces ove druge, reci

Neeeeeeeeeee, hoću čirokiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! Namerno si uništila film, znam te, samo da ja ne bih mogao javno da objavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom filmu nije uspela nijedna slika sa čirokanom.Ali zato je uspeo proces shishanja, tako da ti se definitivno nece ispuniti zelja da stavis njegovu sliku u fanzin biggrin.gif

Sorry, but jebiga

Ako hoces ove druge, reci

Neeeeeeeeeee, hoću čirokiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! Namerno si uništila film, znam te, samo da ja ne bih mogao javno da objavim.

 

Slika nema! Ja prva ne bih unistila te slike. Mozda ih ima na drugom filmu, ali trebam prvo da se cujem sa tom ribom koja je isto imala fotoaparat! Ako ti toliko znace te slike, dobices ih ako ih upste ima

 

Filipe, za ranac se obrati Dekiju, takav je dogovor i bio. Kod njega je!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da kazem i ovde...

 

Ovom bendu koji se odaziva na ime Azazel, je danas 20. decembra, rodjendan, odnosno sest godina kako postoji zvanicno i nezvanicno...

 

biggrin.gifa:

Izgleda da ce sest biti srecan broj ovoga puta za nas posto do marta treba da zavrsimo snimanje albuma, ali opet ovo "srecan" zvuci malo paradoksalno jer nam u martu jos i basista i bubnjar odlaze u vojsku...

 

:ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ej, videli smo pre par dana. biggrin.gifa:

Djole (pevac) obicno uzme REX cim se pojavi, i dolazi on pre neki dan i pokazuje mi ponosno : Vidi, vidi... :mrgreen:

 

Eto za par meseci mozda uradis i recenziju kompletnog albuma. :roll:

 

Uglavnom, hvala na pozitivnim kritikama.

 

Jedan nas ortak je dobio novi katalog od Esotherie, i u recenziji knjige "Mefisto i Zlatokosa" Srdjana Krstica, pominje se "jedan beogradski rock bend koji nosi ime po jednom od likova iz knjige". :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

SVE smo snimili kod Bareta iz nekadasnjeg Svarog-a, a Djuru smo angazovali kao tonca.

Platili smo mnogo, posebno studio, posebno tonca, ali STVARNO valja snimak.

 

Inace, kod Bareta je jedan dan (nekih 10 - 12 sati rada) kostao 250 dem.

 

Bubanj i bas smo snimili za jedan dan, ali je jos jedan dan takodje utrosen i za miksovanje svega, tako da... proracunaj.

Takodje, nas bubnjar je koristio svoj bubanj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, i izmedju svake numere smo imali STRIKTNO tri minuta price.

 

Javilo se i par slusalaca za nase diskove, mada sam rekao da su ustvari zvali zbog karata za Alogiju. smile.gif

Ja sam dobio demo(zbog kog sam i zvao!!!) :mrgreen: .Dosta se osjeti svedski death metal(konacno da i kod nas neko svira nesto tako :wink: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, i izmedju svake numere smo imali STRIKTNO tri minuta price.

 

Javilo se i par slusalaca za nase diskove, mada sam rekao da su ustvari zvali zbog karata za Alogiju. smile.gif

Ja sam dobio demo(zbog kog sam i zvao!!!) :mrgreen: .Dosta se osjeti svedski death metal(konacno da i kod nas neko svira nesto tako :wink: )

 

Tja, iskreno ne gotivim nesto taj zvuk, ali ako mislis da imamo takav prizvuk i ako ti se svidja... mozda promenimo pravac. :mrgreen:

 

 

...Salim se.

Opet, neki kazu : "A, vi ste kao Slayer!", eto sad smo Svedjani...

 

Ma izgleda da stvarno ne vredi vise da navodim kako smo mi thresh sastav, to prepustamo vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, i izmedju svake numere smo imali STRIKTNO tri minuta price.

 

Javilo se i par slusalaca za nase diskove, mada sam rekao da su ustvari zvali zbog karata za Alogiju. smile.gif

Ja sam dobio demo(zbog kog sam i zvao!!!) :mrgreen: .Dosta se osjeti svedski death metal(konacno da i kod nas neko svira nesto tako :wink: )

 

Tja, iskreno ne gotivim nesto taj zvuk, ali ako mislis da imamo takav prizvuk i ako ti se svidja... mozda promenimo pravac. :mrgreen:

 

 

...Salim se.

Opet, neki kazu : "A, vi ste kao Slayer!", eto sad smo Svedjani...

 

Ma izgleda da stvarno ne vredi vise da navodim kako smo mi thresh sastav, to prepustamo vama.

Sve to jeste tako,ali se osjeti i At the gates prizvuk,od toga ne mozete pobjeci(a i ne treba da bjezite,jer je to pohvalno za jedan bend)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Molim, nema na cemu ! :mrgreen: I drugi put !

 

Inace, iskoristicu ovu temu da konacno najavim jednu pauzu u nekom ozbiljnijem radu Azazela, jer sutra pratimo jos i Dragana, a u ponedeljak Dekija u vojsku. :cry:

 

Ipak, u zadnji cas snimismo neku vrstu homemade demo-a u studiju u kome vezbamo. Tu su tri nove stvari i jos jedna koju smo ranije vec svirali.

 

Naravno pojavicemo se na vec najavljenim svirkama u KST-u 13.jula i na Hellhammeru u Cacku 29.avgusta (ako se ne varam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim, nema na cemu  !  :mrgreen:  I drugi put !

 

Inace, iskoristicu ovu temu da konacno najavim jednu pauzu u nekom ozbiljnijem radu Azazela, jer sutra pratimo jos i Dragana, a u ponedeljak Dekija u vojsku.  :cry:

 

U bre Filipe pa ko vam onda ostade? Marko je vec u vojsci, a sad i ova dva?

Inache, mogli biste neku svirku napraviti sa Sacramental Blood-om, jako bih voleo da chujem vas 2 zajedno, da je to bruka! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...