Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

Bolje kontaktirajte clanove benda i kupite CD, to kosta 400, 500 dinara...Bolje je da kupis original, nego da skidas sa neta....

Nije ni cudo sto nam je scena u kurcu, kad niko ne kupuje diskove, nego je lakse da sed skine sa neta...

Nista licno nije nikome upuceno, govorim u globalu...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

u bre cheka nije nam bilo foruma pa smo se raspustili

 

sfirka u smederevu za probrani krug ljudi :) znadimacjima i intaktom nash skromni povratak na scenu i prva sfirka znovim bubnjarem nashim starim drugarom MIKIJEEEEM.... meni strava a vi kako ocete

 

sfirka u gun-u mutha funkun!!! dan posle smedereva, awaiting fear,after oblivion iz tuzle i deeper down iz vranja radili su promocije svojih skorashnjih izdanja. mi smo bili podrshka... stvarno odlichan provod! radice se dvd sfirke sa po nekoliko pesama bendova intervjima i chudima... tako da to josh traje! da ortak je slomio dva rebra na sfirci

 

i sinoc jagodina.... a joj.... hvala borku i svim ljudima koji su doshli da uvelichaju festival svojim prisustvom TOTAL DESOLATION, DEADLY MOSH, TESTATOR, NADIMAČ, SPACE EATER, KUGA i krivo mi je shto TRUE BELIVERS nesu sfirali ali cu ih gledati u underu nadam se uskoro 13,12 sa cekicima , sakrementumom i zloslutom. mislio sam da smo u smederevu preterali s moshovanjem ali jagodina je objasnila od prvog do zadnjeg benda... meni je u startu stavljeno do znanja da sam mator za to i sve me boli al da se zna da me sve boli od batina a ne od upale mishica \m/

 

CHUVAJTE SE KAD MOSH-UJETE hocemo da se dobro provedete na sfirkama a ne da muvate medicinske sestre po bolnicama :rockdevil::zuba::rockdevil:

o na pola posta mi se neshto zabagovalo

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...