Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

Pa sa kim da poredjuje kod nas,kad je najmanji broj THRASH bendova,a sve je vise smrdlivih DOOM & GOTHIC. icon_evil.gif

Znam ali Doom nije srdljiv....Mislim ja se ne lozim na speed ili thrash bendove pa ne govorim da je to SMRDLJIVo.....mislim old school death je prava mjuza , gothic je sranje ali doom .... brate daj... icon_confused.gif NEMOJ da vredjas .... icon_smile.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego je za babe i dede iz starackih domova.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa nije za klince i klinke od 10-12 godina koji se pale na smrdljivi H.I.M.! no.gif

Za razliku od njih i njima slicnih bendova kojima je svaka pesma "o baby I love you" itd. u metalu ima ponesto sto treba da se razume!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, zajebite to prosvetiteljstvo osim ako ne zelite to da im kazete i u oci.

Batalite to "prebacivanje lopte" preko net-a. Cudi me da jos niko nije reagovao po pitanju vaseg ocenjivanja HIM-a, novih metal-bogova.

Dodjite bre na svirku 21-og da se zezamo. I mozete SVI samo da stojite, al' da stojite blizu bine i po mogucstvu da nas rusite sa nje.

 

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

wallbash.gifwallbash.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifmrred.gif

 

pukeface.gificon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa sa Infestom, jos ne, nista nije ugovoreno.

 

Svirali smo u Domu - klasika.

Ovaj put su bendovi imali peh sa onim ozvucenjem jer na momente se iskljucivao desni veliki zvucnik, tako da su se jedna gitara i bas cas gubili cas se pojavljivali. Tja...

 

A to za vinjak tek... mada me boli - uvo nisam ga cirk'O

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAZZZZZZZZZZZAAAAAAAAZZZELLLLLLLLLLLLLL!

De ste momci??Poz za sve a najvise za filipovu babu koja nas je oberucke primila kod nje na gajbu da spavamo kada smo imali zadnju svirku tamoi

ZIVELA BABA!

Neznam sta da vam kazem osim AJD U ZDRAVLJE i ajd da se dogovorimo za onu svirku o kojhoj smo pricali.

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

AJD CUJEMO SE!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas mi je drago sto svirate trash metal!nema boljeg metala od djubravnog metala kantaroskog metala!

 

KOJI PACENIK JE STAMPAO ONE PROKLETE PLAKATE!NEK SE UBIJE EJ THRASH SE PISE NE TRASH EEEEEEEEEEEEEEJ! ABNORMALNO NENORMALNO!ZNACI AZAZEL SU TRASH METAL NE THRASH!NISTA LICNO NEGO, VAS JE UVREDIO!TRASH... no.gifno.gifno.gifwallbash.gifwallbash.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...