Jump to content

Empyrium


botorius

Recommended Posts

Pesma se zove ''The Days Before the Fall'' i oan s enalazi na ovoj akustičnoj kompilaciji Prophecy-ja. Inače akustična je, ali je solo snimljen na električnoj gitari.

Pesma je stvarno super i ubedljivo je najbolja od svih koje se nalaze na ovom duplom CD-u. Ime kompilacije je ''Whom the Moon Nightsong sings'' i izlazi 29.oktobra.

 

Despote, link...

Ako mozda imas neki intervju sa njima, pitaj ih da li ce izdati novi album uskoro...

Pa ja svakog trenutka čekam da mi stigne taj njihov novi album to su oni već odavno najavili. Mislim čak da imam negde i spisak pesama.

Sigurno ćemo uraditi intervju, pitaću ga šta poželite samo ostavite pitanja ovde na forumu...

 

daj link :D

ovo me podsećam opet na onu priču sa Enslavedom:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja svakog trenutka čekam da mi stigne taj njihov novi album to su oni već odavno najavili. Mislim čak da imam negde i spisak pesama.

Sigurno ćemo uraditi intervju, pitaću ga šta poželite samo ostavite pitanja ovde na forumu...

 

Cekaj, oni su vec snimili novi album (ne kompilaciju nego album)?

Ako je u pitanju novi album, daj barem spisak pesama i trajanje istih ako si u mogucnosti haha...

Sto se tice pitanja, nista posebno osim da nam (ako snimaju novi album) opise pesme i to da li ce biti kao prva dva ili kao poslednja dva albuma... Bilo bi dobro da sada nesto odrade kao prva dva, jer stvarno obozavam njihovu muziku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobe, ostavi im broj telefona - neka te zovu pa im ti puštaj pesmu. :mhihi:

 

E jbg to bi baš bilo zlo :haha:

 

I sad mi treba da cekamo kraj oktobra, i pitanje je da li ce onda biti negde za download, posto nije toliko poznat bend...

Damn...

 

Ma biće, šta ti je, to im je najveća ekskluziva na kompilaciji uz Ulver pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, ja nisam mnogo obraćao pažnju - kakvu bre Ulver pesmu? :blink:

 

Also featured are the genre's founding fathers, Ulver, with a very rare recording from 1997: their track 'Synen' was only featured on a very limited underground compilation and is probably the Norwegians' most sought-after song.

 

Tracklist: http://shop.prophecy-productions.de/product_info.php?info=p1146_V-A---Whom-the-Moon-a-Nightsong-sings--2CD-Digibook-.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho, pa sad tek ja vidim ko je tu još sve uzeo učešće - Tenhi, Vali, Nest... Ne znam zašto sam se istripovao da je to neka niža liga pa da je Empyrium jedina ekskluziva.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

daj picko link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Gradimir Cugalić

Sada izdavačke kuće šalju promose koji su watermarkovani tj obeleženi. Ako uploadujem promo na net, oni jednostavno skinu, vide da sam ja i mogu da me i krivično gone.

 

Aha, to se znaci odnosi na promo izdanja koje izdavac posalje kupcu... Hvala na objasnjenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...