Jump to content

Empyrium


botorius

Recommended Posts

Jel to znaci da vise nece biti albuma za download pre zvanicnog izlaska? :icon_ne:

 

Ne, to ti se radi odavno i uvek leakuju albumi, evo recimo novi Hail of bullets je poslat novinarima pre recimo 7 dana i odmah sutradan je procurela baš ta kopija, zavisi sve, neki vole da dižu promose na net, a recimo Grave digger novi je procureo greškom izdavačke kuće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se taj watermark uopste vidi?

 

npr. novinar pusti pesmu na radiju, neko je snimi i onda taj snimak okaci na net - youtube recimo, i kako onda provale ko je?

Inače pesma je ko mešavina akustičnog Empyriujuma i pesma sa Songs of Moors and Misty Fields. Ima na kompilaciji finih stvari a posebno je fino ispala pesma Ulvera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno je Empyrium vrhunac kompilacije, pesma je uglavnom zasnovana na vokalima uz par dobrih melodja koje se provlače ispod a tu je i solo na električnoj, stvarno ako ovakav bude album - vrh. Odmah posle ide Ulver, tako jednostavna pesma a baš prelepa, samo uvodna kratka deonica na gitari je dovoljna da istera suze na oči čoveku. Treće mesto su mi moje otkriće godine Les Discrets sa dve pesme od kojih jedna kratka a druga je sa splita Alcest. Vrhunski mi je i Dornenreich i Tenhi, to su albumske pesme ali ja sam ta izdanja preskočio pa ću to definitivno poskidati. Ima i par otkrića dobrih - Neun Welter je baš dobar, Syven, projekat momaka iz Nest, isto. Mada niko na kompilaciji nije zajebao, izuzetno je prijatna i lepa i naravno posebno dobro ide noću uz neko kuliranje.

 

Eto ja vas više neću mučiti, opisao sam šta vas čeka, sledeći moj post će biti link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno je Empyrium vrhunac kompilacije, pesma je uglavnom zasnovana na vokalima uz par dobrih melodja koje se provlače ispod a tu je i solo na električnoj, stvarno ako ovakav bude album - vrh. Odmah posle ide Ulver, tako jednostavna pesma a baš prelepa, samo uvodna kratka deonica na gitari je dovoljna da istera suze na oči čoveku. Treće mesto su mi moje otkriće godine Les Discrets sa dve pesme od kojih jedna kratka a druga je sa splita Alcest. Vrhunski mi je i Dornenreich i Tenhi, to su albumske pesme ali ja sam ta izdanja preskočio pa ću to definitivno poskidati. Ima i par otkrića dobrih - Neun Welter je baš dobar, Syven, projekat momaka iz Nest, isto. Mada niko na kompilaciji nije zajebao, izuzetno je prijatna i lepa i naravno posebno dobro ide noću uz neko kuliranje.

 

Eto ja vas više neću mučiti, opisao sam šta vas čeka, sledeći moj post će biti link.

 

ubrzaj to malo sa linkom

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svaka im cast, uspeli su da me rasplacu. Orgulje, violoncelo, glasovi, violina, distorzija, prelazi bubnjeva, akusticna gitara dok distorzija siba, prelepo ljudi, stvarno prelepo. Stojao sam i blenuo u jednu tacku na mom zidu u sobi, jer sam bio zapanjen koliko strasti ovde ima, intro me je vec osvojio, a gde je ostatak pesme.

Koliko god Doom bendova cuo i slusao, ovo je toliko mocno i sa dubokim znacenjem, da su se stari dani vratili. Stvarno su legende. Hvala im na tome i nadam se da ce biti novi album...

 

Edit: Mozda vam ovo zvuci "gej" ali emocije su me malo ponele...

Edited by Aces High
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...