Jump to content

2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth


METAL Man

Recommended Posts

Američki heavy/power veterani Iced Earth nastupiće u beogradskom SKC-u 23. novembra u okviru predstojeće evropske turneje.

Na poziciji vokala biće dosadašnji pevač benda Into Eternity Stu Block, koji će zameniti Matta Barlowa po završetku letnje turneje.

 

O prodaji i ceni karata ćete biti naknadno obavešteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, sada su bez Barlow-a nashli da dolaze... Super! Tako smo i Nightwish bez Tarje mogli da gledamo, kao i Tarju bez Nightwish-a....ili Stratovarius bez Tolki-a.

Predpostavljam da je dovodjenje benda sa najpriznatijim muzicharom previshe veliki zalogaj za ovdashnje uslove (chast izuzecima), pa smo u ovakvim sluchajevima osudjeni na "ostatke" velikog broja bendova koji su manje-vishe u zenitu karjere.

 

...ali da ne troll-ujem previshe...nadam se da ce oni koji planiraju da idu imati lep provod.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali da ne troll-ujem previshe...nadam se da ce oni koji planiraju da idu imati lep provod.

 

ja zapravo ne znam da li ću da idem.

zaista volim Iced Earth. .. ali sam ga zavoleo pre svega zbog Barlow-a. ok, odgovaraju meni rifovi, galopirajući ritmovi... ali njegov glas ih zaista čini posebnim.

i ne mislim da Barlow-ov odlazak, ako je uopšte definitivan, može mnogo da utiče na kvalitet studijska izdanja, naprotiv poslednji album s njim je bio govno i mislim da su tu davno sve rekli (Horror Show i možda neka pesma sa sledećeg albuma), ali je za live nastupe veliki udarac.

možda odem, ako ne bude u isto vreme neki drugi, zanimljiviji koncert, sigurno ću se lepo iskakati i urlati refrene i strofe koje znam... ali to neće biti to.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, sada su bez Barlow-a nashli da dolaze... Super! Tako smo i Nightwish bez Tarje mogli da gledamo, kao i Tarju bez Nightwish-a....ili Stratovarius bez Tolki-a.

Predpostavljam da je dovodjenje benda sa najpriznatijim muzicharom previshe veliki zalogaj za ovdashnje uslove (chast izuzecima), pa smo u ovakvim sluchajevima osudjeni na "ostatke" velikog broja bendova koji su manje-vishe u zenitu karjere.

 

...ali da ne troll-ujem previshe...nadam se da ce oni koji planiraju da idu imati lep provod.

 

Ne znam ja, Atilla je dosao sa Mayhemom. :mrgreen:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se cini da nije za IE, no dok ne cujem, ne znam... Na koncert cu ici 99%, a kome se ne svidja kako nije Barlow tu, nema ni da dolazi, nemoj da ste dosadni...te ja volim samo ovaj album, te nema IEa bez Barlowa...bilo je i drugih pevaca u bendu, a i odlicnih albuma i bez njega.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se cini da nije za IE, no dok ne cujem, ne znam... Na koncert cu ici 99%, a kome se ne svidja kako nije Barlow tu, nema ni da dolazi, nemoj da ste dosadni...te ja volim samo ovaj album, te nema IEa bez Barlowa...bilo je i drugih pevaca u bendu, a i odlicnih albuma i bez njega.

 

 

Nemam ja nikakvih problema shto lichno Barlow nije tu. Zapravo, meni je Owens drazi kao vokal, nevezano za bend (dok mi je omiljeni IE album Night of the Stormrider). Ako prochitash malo bolje ono shto sam napisao, videcesh da sam pre ukazivao na chinjenicu da ce neki veliki bend u ovu zemlju doci samo kad mu neki element zafali (ili kad su najbolji dani daleko iza njega). Eventualna promena uopshte ne mora da bude losha, chak shtavishe, moze i da poboljsha kvalitet benda...medjutim, mi u ovom trenutku to josh ne znamo. Ono shto znamo, jeste da je Barlow za najveci broj fanova obelezio zvuk Iced Earth-a i da su pesme sa njim najtrazenije. Ni u jednom trenutku nije bilo priche o njihovom dolasku u Beograd, dok se nije ova sadashnja promena desila. Isto to, kao shto sam naveo u prethodnom post-u, mozemo reci i u sluchaju Nightwish-a, Stratovarius-a i josh nekih imena. Zar ovdashnja publika nije dorasla malo kompetentnijim odnosima? Mislim da sasvim sigurno jeste. Ali, shta je onda u pitanju?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...