Jump to content

2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth


METAL Man

Recommended Posts

Odlican koncert, Stu razbio kako peva :red:

Sve se lepo culo, veliki plus za ozvucenje i tonca !!

Nadam se da ce da ispune obecanje i da dodju ponovo

 

 

 

 

 

Dante i Demijan !!!!!!!!!!!!!!!!

 

:rockdevil:

 

 

Perverzija koliko je dobro bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

DANTE'S INFERNO

17 minuta sumanutog thrash pakla!

Koji haos od pesme...ovako nesto bina SKCa nije dozivela jos od 17. novembra i Halloweena.

 

 

JEBOTE

 

JEBOTE

 

Ja ne znam gde mi je glava. Vrat ubija. Kakvo izvrtanje materica na suvo majko moja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DANTE'S INFERNO

17 minuta sumanutog thrash pakla!

Koji haos od pesme...ovako nesto bina SKCa nije dozivela jos od 17. novembra i Halloweena.

 

 

CUJ HELLOWEEN

 

Gamma Ray ih POJ'O

 

Nego veceras bese jebanje mamice milosne, jedan od boljih koncerata koje sam u zivotu gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je odlican koncert. Nemam zamerki. Steta sto nismo culi ten thousand strong. Do sada ubedljivo najbolje podesen zvuk koji sam cuo u velikoj sali SKC-a, tonac je odradio rodjendansko- maherski posao. Zvuk je bio neuporedivo bolji nego na Guardianima pre par meseci.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kao ispodprosječan IE fan sam oduševljen.Zvuk kristalno čist izbija kamenje iz buburega i skida kamenac sa zuba.Stu je odradio posao za 10-ku.Svaka mu čast.Angels Holocaust,Damien,Stand Alone,Declaration Day,Dantes Inferno (cijela)...ajme majko mila džandžanja.Ne znam izvlačili iko onako DŽ-DŽ-DŽ-DŽ-DŽ poput Šafera.

 

Čini mi se da su ponovo ljudi sa strane brojčano nadjačali beograđane.

 

Pojavi li se bend na after partiju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio fenomenalan. Iced Earth je pokidao. Predgrupa nije bila losa, ali su bili malo dosadni za moj ukus. Ne znam sta bi sa White Wizzardom. Da li neko zna zasto se nisu pojavili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navodno su momci malo "problematični", nisu svirali još koncerata na ovoj turneji. Kad se na to doda Stuovo zahvaljivanje Fury UKu što su ih podržali celu turneju, može se pročitati između redova da su u pitanju očigledno neke budale.

 

Elem evo promrdah nekako, glava i vrat ni za kurac. Ko posle onog sinoć kaže nešto za Stua, samo pištolj u glavu i bum bum. Svaka čast i toncu slavljeniku stvarno, izvukao je vrh iz one rupetine. I onako se bisevi rade, kad publika zasluži daš im ono što treba - svaka čast bendu.

 

E da nije nas zajebao Frubi :ph34r: da nije džepario po sali?

 

Ne znam izvlačili iko onako DŽ-DŽ-DŽ-DŽ-DŽ poput Šafera.

 

Jeste redneck ali desnica mu se pozlatila :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...