Jump to content

Liturgy


darthmoog

Recommended Posts

Ne znam da li je vec bila tema o bendu? Uradio sam jedan search nishta nisam nashao.

Bend iz amerike nashao sam jedan album iz 2009 i znam da novi treba da izadje veoma brzo (mislim da je vec leakovao). Elem ono sta je meni cudno i zanimljivo jeste sto na albumu zvuce kao neki moderni alterntivniji black metal bend ali album ce izdati za thrill jockey, label koji je do sada izdavao samo elektronsku/folk/hip-hop i eksperimentalnu muziku i nisu pre imali dodira sa nikakvim metal izdanjima. Posle albuma ce izdati split sa bendom Oval koji isto pravi iskljucivo elektronsku/ambijentalnu muziku od 1994. Ne znam koliko ce vam se svideti nemaju korpspejntove, izgledaju kao neki hipsteri ali na omotu je obrnut krst i pesma sa klipa sadrzi rech pagan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao sam ja o ovom bendu tamo u 2009oj, su izbacili nesto novo mozda? Nije los bend, ali uvek kada mi dodje da slusam takvu muziku uzmem i slusam Krallice. Inace uzivo izgledaju kao sto je DarthMaul rekao ko neki indie rock bend.

 

Inace Maule si poslusao novog Tim Heckera, kakav ti je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na omotu je obrnut krst i pesma sa klipa sadrzi rech pagan.

 

 

Wow! Sad mi glupi blekeri možemo da slušamo, ispunjeni su naši osnovni zahtevi!

Ne znam kakav je ovaj album koji je azal recenzirao ali ja sam poslušao ovu pesmu koju si stavio i meni ovo zvuči kao trećerazredni Burzum ukršten sa novijim Američkim tendencijama, klasičan hipsterski pogled na Black Metal likova koji su otkrili priču negde oko 2005 (sori Gojko, tu ti ne spadaš) i koji se tripuju na priču o nihilizmu kroz prizmu levičara / vegana / insert whatever. Inače do benda sam došao tako što slučajno naleteh na neki intervju na youtube, pevač drobi neke nebuloze o black metalu. Svaka čast Nachtmystiumu, Wolvesima... ali scena koju su izrodili na svom kontinentu je za povraćanje. Ništa, čekamo da se pederaši dohvate religioznog bleka i disonance za koju godinu, biće to najveća gej šala this side of the last Funeral mist.

 

Evo da ne ostanem dužan i taj intervju:

 

http://www.youtube.com/watch?v=kA_p2RLfpsk

 

Keep hipsters out of metal :da:

Edited by Grobodan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, lik mi je odmah išao na kurac kada sam ga video kako mrda nožicama na linku koji je azal ostavio. A sad, kada čujem kako priča, ono tipično drobljenje kojim neko prikriva svoj pičkasti glas... zveknuo bih ga.

 

"Ništa, čekamo da se pederaši dohvate religioznog bleka i disonance za koju godinu, biće to najveća gej šala" :haha:

Edited by Lou
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Azale Altar of Plagues - White Tomb, ne ovo.

 

Liturgy+liderpgy2.jpg

 

svi ti bendovi su dosadni.

 

nije sad da mi je ovo omiljeni bend, nego neki ortaci sto imaju indie sajt su me pitali da recenziram i uradio sam to.

 

meni ovo uopste nije black metal, slusam ga vise kao neki post rock. nije nesto ultimativno, ali mi je mnogo zabavnije od onih dosadnih francuskih post black metal bendova poput Alcest i Les Discrets. kod Liturgy bar juces da slusaju totalno nepovezanu muziku i prave black metal neki zvuk od toga. ovi ostali samo zvuce kao neki Agalloch za siromasne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

које је ово смеће. као што Гроб рече, типични nowadays блекери, који су изгуглали пар појмова који звуче зајебано и од тога направили своју педерску филозофију. ако ћемо око Амера, држим се ја старих, добрих и проверених бендова као што су Krieg, J. Iscariot, Profanatica, па што да не и Averse Sefira...

 

http://www.youtube.com/watch?v=9AKKUQbbiNo

Share this post


Link to post
Share on other sites

фасцинанто је како си ти погрешно разумео шта сам хтео да кажем. а могао сам да набрајам бендове до сутра, па међу њима и Absu, али имам и паметнија посла, па сам зато ставио три тачке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu sta da se ne razume.

Sudeci po tome kakve si bendove nabrojao (i koji si klip okacio), tesko da bi se negde posle te tri tacke koje si stavio pojavio Absu (ili neki drugi kvalitetan bend).

 

Jedina veca razlika izmedju ovih hipstera i nekog od bendova koje si nabrojao je u imidzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

чекај, хоћеш да кажеш да Krieg или Judas Iscariot нису квалитетан Блек Метал?! сине, то је исто као да кажеш да је De Mysteriis Dom Sathanas (на пример) најгори албум у историји правца. бендови које сам ја набројао су Блек Метал какав треба да буде у свом изворном облику. и тужно је што се Блек Метал данас своди на разне хипстере који причају о трансценденталности и осталим срањима. ја сам Блек слушао док су многи људи (и са овог форума и ван њега) још били у пеленама, а исти ти ликови данас себе проглашавају за које какве научнике кад је музика у питању. а то своје "знање" темеље управо на оваквим бендовима. само LLN, само прљаво, само андерграунд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...