Jump to content

Liturgy


darthmoog

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jebo mamu uzeo ja da skinem ovaj zadnji, ne znam šta mi bi. Prva dva su bila teško smeće (sad dok kucam se setim da se Lazi sviđalo, toliko o validnosti Venom komentara) ali ovaj novi, majko rođena... ovo je možda i nešto najgore što sam IKAD ČUO uz Nordsturm (zna Gojko o čemu je reč), par puta sam bukvalno plakao od smeha. Preporučujem, ovo da su hteli gore ne bi mogli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ova je najslabija pesma na albumu, da čuješ kad krene da blastuje, to je vrh vrhova. Mada sad slušam... ovaj Liturgy je gori definitivno. Izazivam bilo koga od vas da mi racionalno nađe jedan dobar aspekt na celom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec je neko kacio to, valjda se ranije delio album uz magazin neki.

Pa samo je produkcija ocajna, ali je kult nema veze. Liturgy ima bogatu produkciju koliko znam.

Ima i gorih stvari definitivno, mislim da sam slusao neke Striborg stvari koje su bile daleko neslusljivije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav kult jbt, kultovi su UG bendovi koji iz ovog ili onog razloga nisu dobili pravu pažnju, jedino ako upotrebljavaš u pežorativnom kontekstu reč, ovo je kanta.

Liturgy ima bogatu produkciju? Bate jesi slušao ovaj novi? Svejedno i stari su govna :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta bre samo produkcija, treba da budeš nadaren da napraviš ovakav zvuk

 

Tj. ne samo da ga napraviš, to može svako, ali ne može svako da napravi takav zvuk, da posluša i da kaže TO JE TO! OVO ĆU DIZDAM!

 

Pa tako je i nastao black metal :mhihi:

Edited by Kumodraski Vo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav kult jbt, kultovi su UG bendovi koji iz ovog ili onog razloga nisu dobili pravu pažnju, jedino ako upotrebljavaš u pežorativnom kontekstu reč, ovo je kanta.

Liturgy ima bogatu produkciju? Bate jesi slušao ovaj novi? Svejedno i stari su govna :haha:

 

Kult u smislu niko ne zna za njih, niti ce :D

Gledao sam onaj transcedentni intervju ako se racuna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kult u smislu niko ne zna za njih, niti ce :D

Gledao sam onaj transcedentni intervju ako se racuna :D

 

ja mislio ti slušao a ti me jebeš na suho. Eno baci sluš pa reci koliko moraš da budeš istripovani moron da izdaš ovako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vo: Zvuk tog demoa je mnogo bolji od Nordsturma gore, za početak, sve je svirano .

Jes da je zvuk krš, ali ima atmosfere, super je.

 

Saće vidiš šta je Bogalj, evo veliki prijatelj crnog metala uradio video:

 

http://www.youtube.com/watch?v=V_pCQ9hGFXM

 

NEĆU TE

PREVESTI

PREKO ULICE

 

:blek: :blek: :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali vidiš da se drka da odsvira što više žica odjednom, da ga guli brzo, dodaje strings, zvonca i govna preko. Samo ja nisam slušao ovo tvoje sranje nego ovu pesmu

 

http://www.youtube.com/watch?v=mk6p-esqi5g

 

Sad pustih tvoj link par sekundi, ovo neki tuc tuc, malo da prošire dijapazon. :D

 

prebacite ovu temu na deo foruma gde su KKN, Ti i ostalo

 

Poslušaj Altars of Madness

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...