Jump to content

Thin Lizzy


Blackmore

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pošto je zatvorena tema o koncertu...

 

There's no rift between John and Scott, no illness, nothing sinister. The band just decided that doing the tour was not in their best interests on this occasion.

 

Al' mu je objašnjenje... :mrtav:

 

 

Na 202-jci kažu da su kontaktirali organizatore/menadžment, i koliko oni znaju za sada je sve u redu, tako da i večeras dele karte, a ako ipak ne bude koncerta, jbg, šta da se radi, podeliće bar plakate. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

SME отрекоха слуховете, че няма да има концерт на Thin Lizzy

 

 

 

София Мюзик Ентърпрайсис разпространиха следната информация за организирания от тях концерт на Thin Lizzy, обявен за 3 октомври.

 

На 15 септември (понеделник) в някои интернет сайтове се появи информацията, че Thin Lizzy отменят европейската част на турнето си и съответно концертът им в София няма да се състои.

 

До момента София Мюзик Ентърпрайсис не разполага с никаква официална информация, че това е потвърдено. Напротив, агентът на групата категорично опроверга тези твърдения и ги определи като абсолютно неверен слух.

 

Ние, като промоутър на събитието, потвърждаваме, че всичко около концерта остава непроменено. Билети за него могат да бъдат закупени от билетен център НДК, касите на Тикетпро в цялата страна и онлайн на www.ticketpro.bg.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj, prvi april je prošao, ako su mislili da se zajebavaju i daju pogrešne informacije na sajtu, neka zajebu malo... A i ono, ako im se ne svira ne moraju ni da dolaze, a ne da nam sviraju preko kurca... Al ope, Thin Lizzy je to, treba ih videti... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 202-jci kažu da su kontaktirali organizatore/menadžment, i koliko oni znaju za sada je sve u redu, tako da i večeras dele karte, a ako ipak ne bude koncerta, jbg, šta da se radi, podeliće bar plakate. :D

Daj kartu kurvo,znam da si je ugrabio sigurno u prva 3 dana od kako su poceli da dele karte :):P

 

 

Razmislja,mog'o bih da odem na ovo,ali...jebem ti Dom Sindikata i ta sedeca mesta <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jeste da, lepo piše i meni seka fino kaže mojne da kasniš. al ja ne verujem .. u stvari nam je ono vino poremetilo koncept. kao, ajde da se ne baci, i ostadosmo do 20.20

 

jbg ovo treba da me nauči pameti. što je najcrnje nije mi prvi put da mi se dešava da zakasnim na svirku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...