Jump to content

2011.05.15. *KC Grad, Beograd* Seven That Spells


AstralliS

Recommended Posts

Ona desno od njega, ali se dobro držala. :haha:

 

Mislim da je ono za post rock bila zajebancija, ipak je rekao posle da ima dobrih bendova. Ali dopada mi se takav nastup, možda je to nekome previše, ali je Nikola pravi frontmen. Na kraju, potebno je samo malo posmatrati bend dok sviraju i videti da je svako blesav na svoj način. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bubnjar sa njegovim ludačkim smehom, samo je dovnoljno čuti ga da bi se i ti počeo smejati :haha:

A dobro ona se barem popela na binu, muka bila naći dve devojke. Mada to si je verovatno ti naterao, shut up woman and get on that stage :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haos opsti sinoc....jebali mrtvu majku....meni jos zapuseno levo uvo....

niko odlican sagovornik tokom intervjua,prica o svemu i svacemu,leti s teme na temu,nervira se,a bio je strejt...

koncert fenomenalan..upravo kako nesto onakvo i treba da izgleda.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro ona se barem popela na binu, muka bila naći dve devojke. Mada to si je verovatno ti naterao, shut up woman and get on that stage :lol:

Nisam je ništa nagovarao, nego je znala da nema svrhe da se opire. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

TOTS standardno pokidali.

 

Onaj Niko lik nije normalan. Svirka je bila bas pravi rokenrol, malo toga ima danas. Bubnjar me je odusevio, lik sabija kako svirka, podseca me malo na ovog iz Mastodona, i jos ima prejake face i pokrete. Ceo bend je lud, nije sto su takvi, nego ko ih takve sastavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago da vam je svima bilo super! Astralis i ja smo ih dugo promovisali po netu i cini mi se da smo uspeli da skrenemo ljudima paznju na njih.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji koncert koji je mogao da se desi u Beogradu u poslednjih 5 godina! Seven That Spells su me sada definitivno kupili zauvek, pratice se njihov rad i dalje, a ici ce se i u Zagreb na koncerte. :meshuggah:

 

Temple Of The Smoke otkida uzivo, odlicni tehnicari, zvuk je bio fenomenalan za kc grad, ceka se taj album da izadje, a i nadam se da vec uveliko rade na novom materijalu.

 

Future Retro Spasm se nasao u kolekciji. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...