Jump to content

2011.06.25. *Rok miting, Debeljaca* Tarja Turunen


METAL Man

Recommended Posts

Jebote, ja tek sada provalih da ovaj koncert nije prvoaprilska sala!!!! :)

Hm, isao bih na ovo, sto zbog Tarje, mada vise zbog Kristijana Krecmara, covek je Schillerov klavijaturista, greh bi bilo propustiti da ga slusam i vidim u ovakvom okruzenju. Jedino me smara sto je koncert u pizdicima (znam popujte mi sad kako sam razmazeni Beogradjanin, a pritom ni ne zivim u Beogradu, al' nema veze). Bilo bi super ako bi imala kombinacija da se ide busom, a da ima neki bus koji bi posle koncerta isao za Pancevo/BG jos iste veceri, posto mi se ne ostaje na ostalim bendovima, mrzim motorijade, a verovatno da niko od mojih ne bi isao na ovo planinarenje. Nja, videcemo....

  • Upvote 4
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja. Je li u pitanju prevoz iz Beograda ili Panceva? I nadam se da ce ovi poljoprivrednici osloboditi puteve do tada. :P

 

Verovatno da iz Beograda,sad dal ce biti i iz nekih drugih mesta ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam pricao sa turistickom organizacijom ,i najverovatnije ce biti organizovan prevoz busevima rekli su da ce to resavati ovih dana

 

Da li se to odnosi samo na Beograd ili i druge gradove? Mene zanima Subotica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se to odnosi samo na Beograd ili i druge gradove? Mene zanima Subotica.

 

Nemogu na to dati odgovor ,juce sam bio na nekom sastanku gde su bili i ovi iz turisticke organizacije i oni su rekli da ima neka agencija sa kojom ce videti za prevoz , znam jedino jos da ce pre koncerta oko 17 -18h Tarja uvezbavati nekih 5 novih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko iz okoline Sombora i Apatina da bi isao na koncert pa da organizujemo neki prevoz? Za sada nas ima 10-oro, a fali bar jos osmoro da napunimo mini bus. Cena u oba pravca 1.100rsd, a moze biti i niza ako nas bude vise. Taman da se ustedi za pivce :pivopije:

 

A ako ne bude od organizovanog prevoza odmah da napisem da cena povratnih karata vozom Sombor-NoviSad-Beograd-Debeljaca izadje oko 1250rsd tako da kako god ispadne vidimo se tamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...