Jump to content

2011.06.25. *Rok miting, Debeljaca* Tarja Turunen


METAL Man

Recommended Posts

Da li bi neko bio ljubazan da mi odgovori na prethodno postavljeno pitanje?

 

Je l' deca od 7 godina plaćaju ulaz?

 

NE, ne placaju.

 

za decu ispod 10 godina ulaz je besplatan. provereno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i meni je to logično, ali mi opet treba potvrda, da znam šta da javim čoveku.

 

To ja neznam posto u subotu mi ne radimo karte samo za motoriste,a oni koji su platili Tarju oni odlucuju o tome ,takav je deal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja neznam posto u subotu mi ne radimo karte samo za motoriste,a oni koji su platili Tarju oni odlucuju o tome ,takav je deal.

Pa jel možeš da se raspitaš? Drugar bi da vodi dete, pa ga zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko iz okoline Sombora i Apatina da bi isao na koncert pa da organizujemo neki prevoz? Za sada nas ima 10-oro, a fali bar jos osmoro da napunimo mini bus. Cena u oba pravca 1.100rsd, a moze biti i niza ako nas bude vise. Taman da se ustedi za pivce :pivopije:

 

 

Ja bi' mog'o da se uklopim u ovo ako bi minibus ishao preko Crvenke i Bachke Topole, a to nije neko veliko skretanje. Koju rutu ste planirali za Debeljachu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da kazem jos nista nismo isplanirali :mrgreen: Imamo rok do 15.juna da napravimo spisak dvadesetak ljudi koji bi sigurno isli pa bi tek onda pravili plan kuda i kako.

 

Naravno uslov da udjes na spisak je da pokazes karte zbog gadnog iskustva za put na koncert Rammsteina kad je cetvoro odustalo u zadnji minut i za koncert Sabatona kad smo u zadnji minut hvatali bus za NS i voz za BG jer je vecina odustala pa smo ostali bez prevoza :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da kazem jos nista nismo isplanirali :mrgreen: Imamo rok do 15.juna da napravimo spisak dvadesetak ljudi koji bi sigurno isli pa bi tek onda pravili plan kuda i kako.

 

Naravno uslov da udjes na spisak je da pokazes karte zbog gadnog iskustva za put na koncert Rammsteina kad je cetvoro odustalo u zadnji minut i za koncert Sabatona kad smo u zadnji minut hvatali bus za NS i voz za BG jer je vecina odustala pa smo ostali bez prevoza :udri:

 

Nije velika razlika da idete preko Becheja ili Vrbasa.

 

Kad isplanirate, javi mi porukom na profil, OK?

 

Kartu josh nisam uzeo, jer josh nisam nashao dobru opciju za prevoz. Za sada mi je jedina opcija da idem vozom do Novog Sada i odatle organizovano kombijem. Shto se tihe odustajanja, ako kazhem da idem, onda idem. Znam da to svi kazhu, i da nemash razloga da mi verujesh, ali ne pricham u prazno (osim ako nemam nameru da te s razlogom namerno zejebem. ne znam te, pa ta opcija otpada :bigblue: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platis put unapred pa ti verujem :bigblue:

 

Ma nema problema, dogovoricemo se ako ista od ovog bude. To je najmanji problem.

 

Ako nista onda sator pod ruku, 'ladno pivo pod drugu, zenu preko ramena i ode vozom jos u petak. Skoro me isto izadje i jos nema nerviranja oko organizacije.

 

Karte takodje nisam jos narucio, ali trebam uskoro najverovatnije preko eventima, samo da ovi traktoristi odblokiraju puteve jer ovako nikad nece doci :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulaznice u predprodaji 800 RSD, na dan koncerta 1000RSD itd.

Je li,reci mi ti ako znas ili onaj higgins,zasto na plakatima koje ste lepili po Beogradu pise "Debeljaca - Vojvodina" umesto "Debeljaca -Srbija" kao sto bi trebalo?

Video sam to,ne pricam napamet.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

tarju organizuje opstina kovacica i tamo je vecinsko stanovnistvo slovacko.. ali nema veze, ide se na ovo! banat! :)

 

Ja sam cuo da su u pitanju neki Madjari koji drze radionicu za budzenje motora u Debeljaci?

Edited by Stefan34
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li,reci mi ti ako znas ili onaj higgins,zasto na plakatima koje ste lepili po Beogradu pise "Debeljaca - Vojvodina" umesto "Debeljaca -Srbija" kao sto bi trebalo?

Video sam to,ne pricam napamet.

 

Pa ne znam sta je to bitno dali je Vojvodina a ne Srbija ,tamo na plakati pise Vojvodina, Kovacica, Debeljaca ,sve zbog toga da bise ljudi bolje orjentisali,a sad ako neko misli da od toga pravi patriotske igre verovatno puno gleda ove CSI serije.Smiri se nije u pitanju nikakva secesija,mi organizujemo moto skup a ne politicki skup.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li,reci mi ti ako znas ili onaj higgins,zasto na plakatima koje ste lepili po Beogradu pise "Debeljaca - Vojvodina" umesto "Debeljaca -Srbija" kao sto bi trebalo?

Video sam to,ne pricam napamet.

 

Shta treba da pishe "Debeljacha-Timochka Krajina"? Vojvodina je Srbija, to valjda svi u Srbiji znaju. Treba da napishu "Srbija-Srbija" da bi ti bio srecan?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj izvini, mislila sam da si napisao i ovaj post:

 

Je li,reci mi ti ako znas ili onaj higgins,zasto na plakatima koje ste lepili po Beogradu pise "Debeljaca - Vojvodina" umesto "Debeljaca -Srbija" kao sto bi trebalo?

Video sam to,ne pricam napamet.

 

:pivopije:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...