Jump to content

2011.06.25. *Rok miting, Debeljaca* Tarja Turunen


METAL Man

Recommended Posts

Ма најбоље би било да се све то премести у СКЦ! Јбт, 40 километара од Београда и проблем је снаћи се за превоз. Па и да је у некој вукојебини сигурно има аутобуских линије које пролазе ако не кроз Дебељачу, а оно 5-6 километара одатле. И веровали или не, најчешће човеку не отпадну ноге од толиког пешачења. При том је у питању викенд, па је врло вероватно да људи могу да одвоје више времена и оду раније, ако постоји само један полазак у току дана. У најгорем случају можеш отићи и бициклом (фала Богу да је у Војводини)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam na koncertu u SKC-u 27.oktobra 2008. Kasnila je dobrano :da: U publici je počela da se oseća nervoza, pošto nije bilo predgrupa...Ko je bio, zna; da ne filozofiram...Meni je jednom da je čujem i vidim bilo dosta...Žao mi je što to nisam dok je bila u NW-u.

Svima koji idu, želim prvo da do tamo stignu( pošto je u pitanju Moto skup verovatno da organizatori i nisu mnogo mislili na one koji nemaju svoje makine pa je problematično doći do Debeljače ali nije nemoguće) a onda da se Tarja pojavi i da ne kasni mnogo i da ne bude kiše i da posle ima ko od vas o čemu ovde da piše :D !!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije valjda da se jos niste dogovorili kako iz Beograda da predjete tih 40km?! :bigblue:

 

Pa jbt. prepesacio sam vise za neke svirke, a sad prelazim preko 600km tamo i nazad. Do juce smo planirali vozom da idemo, mada smo se snasli i iznajmili dva taksija za tamo i nazad sta ce svakog kostati po 1.500rsd. Pokusajte tako ili pod jednu ruku sator, prod drugu pivo i vozom koji je krece sa stanice Dunav u 11:30 (cena oko 180rsd), a ako ne voz onda bus i tako ujutro nazad ili taksijem koji je oko 1.000rsd do BG-a

 

Inace na facebook stranici Tarja Turunen Serbia pise da ce biti samo sedam pesama i trajace sve ukupno 40 minuta. Evo set liste:

 

Dark Star

I Walk Alone

Falling Awake

Underneath

In for a Kill

Die Alive

Until My Last Breath

 

Tako da za svojih 800rsd od ulaznice ocekujte dobru pasuljcinu i kratak koncert :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije problem da odem.... Ali ne znam kako....

Lovi neki bus koji ide do Kovačice (iz Beograda ili Pančeva) i zamoliš šofera da ti stane kod skretanja za Debeljaču.Po google earthu od puta Pančevo-Kovačica do Debeljače imaš 3 kilometra ili nekih 30-40 minuta hoda.Lagano kreneš i kako nailaze kola stopiraš.Ako ti neko stane dobro je,ako odeš pješaka neće ti muda puknuti.Najbolje da pozoveš "informacije" i tražiš brojeve telefona autobuskih stanica,pa onda zovi njih i raspitaj se kud,šta,kako i zašto idu autobusi.Nije teško i ne boli.

Edited by metallicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije valjda da se jos niste dogovorili kako iz Beograda da predjete tih 40km?! :bigblue:

 

Pa jbt. prepesacio sam vise za neke svirke, a sad prelazim preko 600km tamo i nazad. Do juce smo planirali vozom da idemo, mada smo se snasli i iznajmili dva taksija za tamo i nazad sta ce svakog kostati po 1.500rsd. Pokusajte tako ili pod jednu ruku sator, prod drugu pivo i vozom koji je krece sa stanice Dunav u 11:30 (cena oko 180rsd), a ako ne voz onda bus i tako ujutro nazad ili taksijem koji je oko 1.000rsd do BG-a

 

Inace na facebook stranici Tarja Turunen Serbia pise da ce biti samo sedam pesama i trajace sve ukupno 40 minuta. Evo set liste:

 

Dark Star

I Walk Alone

Falling Awake

Underneath

In for a Kill

Die Alive

Until My Last Breath

 

Tako da za svojih 800rsd od ulaznice ocekujte dobru pasuljcinu i kratak koncert :mhihi:

 

organizatori su mi rekli da je potpisan ugovor da svira najmanje 90 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert ce trajati sat i 30 min takav je dogovor i da bude vise stvari od NIGHTWISH-a ipak je to moto skup,to je ono sto ja znam,a sto se tice prevoza iz Bg do panceva ima svakih 20 min ima sa dunav stanice i direktno a iz panceva ima i buseva i kombija dosta tako da ne treba da brinete ne znam cemu takva frka .Nije ovo neka zabit ,stvarno dizete frku a bezpotrebno .40 km da predjete i kukate ko babe,kako cete sutra da uradite za sebe nesto u zivotu ako necete da dignete dupe vec cekate da neko nesto uradi za vas.Za povratak ima tolko privatnih prevoznika da nema brige.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je glavna autobuska stanica u Pancevu? Je l blizu buvljaka i zeleznicke???

 

ne. glavna autobuska stanica u p[ancevu je u centru grada. svi autobusi iz BGa idu tamo.

Kad udjete u pancevo imate 1.stanicu kod Hotela tamis, a druga je glavna. ne mozete da omasite i da ocete! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako:

 

Krenete busem iz beograda za Pancevo u 16:30 ili usa Dunav stanice (33,48,37,58) ili sa Pancevackog mosta (16,27e,43,95,96) u Pancevu ste pre 17h. karta je je 90din. idete do GLAVNE (ne Hotel Tamis!)

sa glavne u 17:15 imate bus do debeljace. 140din

 

opcija 2.

krenete iz Bga u 18:20, u 19h ste u PA, i imate bus do debeljace u 19:30h.

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, tamo negde iza gradskog SUP-a u 29. novembra (tj Bulevaru Despota Stefana), taj baš kružni tok sa koga kreću busevi za PA i okolinu je na uglu Poenkareove i Jovana Avakumovića (na Google maps pa nađite), tu je i okretnica 44, a prolaze 48, 33, 37, 58.

Bio ja danas da overim, rekoše mi da ima buseva za Kovačicu (koji staju blizu Debeljače) u 16 i 18:15, ima i između nekih polazaka, otprilike na pola sata, ali niko nije znao nešto preciznije da kaže i da li neki ide baš kroz Debeljaču. Dakle može tako, ali sasvim OK varijanta je i ovo ići do Pančeva da odatle nekim prevozom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...