Jump to content

2011.06.25. *Rok miting, Debeljaca* Tarja Turunen


METAL Man

Recommended Posts

Koncert nije bio los, a i da je bio kupila me je sa End of all hope. :D

Organizacija odlicna.

 

Inace, u Debeljacu vise nikada, jebeno slepo crevo. :haha: Smrzli smo se k'o p***e dok smo cekali prvi jutarnji.

Ali provod je bio dobar. :da:

Edited by Night's Blood
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super provod. Organizacija OK. Iako mi nije bilo dobro Tarja me je veoma oraspolozila a na bol sam i zaboravila :smile:

Nadam se da ce sledece godine biti nesto vece, u smislu vise bendova :bend::veseli:

 

Jedino sto me nervira je to sto se kasni! Kako drugi mogu da pocnu na vreme tako mogu i oni.

Edited by DunkelheitRa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bio sasvim ok koncert, iznendailo me što nije bilo bisa ali ajd' šta sad. Tarja sasvim solidno pevala, imala je dobru komunikacijku sa publikoma a i ispratila sam onu tonsku probu gde je skroz bila opuštena i pričala sa grupicom ljudi u prvim redovima što mi se dopalo. Organizacija je bila super. Stvarno su bili prijatni oni ljudi na ulicama kad samo se ortak i ja raspitivali za mesto održavanja.

Ko je malo poranio na skup mogao je da se posluži paprikašem (koji nije bio bog zna šta, ali kuvana klopa je to. :mrgreen: ). I kamp mesto je bilo skroz super, sveže pokošena trava, taman mekano za spavanje u šatoru a i nije bilo hladno u toku noći. U svakom slučaju, dobar provod je bio. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace na pressu je rekla da je bila u muzeju naivne umetnosti i da sat vremena nije izlazila i da ce to biti jednim delom preneseno na naredno izdanje. :)

 

 

Sta ce to da bude, metal za naivne ljude?

Meni je tonska proba pomalo bila cak i zabavnija od samog nastupa, jer je bila skroz opustena i poprilicno dugacka. Iznenadio sam se kad su svirali Zombie od Krenberisa (doduse, mikrofon i klavijature su bili mutirani, nije publika mogla da ih cuje). Ali mi i dalje nije jasno sto nije bar jednu pesmu na bis otpevala, onako je delovalo kao da je pobegla sa scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...