Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

A ti Faprile, idi jebi se u svoje LDPovsko dupe sa Imaginosom, ionako ste jedan drugome fejk, kurve jedne izdajničke. Pas vam se mesa napoteza poganoga.

Lou, samo se pička skriva iza online artificijelnog identiteta. Postuješ na temi o teretani stalno, samo da bi prikrio to koliko si nejak u stvarnom svijetu, a svi znamo da nikad nijesi kročio tamo, lažove jedan gnjili.

 

U usta vas jebem sve kolko vas je i da vam je malo. Pizde nijedne, bre.

 

i tebe ce jebati nesoju

 

idi slusaj Heritidz,za bolje i nisi

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi moji,

Čitam vaše komentare i blago rečeno - zaprepašćena sam!

Da li je moguće da se niko nijesetio da ovim ljudima da neku reč hvale i podrške??

Neko je ovde uložio debeli trud i rad da biste se vi podrugivali spotu i akcentu pevačice..

Bravo narode!

Koje bre reci hvale za sta?Svako od ovih ljudi sto postuje na temi je josh pre 5 godina u recenzijama pljuvao 11te kopije stratovariusa koji zvuce svetski za ovo,sta samo zato sto je iz Srbije treba da se hvali?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje bre reci hvale za sta?Svako od ovih ljudi sto postuje na temi je josh pre 5 godina u recenzijama pljuvao 11te kopije stratovariusa koji zvuce svetski za ovo,sta samo zato sto je iz Srbije treba da se hvali?

 

Niko ne shvata poentu, a nije više ni važno.. Ako ikada iko od vas bude izdao neki album, od mene ćete podršku imati, bez obzira kakva ta muzika bila i da li odgovara mom ukusu. :da:

 

 

Ko je pominjao ljubav?

 

E stvarno, ne mogu da verujem da on misli da vi znate šta je ljubav. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne shvata poentu, a nije više ni važno.. Ako ikada iko od vas bude izdao neki album, od mene ćete podršku imati, bez obzira kakva ta muzika bila i da li odgovara mom ukusu. :da:

Znaci ti podrzavas samo bendove koji su izdali album(e)?

Moraju da budu popularni da bi ti bili dobri?

Jel si svesna sta impliciras?

 

Pozeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...