Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

Samo cu reci da mi se omot ne dopada, a naziv albuma je ok, iako zaista ne ocekujem ama bas nista od ovog izdanja.

 

I pored svega, prvi album za mene ostaje vjecni kult, uprkos svim manama i vrlinama, te pjesme i dan-danas volim da cujem i da se bacim u true metal sevdah, kad vec ne nadjoh bolji izraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jebote kakvih dokonih pljuvaca i besposlicara na ovom svijetu ima, pa to je za nepovjerovati. Je li vama kad ste bili mali tata bio milicioner, pa vas vezane za radijator kaznjavao ogromnim gumenim dildom umjesto pendrekom ili sta?? Ne kontam.

 

Nebitno, steta sto danasnja Alogia ne zvuci ovako otprilike:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=CXKsEuYNiW4&feature=related

  • Upvote 2
  • Downvote 18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću ceniti isključivo na osnovu kvaliteta pesama, ništa unapred. Na osnovu pesmica koje su izašle između dva albuma nisam preveliki optimista. Ne zbog stila, koji je očigledno dosta smekšao, nego zato što mi se pesme nisu svidele kao one sa prvog i nekoliko njih sa drugog albuma.

 

Posebna priča je što su prethodni album objavili pre 7-8 godina, pa su imali vremena da naprave ljudski album i da su pravili po 1 kvalitetnu pesmu godišnje. Neka zvuče kao Osvajači i da pesme budu dobre, sasvim OK. Videćemo kad preslušam.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predvidio sam da će ovako nekako da im se zove novi album, pogledajte dobro ovaj moj post. Tamo sam i objasnio zašto će da im se zove tako:

 

Da ali ne na ovaj način da se na youtubeu i nekoliko pesama za redom... To je nova moda velikih muzičkih industrija. E da, ali skapirao sam da je Alogia već koristila jednu foru od tih novih muzičkih nada a to je da ti novi "umetnici" imaju jako slične nazive albuma. Npr.

Lady Gaga - Fame

Lady Gaga - Fame Monster

(dakle prvi i drugi album a imaju skoro pa isti naziv, valjda na taj način obrću veću lovu, jer ljudi kupuju slučajno album koji već imaju ili ne znam već kako to ide)...

ili još bolji primer:

Justin Bieber - My World

Justin Bieber - My World 2.0

Justin Bieber - My Worlds

Justin Bieber - My Worlds Acoustic

:D

i onda ako se pogleda diskografija Alogie vidi se ovo:

Alogia - Price o vremenu

Alogia - Priče o Životu

Alogia - Price o Vremenu i Zivotu

:)

 

Tako da eto, koristili su foru da zarade više para još pre nego što su je skapirale muzičke industrije... Baš me zanima kako će da im se zove novi album :mrgreen:

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...