Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

This album can maybe work for some nu metal and turbo folk/pop fans that are about 13 years old, but not for an adult or a music listener. I guess that Alogia members really, really hate their fans, because this album is like a Serbian response to Metallica's Lulu or Morbid Angel's Illud Divinum Insanus. Maybe the best thing they can do is to split up.

:haha::haha::haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj... ja sam preslushao album i rekao da su mi prve 4 pesme okej. :redface:

Dodushe, obrisao sam ga sa kompa, ali me proganja u "Vishnjici" iz kraja, pored "Kinder" jaja, "Grand" kafe i pljuga.

 

Recenzent je zaista lozach kurcosisach.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав је то вокабулар, молићу?

Рецензент у ормару само љубоморно чува мајицу Алогије, али и

Ovoliko debilnih postova od ljudi koji sa muzikom verovatno nemaju ni A od onoga sto jeste Alogia me uopste i ne cudi!!!

 

Da budem iskren, nikada nisam bio fan benda cija je ovo tema ali me citanje prethodnih nekoliko stranica ''nateralo'' na to da napisem par reci i kazem ovima koji su do juce doticme uzdizali u nebesa a sada ih se odricu, pljuju i pisu kojekakve gluposti - LJUDI ( vidite koliko sam civilizovan pa ne koristim teze reci !!! ), kada bi muzicka stvarnost ove ( svakako retardirane ) Srbije bilo misljenje Vas par tzv. metalaca ( a Vi ste na nivou statisticke greske ) onda nikome ne bi bilo dobro... To sto neki od Vas imaju mogucnost da ovde nesto seru je jedno - na Vazu zalost a srecu ostalih - to je minorno, sitno a, iznad svega, NEBITNO...

Sve ovo sto pisem ne radim da bih branio Alogiu, mada - za sve bendove tog tzv. Vaseg zanra oni su izmislili i muziku a , mislim, znaju i da sviraju.

To se za vecinu Vas ne bi moglo reci.

Znam da Vas boli to sto su ljudi pokusalii da se malo izdignu od tih Vasih ustogljenih klisea i, na koncu konca, uradili nesto sto ce ih mozda malo popularisati i doprineti da odredjen broj ljudi cuje za njih.

Alo bre, za 90 posto bendova koji su na HM domaci bendovi nisam cuo ni od njihovih najblizih, a znam masu ljudi i krecem se, koliko toliko...

Tako da, jedva cekam Vasu pljuvacinu, cak - uzivacu u tome...

 

I da, ovo je bitno - smeta Vam sto su izdali kao za Pink i td. Verovatno i to sto im PONEKAD ide reklama na Pink music i sl. Ok., a sad ja pitam VAS - sta ste to Vi uradili, gde ste se pojavili, ko za Vas zna, koliko ste i kojih prostora napunili, spotovi, TV i ostale zajebancije?!!

 

Naravno, ne znate o cemu pricam jer ako je neko ikada napunio neki klubic od 50 do 100 ljudi ili eventualno gostovao na 202 ( zahvaljujuci ljubaznosti Dzeta ili Olge ) misli da je posisao svu pamet ovoga sveta... Svaka cast, POSTUJEM... Ali...

 

 

Deco, ne pljujte, to je poenta ovog posta. I postujte nekoga ko bar pokusava nesto. Vrlo brzo ( citaj uskoro ) masa Vas svirace u nekim show bendovima, razmislite o tome...

  • Upvote 3
  • Downvote 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...