Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

Koliko si bolesno sujetan na skali od 1 do detektovaćeš post isti dan kad je napisan na temi tvog benda i registrovaćeš se po milioniti put sa lažnim nalogom samo da bi odgovorio nekome koga smatraš debilom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si bolesno sujetan na skali od 1 do detektovaćeš post isti dan kad je napisan na temi tvog benda i registrovaćeš se po milioniti put sa lažnim nalogom samo da bi odgovorio nekome koga smatraš debilom?

 

 

Mimimimimimimimimimimimimm retardu.... Zasluzio si sta se sad bunis. Oko moje sujete, znas kako me zabole jaja sta ces ti da napises na forumu. Mislis da moze da mi tangira sujetu pickica obicna, koja moze samo iz anonimnosti foruma da kaze nesto. Ali zato dobijem opasnu zelju da ti siknem samarcinu.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oznnUbYb01s&feature=related

  • Upvote 4
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Armija Alogie za borbu spremna 0-24h

wow-jenkins.jpg

 

Oko moje sujete, znas kako me zabole jaja sta ces ti da napises na forumu. Mislis da moze da mi tangira sujetu pickica obicna, koja moze samo iz anonimnosti foruma da kaze nesto. Ali zato dobijem opasnu zelju da ti siknem samarcinu.

 

ocigledno te tangira i to zestoko,cim moras da se registrujes da bi odgovorio. :mrgreen:

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Armija Alogie za borbu spremna 0-24h

wow-jenkins.jpg

 

 

 

ocigledno te tangira i to zestoko,cim moras da se registrujes da bi odgovorio. :mrgreen:

 

 

 

I sto sto kazes, ispade da se nerviram oko debila. Zaobilaziti YuMetal zestoko.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

SW momci koji su napisali ovu stvar ne mogu da pricaju drugacije... inace ne bi bili trOO

"Koliko puta zelis reci da je kraj, Da vise ne mozes da slusas sta ti govore. Zivot je kratak, vreme brzo prolazi, Uzvrati udarce, jer kasno je za kajanje. Duga kosa uvek im je smetala, Tvoj simbol zivota njima je iluzija. Vekovi ce proci, al' ce jedno ostati, Ratnici smo bili-bili I ostali! Kao Samson, sa macem u ruci bori se! Ukroti lavove! Kao Samson, sa snagom u kosi bori se! Na zivot I smrt!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimimimimimimimimimimimimm retardu.... Zasluzio si sta se sad bunis. Oko moje sujete, znas kako me zabole jaja sta ces ti da napises na forumu. Mislis da moze da mi tangira sujetu pickica obicna, koja moze samo iz anonimnosti foruma da kaze nesto. Ali zato dobijem opasnu zelju da ti siknem samarcinu.

 

 

Pa ni ti se nisi potpisao imenom i prezimenom. Mi i dalje ne znamo ko si ti. Ko si ti? :confused::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevezano za svađu i to, ali nova Alogia je stvarno teško sranje. Nebitno što su izdali metal, ionako im je to bila poza tokom cele karijere, sve vreme su bili u zabludi da mogu da zarade od toga, ali album je bezveze čak i kad se uporedi sa Amadeus, OK i tako tim bendovima. Ne može Alogia njima da parira, džaba im Siti rekords, ovi baje to sviraju sto godina i imaju armiju tinejdžerki koje ih vole, a Alogia je promenom stila odjebala svoje tinejdžerke i sad mora da traži druge. Zapamtite, momci, nema uspeha bez podrške tinejdžerki. Jeste da je nova Alogia na tom nivou, ali mora tu još mnogo da se radi da biste prodali tih 200 diskova što ste odštampali.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevezano za svađu i to, ali nova Alogia je stvarno teško sranje. Nebitno što su izdali metal, ionako im je to bila poza tokom cele karijere, sve vreme su bili u zabludi da mogu da zarade od toga, ali album je bezveze čak i kad se uporedi sa Amadeus, OK i tako tim bendovima. Ne može Alogia njima da parira, džaba im Siti rekords, ovi baje to sviraju sto godina i imaju armiju tinejdžerki koje ih vole, a Alogia je promenom stila odjebala svoje tinejdžerke i sad mora da traži druge. Zapamtite, momci, nema uspeha bez podrške tinejdžerki. Jeste da je nova Alogia na tom nivou, ali mora tu još mnogo da se radi da biste prodali tih 200 diskova što ste odštampali.

Suma. Ne moze se biti seljak i gospodin cho'ek u isto vreme. Sumnjam da ce neko posle svinjokolja da pusti Alogiu da mu svira u bekgraundu dok spira iznutrice i salo sa sebe. Niti ce se to cuti da svira iz nekog traktora.

S druge strane, tesko da ce neko ko slusa mjetal hteti da pazari taj disk, pogotovo danas u Srbiji. Tako da je double fail.

Bolje da su izdali cist rok album i cao zdravo, ne bi se brukali i vise bi diskova prodali. Ovako, kom opanci tom obojci i svinjski odojci.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da kazes da ljudi koji kolju svinje i voze traktor ne mogu da slusaju metal?

Mogu da slusaju sta god hoce dok god imaju usi da cuju. Turiranje traktora i skichanje svinja u pozadini, gde ces veci metal od toga?

Uglavnom, nije bila poenta u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovoliko debilnih postova od ljudi koji sa muzikom verovatno nemaju ni A od onoga sto jeste Alogia me uopste i ne cudi!!!

 

Da budem iskren, nikada nisam bio fan benda cija je ovo tema ali me citanje prethodnih nekoliko stranica ''nateralo'' na to da napisem par reci i kazem ovima koji su do juce doticme uzdizali u nebesa a sada ih se odricu, pljuju i pisu kojekakve gluposti - LJUDI ( vidite koliko sam civilizovan pa ne koristim teze reci !!! ), kada bi muzicka stvarnost ove ( svakako retardirane ) Srbije bilo misljenje Vas par tzv. metalaca ( a Vi ste na nivou statisticke greske ) onda nikome ne bi bilo dobro... To sto neki od Vas imaju mogucnost da ovde nesto seru je jedno - na Vazu zalost a srecu ostalih - to je minorno, sitno a, iznad svega, NEBITNO...

Sve ovo sto pisem ne radim da bih branio Alogiu, mada - za sve bendove tog tzv. Vaseg zanra oni su izmislili i muziku a , mislim, znaju i da sviraju.

To se za vecinu Vas ne bi moglo reci.

Znam da Vas boli to sto su ljudi pokusalii da se malo izdignu od tih Vasih ustogljenih klisea i, na koncu konca, uradili nesto sto ce ih mozda malo popularisati i doprineti da odredjen broj ljudi cuje za njih.

Alo bre, za 90 posto bendova koji su na HM domaci bendovi nisam cuo ni od njihovih najblizih, a znam masu ljudi i krecem se, koliko toliko...

Tako da, jedva cekam Vasu pljuvacinu, cak - uzivacu u tome...

 

I da, ovo je bitno - smeta Vam sto su izdali kao za Pink i td. Verovatno i to sto im PONEKAD ide reklama na Pink music i sl. Ok., a sad ja pitam VAS - sta ste to Vi uradili, gde ste se pojavili, ko za Vas zna, koliko ste i kojih prostora napunili, spotovi, TV i ostale zajebancije?!!

 

Naravno, ne znate o cemu pricam jer ako je neko ikada napunio neki klubic od 50 do 100 ljudi ili eventualno gostovao na 202 ( zahvaljujuci ljubaznosti Dzeta ili Olge ) misli da je posisao svu pamet ovoga sveta... Svaka cast, POSTUJEM... Ali...

 

 

Deco, ne pljujte, to je poenta ovog posta. I postujte nekoga ko bar pokusava nesto. Vrlo brzo ( citaj uskoro ) masa Vas svirace u nekim show bendovima, razmislite o tome...

 

Evo, pošto niko ovde po tebi nema ni 2 grama pojma o bilo čemu, računajući muziku, civilizovanost, organizaciju koncerata, promociju svog VIS-a i svoje malenkosti u njoj, poštovanju, vaspitanju etc., ja ću iskoristiti priliku da te ime svih oteram u ajn, cvaj, traj-pizde lepe materine, što je sasvim uštogljeno i kliše ponašanje od zlih metalaca koji ne vole Alogiu, pošto kada dođeš na temu najizklišeizirano lošeg benda među Srbljem i kreneš da prozivaš nekog drugoga za uštogljenost njegovih klišea je... ne znam, na stranu što sam ponosni vlasnik AntiAlogia majice(nisam se čak ni trudio da je nabavim, dobio sam za rođendan od brata gitariste Alogie.), i što mislim da je taj bend sinonim svega što NE VALJA u metal(?) muzici, i to ne samo kod nas, ne razumem tvoje pokušaje da ga virtuelno odbraniš od gomile hejterčine koji ga bezrazložno pljuju, a o tome šta je prava muzika i njen kvalitet ne treba rasprave, ali sigurno je ne meri popularnost i broj posetilaca na koncertu, jer ako ćemo tako, onda je Ceca jebeni kamen temeljac titanijumski čvrstog stuba muzičkog kvaliteta, iako će svako sa iole muzičkog znanja reći da je čobančica na livadi u Lebanama neuporedivo veći talenat za vokal. Muzika se sluša, ne gleda se, i svi koji furaju na imidž iste pre svega ostalog nisu muzičari, mogu da budu izvođači, muzičari jok. Ali ako se tebi diže pišica i pritisak na Alogiu, opleti još neku kritiku, da se nasmeje narod, ja sam još uvek u neverici.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...