Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

to ti je zemska koja se 'proslavila' svojim (zaista sjajnim, ocajno upotrebljenim) vokalnim sposobnostima u prvom Velikom Bratu, posle toga bila pevaljka na Grandu, vodila Grand, not sure what is she doing now.

slika svoju zaista sjajnu, mada očajno (ne)iskorišćenu zadnjicu po svakojakim emisijama, valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kad je krenuo rif pomislio sam da možda i nije loša pesma ali je Slađana mnogo loše isproducirana, bubanj takođe, a spot je beda neopevana.

 

Najsvežiji komentar na spotu (u trenutku ovog pisanja) pokazuje pravo stanje stvari. Rado bih da ga kopiram, al' mi malo mrsko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Јбт, колико је ово лоше. Мене би било срамота и кеви да пустим ово. Јесам ли једини који осећа неки покушај Кинг Дајмонд атмосфере, макар код Слађане у гласу? :haha:

Edited by imas_pljugu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve fanove Candlemassa ,ako niste poslušajte Lunar Pocket ( Srđan , Đeda , IP Maesstro i Saška )

 

 

Ma nema ono veze sa Candlemassom. Doduse, jesu ga oni u svim mogucim najavama krstili kao doom metal, ali ono je nesto kao melodicni dark progressive metal. Album sam nabavio i preslusavam ga ovih dana, i sto se mene tice radi se o sasvim pristojnom izdanju. Svaka pjesma ima svoj identitet, svoje prepoznatljive momente, ne stice se utisak da citav album slusas jednu istu stvar. Mana je sto kratko traje, sa dva bonusa nabili su tek nekih 45 minuta. Opet kazem, jedno sasvim pristojno ostvarenje, totalno drugacija prica od proslogodisnje Alogije.

Moji favoriti sa albuma: Night of the Vampire, Room 274, Nick of Time, a zanimljiva je i Don't Stop Believing, bonus traka koja odudara od ostatka materijala, a koja zvuci kao da je ispala sa nekog Adagio albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...