Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

brate normalno da smaraju sa tim kad im zima traje nekoliko godina, a moze i nekoliko desetina godina.

Ja da znam da ce sutra da krene zima i da necu videti sunce 10g na svakih 15min bi kenjao "Zima dolazi, zima dolazi" :bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo hype-a pred epizodu br. 4 :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GC-ZmlwBWKM&feature=channel_video_title

 

Zamislite kako bi bilo dobro da na nekom koncertu (recimo Blind Guardian) cujete u sred svirke kako prze ovaj instrumental. Jedino sto bi morali da ga produze jer ne mogu da ga se naslusam dovoljno. Predobra stvar :)

 

E sad kao veliki ljubitelj Starcraft moram da okacim i ovu custom mapu jednog fana:

 

Edited by DBrave
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se 4. ep.

Napokon da se duh pojavi :wub:

Volim kad je kraj ep tako napet.

Dosad mi je 3. bila najobicnija, no znam da mora biti i takvih.

Ne mogu me sve drzati na ivici stolice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi COMING momenat je zapravo kljucan. Zato i trebaju da ga forsiraju.

Ako si citao knjige znas da je sustina u tome da se oni jebavaju u svadjama izmedju kuca dok im prava opasnost stize sa severa. Sve to izmedju kuca bi trebalo da postane samo propratna prica u odnosu na prave opasnosti. Ali dok dotle stigne prica... :rolleyes:

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Смета ти само када се јасно и прецизно каже "Зима долази" или ти смета и што не прође ни пет минута а да се неко не осврне на зиму некаквом опаском невезано за то да ли се жали на врућину, жели да укаже на карактер Старка, упозорава да је битно бити спреман за борбу или томе слично?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da nisam ovde parkirao svog konja o.O oou pa ti ne znaš! Zima dolazi.

 

U prve tri epizode, dok nisu obavestili ponaosob svih 156 likova o dolazećoj zimi, nisu stali. Naravno da sam banalizovala celu stvar, nije to smetnja već opažanje. Ukoliko nastave tim tempom, sreća u 4oj ep nisu mu ga dali po zimi, umanjiće važnost čitave famozne rečenice. Teatralnija će biti ako je prištede ( Ona rečenica koja se ne sme spominjati .. onaj čije se ime ne sme spominjati ) :)

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da nisam ovde parkirao svog konja o.O oou pa ti ne znaš! Zima dolazi.

 

U prve tri epizode, dok nisu obavestili ponaosob svih 156 likova o dolazećoj zimi, nisu stali. Naravno da sam banalizovala celu stvar, nije to smetnja već opažanje. Ukoliko nastave tim tempom, sreća u 4oj ep nisu mu ga dali po zimi, umanjiće važnost čitave famozne rečenice. Teatralnija će biti ako je prištede ( Ona rečenica koja se ne sme spominjati .. onaj čije se ime ne sme spominjati ) :)

 

Хајд' питај Сморок да ти промени надимак у "Ходор"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хајд' питај Сморок да ти промени надимак у "Ходор"...

:haha: :haha: :haha:

 

well said :mhihi:

 

dobra i 4 epizoda.. srecom pa sam davno citala knjige i dosta toga zaboravila. Dopada mi se kako je prikazan turnir, samo blato i krv :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...