Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

As Jason Momoa was trying out for the role of mighty warlord Khal Drogo in HBO’s Game of Thrones, he read George R.R. Martin’s novel. He recalls his reaction when he reached the end of the book:

 

“I was reading it and I was like: ‘Holy s–t! F–k, I’m dead!’”

 

:haha: :haha: :haha:

 

Mogu da mu zamislim facu kad je saznao iz knjige da je mrtav xD

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, jadničak! :haha:

 

U ovom slučaju je mnogo onih koji su morali da se suoče s tom idejom. Šteta samo što najbolji i najzgodniji likovi odlaze, ali neeema milosti dokle god je Martin s druge strane olovke! :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam citao knjige, nameravam ovog leta sve da nabavim, ali kontam da ce biti takvih tipova i u sledecim sezonama :da: Ne moze da prodje serija a da se ne pojavi neka figura na koju ce zenska populacija da fapuje

 

Btw:

 

The actor will be seen this summer in the big screen reboot of Conan the Barbarian, a coveted role that he says Thrones helped him land (the projects shared a casting director). He says he’ll miss being on Thrones, but encourages fans to stick with the show.

 

:rockdevil: Stvarno ima da mu stoji uloga :da:

Edited by ShinigаmY
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator_ressurected

Dobar je za kal droga eventualno novog spartacusa ali konana nikakoooooooooooo

 

Ja se izvinjavam za offtopic nego da li mozes da mi kazes zasto Jason Momoa nije dobar za Konana ?

Edited by Administrator_ressurected
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator_ressurected

Jason Momoa je idealan. Jeste da sam odrastao u Svarciku u ulozi Konana i da ne mogu da se pomirim da ga Svarc opet ne glumi :D Ali sam citao stripove takodje i Konan ne izgleda kao neki plavokosi Skandinavac nego je tamnoput

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome mozete da diskutujete i privatnim porukama, ovo je ipak tema o seriji... :pivopije:

 

Inace, citam drugu knjigu i jedva cekam drugu sezonu... :rockdevil:

 

Serija se zavrsila, mozemo makar o glumcima da diskutujemo i o njihovim projektima :)

 

I ja koliko se secam iz nekih stripova starijih (iako su bili crno beli), Konan je bio tamnoput... E sad, Svarci je stvorio sterotip o Konanu, pa svi zamisljaju istog preko njega, ali kada se pogleda u stripu, drugaciji je mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...