Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

ja bih samo zamolio da kako se bude priblizavala druga sezona da nastavimo sa spojler tagovima.

Znaci ako nekoga bas i svrbi dupe da pise ovde ono sto ce se tek dogadjati (iako ima temu o knjigama i moze tamo), neka stavlja u spojler tag.

Tokom prve sezone su to uglavnom svi poshtovali, sram bilo izuzetke (khm, Mita, khm...) :da:

 

Svi znamo da su knjige sjajne, ali meni nekako trulex da ih citam sad, bas mi je dobra serija ovako kad nemam pojma sta je sledece

 

edit:

lol, ravno 4000

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih samo zamolio da kako se bude priblizavala druga sezona da nastavimo sa spojler tagovima.

Znaci ako nekoga bas i svrbi dupe da pise ovde ono sto ce se tek dogadjati (iako ima temu o knjigama i moze tamo), neka stavlja u spojler tag.

Tokom prve sezone su to uglavnom svi poshtovali, sram bilo izuzetke (khm, Mita, khm...) :da:

 

Svi znamo da su knjige sjajne, ali meni nekako trulex da ih citam sad, bas mi je dobra serija ovako kad nemam pojma sta je sledece

 

edit:

lol, ravno 4000

 

Sto veci broj to veci no lajfer , nije to bas za hvaljenje

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knjige sam procitao pre nego sto je 90% ljudi i znalo sta je, al stvarno daj pustite ljude da gledaju seriju, koga boli kurac jel knjiga bolja il ne, nije mi jasno zasto ljudi imaju potrebu da ulecu u teme i kazu jednu od najcuvenijih recenica u istoriji: 'serija/film su ok al knjiga je bolja'?! Pored onih 'Komunizam je dobra ideja al nikada ne bi radio u praksi' i 'Srbi imaju najveci kurac na svetu' to je najsmor konstantacija ikada, a nije ni uvek potputno tacna, dakle, pustite da cita ko sta oce i gleda ko sta oce i prestanite da serete : P

 

Nego, mrzelo me sve da citam zbog ogromne kolicine budalastina, kad je oficijalno zakazano prikazivanje 1 epizode druge sezone?

 

Meni je serija super, odlicno su docarali atmosferu knjige, al ono, kad sam cuo da HBO radi nisam ni sumnjao.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...