Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Pa znate kako Winds of Winter, mozemo ocekivati tamo 2015/2016, a da ne pricamo kada ce Dreams of Spring da izadje. Tako da su primorani da odugovlace, sto je i dobro u jednu ruku posto je meni smetalo, sto su dosta interesantnih stvari vezane za neke malo sporedne karaktere izbacii. A i mogu malo da se pozabave Targerijanima i istorijom Vesterosa.

Ako izbacuju sezone na godisnjem nivou, i isto sledece dve knjige odrade u 4 sezone imaju fore do 2019... u to neko vreme sigurno ce izaci Winds of Winter i dok to konvertuju u seiju, da se nadamo 2020 ili 2021 da ce izaci Dreams of Spring i poslednje sezone Game of Thronesa.

Ali sad kada pogledam sta sam napisao, ta vremenska distanca tako strasno zvuci, ima bas da se nacekamo dok ne dobijemo zavrsnu rec Pesme leda i vatre. Ko zna sta i kako ce biti 2021 sa nama i svetom... :haha:

 

Inace dobro je neko pomenuo starost karaktera, ako se serija tolko dugo odugovlaci. Imace mnogo problema sa Brandonom, Rickonom, slicnim mladim karakterima knjige. Ipak 10 godina ce serija da se odugovlaci, i samim tim svi ti glumci ce biti 10 godina stariji.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se svima zuri ka 'zavrsnoj reci', valjda treba da se posveti sto vise screen time-a serijalu a ne da se grabi ka kraju. Mislim ispada da vam satisfakciju donosi samo zavrsetak :confused: Ko da ima neki bolji i veci projekat na kom bi trebalo da rade pa smaraju sto se posvecuju SOIAF :ph34r:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se svima zuri ka 'zavrsnoj reci', valjda treba da se posveti sto vise screen time-a serijalu a ne da se grabi ka kraju. Mislim ispada da vam satisfakciju donosi samo zavrsetak :confused: Ko da ima neki bolji i veci projekat na kom bi trebalo da rade pa smaraju sto se posvecuju SOIAF :ph34r:

 

Pa ti to gledas sa gledista nekoga ko gleda serije, a nije citao knjige. Sasvim prirodno je, da ako smo vec tolko vremena i truda ulozili u citanje ove monstruozno velike literature, da zelimo da znamo kako ce Martin da zavrsi pricu koju je zapoceo sa Game of Thrones i sta ce biti sa nasim omiljenim karakterima i da li ce ispuniti svoje ciljeve i zelje. Ne mozemo da budemo zadovoljni dok ne dobijemo zavrsetak price, posto od trece knjige razmisljam kako moze izgledati poslednja knjiga, i padaju mi razne ideje, i bas bi voleo da vidim kako ce Martin da da epilog ovoj prici.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost ti si taj koji u ovom trenutku spoiluje, ne on. On samo ko i svaki drugi gledalac Game of Thronesa, priželjkuje i isčekuje što bolniju smrt našem dragom kralju Jofferyu, i to je klasično nadanje nečemu bez znanja o onome čemu sledi. Tvoje rekacije čine njegove želje, istinite i one postaju spoil.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nažalost ti si taj koji u ovom trenutku spoiluje, ne on. On samo ko i svaki drugi gledalac Game of Thronesa, priželjkuje i isčekuje što bolniju smrt našem dragom kralju Jofferyu, i to je klasično nadanje nečemu bez znanja o onome čemu sledi. Tvoje rekacije čine njegove želje, istinite i one postaju spoil.

 

 

 

Ostavicu promil sanse da je ovo tacno i ako je tako izvinjavam se coveku za neprimerenu reakciju.

Sama konstrukcija recenice a i neko okvirno vreme, ako gledamo tok serije, me navodi da to uopste nije prizeljkivanje vec da zna da ce se to desiti.

Isto je bilo i sa Mitom u prvoj sezoni, koji je spojlovao Nedovu smrt. Za mene je to obican primitivizam i provociranje iz dosade

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...