Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

ja ne kapiram sta je problem sa bitkom. u kom momentu je problem?

 

problem je sto je kraj bitke potpuno retardiran i besmislen. mogao je da ga sece kao giros dok ne prizna sve zivo, posto mu je bio na milost i nemilost.

 

 

@zen:

zmajevi su realni u tom svetu, ali toliki nivo idiotizma u borbi nigde nema veze s mozgom. lepo sam napisao - kao kad bi dzedaji sleteli u kings landing, toliko isto ima smisla i kraj borbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Imaginos

Brate, nije tako. Lik (Planina) je prakticno u knjizi zamisljen kao neunistiva i nezaustavljiva sila.. pa covece, lik nosi dvorucni mac jednorucno i oklop koji da ti stavis preminuo bi na licu mesta od tezine. Oberin se na trenutak uskurcio, udario ga adrenalin, opustio se, mislio da je gotovo, zamislio da lik koga je 20 puta ubo otrovanim kopljem nece imati snage vise za preokret itd. itd. ne razumem sta je tu toliko nerealno?! Drugo je to sto je kurton sto se tako zavrsilo zato sto je Oberin bio faca..ali fakat, Planina bi bilo kog drugog lika u celokupnoj knjizi sabio 1 na 1, takav sam makar ja utisak stekao.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Imaginos

Brate, nije tako. Lik (Planina) je prakticno u knjizi zamisljen kao neunistiva i nezaustavljiva sila.. pa covece, lik nosi dvorucni mac jednorucno i oklop koji da ti stavis preminuo bi na licu mesta od tezine. Oberin se na trenutak uskurcio, udario ga adrenalin, opustio se, mislio da je gotovo, zamislio da lik koga je 20 puta ubo otrovanim kopljem nece imati snage vise za preokret itd. itd. ne razumem sta je tu toliko nerealno?! Drugo je to sto je kurton sto se tako zavrsilo zato sto je Oberin bio faca..ali fakat, Planina bi bilo kog drugog lika u celokupnoj knjizi sabio 1 na 1, takav sam makar ja utisak stekao.

 

Baristan Selmi u mladosti , Dzejmi lanister sa 2 zdrave sake , Pseto verovatno , da ne pominjem Artura Dejna .... Svi oni bi pobedili planinu , Pa cak i Oberin da se nije poneo glupo bi ga pobedio gotovo opusteno .

Which one? Nisam sve citao od knjiga, al nek ga jebes, bas me interesuje. Stavi u spojler naturlich

Kucaj na guglu Doran Martell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha.

Dejn vec nije ziv, Baristan Selmi u mladosti, dakle niko. Dzejmi sa dve ruke, dakle i dalje niko. Pseto.. isti stil fajtera, samo slabiji, manji.. totally don't see it happening. Ali najs traj.. a Oberin ga i jeste fakticki pobedio, ali njega nisam racunao. Mogao si da dodas i Ned Starka i Roberta Barateona iz mladosti.. :haha: Mislio sam na likove koji su trenutno zivi.. sem Oberina (i to na kvarnjaka, realno) jedini koji mi jos pada napamet je mozda Dario Naharis, ali njega bi tek boleo kurac da se fajta sa Planinkom :haha:

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ubicu bez lica verovatno niko nije tezak plen , ne pricamo o njima ... Naveo sam samo neke likove , Dario Naharis bi ga protiv planine izduvao samo tako , jednostavno borci iz Ezosa nisu ni priblizno dobri kao borci iz Westerosa , Matori Baristan je objasnio neke stvari ... Necu neke likove za koje smatram da bi pobedili planinu da nabrajam jer ce biti spojler za necitace knjiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze jer nije sve u snazi iako je Planina i brz za svoju velicinu , Pseto je vrhunski tehnicki macevaoc . Planina jeste solidan ali ne toliko dobar koliko vi mislite , dobar je da se izivljava na seljacima . Ali svakako nije u samom Vrhu najboljih boraca Westerosa . Ja pricam o knjizevnim likovima , manje o likovima iz serije .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos

ja sam tu scenu protumacio tako da je ispizdeo sto je u besu probo planinu pre nego sto je trebalo i uplasio se da ovaj sad mozda nece progovoriti nego ce dumre (posto ga je ipak kanda ubo u predelu srca, verovatno istom pokretom kojim bi normalnom protivniku najrutinskije zadao smrtonosni udarac); znaci usled tog osecaja fejla je spustio gard. mislim da su dosta isekli i namerno zbrzali taj kraj zbog sok efekta tako da to mozda i nije najbolje snimljeno.

 

jedina stvar koja mi je glupa je sto je uopste nosio bilo kakav oklop posto realno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tako reagovala jer sam bila ubedjena da ce se desiti suprotno jer sam sebi nesto spoilovala al ne kapiram ove sto pozovu ljude da im puste samo tu scenu. Oni sto zaista prate ne verujem da se snimaju non stop samo za slucaj da uhvate ovakav trenutak. Mada kad se radi o fetisu prema YT popularnosti svasta je moguce :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram debile koji se snimaju dok gledaju. Baš se vidi da su izveštačene reakcije. U slučaju da nisu, poslao bih ih sve na psihijatriju kad se ovliko lože oko jebene serije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj dobro sto oni hoce da se snimaju, ali ko to gleda? to je pravo pitanje za psihologe. sta, vidis njihov sok jer nisu znali sta ih ceka a ti jesi i onda si ti baja, kao neka podvala jednoipogodisnjaka, ili gledas kako reaguju na isti nacin kao ti i onda ti toplo oko srca, nisi sam na svetu, emocije su jedna divna stvar, we all feel the same, svi smo iz istog mesta izasli i onda kao nisi tako jadan u zivotu dok razmisljas o tome ili sta? ja ne razumen?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...