Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Steta sto su promenili gde je koje telo zavrsilo, to bi tek dotuklo gledaoce :haha:

 

Btw,

 

Ne znam sto su i oni koji su citali govorili da je Oberin njega mogao ocas posla da ubije nego ga je mrcvario zbog priznanja - podsetila sam se pre neki dan knjige i tamo je bre bilo mucno u pm. Satima cimanje samo da bi kad je zbog sunca podigao stit ugledao weak spot kroz koji ga je bocnuo. Znaci to je moglo i da se ne desi. Uopste nije bilo lako.

 

 

A sto se tice toga ko je sve mogao da ga ubije, pa za pocetak niko ko ima kratko oruzje i iz istog sveta borbe kao Planina, znaci otpadaju Hound, Dzejmi, Baristan, itd. Volela bih da vidim sta bi Dario ili faceless uradili :da:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

"serem vam se na Gregora" momenat :haha:

nego

 

neko ocekujem nemrtvu Kejtlin da se pojavi u poslednjoj epizodi, i da Arja ostavi Pseto da umre i ode, i da Tirion ubije Tivina i ode... svasta ja ocekujem... :) i ako se neko seca knjiga, jel ga bese Varis izveo po hodnicima?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto su promenili gde je koje telo zavrsilo, to bi tek dotuklo gledaoce :haha:

 

 

 

znaci otpadaju Hound

 

 

 

Ja sam se podsetio na yt borbe iz prve sezone gde su se pobili burazeri i izgledali su prilično ravnopravno. A malo pre toga ga je onaj pederko dobio u dvoboju kopljima :P

 

http://youtu.be/VaIwtO6VWCU

 

Btw ovaj glumac mi je mnogo bolji u faci

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice toga ko je sve mogao da ga ubije, pa za pocetak niko ko ima kratko oruzje i iz istog sveta borbe kao Planina, znaci otpadaju Hound, Dzejmi, Baristan, itd. Volela bih da vidim sta bi Dario ili faceless uradili :da:

 

jedno je borba 1 na 1(bilo turnir bilo ovakav duel) a drugo bitka

mislim da ima likova koji bi mogli da srede Planinu na neki fazon i taktiku, dok u masovnoj borbi stvarno ne vidim kako bi pronasao dovoljno vremena da smislis nesto kad je dovoljno pola sekunde da te ovaj prepolovi :haha: a moras da pazis i na svoju okolinu

 

npr. princ Regar Targarjen je nekada bio smatran za vrhunskog borca i viteza, pobedjivao na svim turnirima itd a onda ga je na Trozupcu pijani Robert otkinuo ko slinu (inace nisam bas ovoliki geek ali sam se podsetio nekih stvari na wikipediji :redface: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tada Robert nije bio pijan. Ma Regar ga pustio :D

Faceless bi ga otrovao ili napravio neku zamku sa siljcima :D

Mislim da je lakse srediti Planinu u masovnoj borbi. I on mora da pazi na svoju okolinu. Deset losih ubise Planinu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama Tehnika ce uvek da pobedi sirovu snagu i velicinu tu nema spora . Slazem se da je koplje najidealnije oruzije za borbu protiv takvog dzina ali , i dvorucni mac i ratni cekic su i vise nego dovoljni da ga pobede .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama Tehnika ce uvek da pobedi sirovu snagu i velicinu tu nema spora .

E jebiga onda je mogao i 1st sword of Braavos da ga ubije :P

A nije jer je ono cime treba da pipa Planinu kratko i krhko :mhihi:

Meni onaj trosekundni fajt izmedju Hound-a i njega nije nikakav dokaz da Hound ima ozbiljne sanse, samo mu je jedva zadrzao mac par puta i Robert je prekinuo.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja racunam da bi ga oberin pobedio kao sto ga je sustinski i pobedio da nije bio dekoncentrisan osvetnickim emocijama. mislim, pokazao je da je ovaj prespor za brzog protivnika s kopljem, a takvih sigurno ima izvestan broj na oba kontinenta.

s te tacke gledista ne verujem da bi oberin pobedio brze macevaoce tipa dzejmija (sa obe ruke), posto ne bi uspeo da im umakne tek tako. pridjes mu i dovidjenja, sta moze jadnik sa drvenim stapom.

 

ta kratka koplja su dosta inferiorno oruzje u odnosu na dobar mac (dakle ne dvorucni...) i makar neki mali stit, stitovi vladaju univerzumom inace.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji razlog zašto je on koristio koplje protiv planine a to je upravo zbog greške koju je napravio na kraju - da ne bude suviše blizu njega

 

Kao što si mogao videti pred borbu nije on imao samo koplje kao arsenal nego i mačeve

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, zato sto se vodio time da planina nije najbrzi i da nema hitar footwork. za nekog brzeg borca koji moze da brzo pokrije razdaljinu i close in-uje bi verovatno stvarno odabrao mac.

 

hocu reci da nema te gradacije najboljih fajtera nego to funkcionise po principu kamen papir makaze

 

iako bi recimo dzejmi verujem pobedio oberina sa kopljem, mislim da ne bi pobedio planinu itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...