Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Vidim kako prolaze sezone svi se sve više udubljuju u detalje :) tako i ne-čitaoci koje znam ... prva sezona je bila čista zabava, sad već toliko informacija skupljamo u glavi.. kad bi tolko energije u nešto korisno uložili gde bi nam bio kraj :haha:

 

pitanje za čitaoce... sve sam zaboravila...

 

Šta je beše u knjizi bilo na zidu... šta je ono Melisandre tu radila koga je htela da spali? Il to ide kasnije? Kad će Stanis da naidje upomoć?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi onoga sto sam rekla da Dzon nije imao trening za mac s kojim bi bilo logicno da prekraja likove koji se bore ceo zivot - pricala sam iz ugla gledaoca, ne citaoca :da: Jer sve sto se kaze je da ga je obucavao Aliser i sve je to super al ne ocekujes bas da je onoliko dobar. Kad je dosao u NW jeste ih prebio ko picke ali to je zato sto su ostali drzali kasiku ceo zivot. Time se vracam na onaj jeftini Holivuski trip gde neko tipa Svarcike ceo zivot radi ko kasirka al kad mu upadnu lopovi pobije ih za 15.2s :haha:

Prave smejuriju od serije nekim fazonima (kao sto neko rece, mogao je da isece onog lika pre nego sto ga je ubio u glavu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nema veze sto je neko nesto radio ceo zivot. Ima ljudi koji jednostavno imaju smisla za neke stvari. Pricao sam o liku za koga smatram da je najbolji fajter na planeti i koji zivi u zgradi do moje. Covek ceo zivot radio u nekim diskontima pica, Samotu ili kao obezbedjenje na zurkama. Nikada nije trenirao borilacke sportove. bio u reprezentaciji Jugoslavije u rukometu dok nije dobio petogodisnju zabranu igranja zato sto je bio selektora, a njegov cale pola publike na utakmici.

 

Taj lik je iz jednog jebenog udarca onesvestio prvaka sveta u kik boksu i ne samo to nego ga epski zavalio iz okreta nogom u potiljak tako jako da je preleteo preko konopaca. Lik koji nikada nije bio na nekom kik boks mecu. Jednostavno prirodni terminator i to je to.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kog prvaka?

 

Lik je bio prvak sveta u teskoj kategoriji iz Palminih Tigrova ja mislim. I to je bio prvak sveta ne znam koliko puta, a Evrope i Balkana tek da ne pricam. Znam da sam lika gledao na TV-u i prikazivali ga kao naseg najboljeg borca. Prvenstvo Jugoslavije bilo u hotelu Izvor, a moj komsa se malo napio pa usao u ring sa ortacima i nije hteo da izadje. Taj baja dodje i pokusa da ih istera. oni bili strah i trepet u gradu i stvarno banda opasnih. Ortak kaze tom kik bokseru da ce svi izaci ako ovaj uspe da ga izbaci iz ringa i kaze ostalima da izadju sto oni i urade. Ovaj kik bokser krene na njega sa par udaraca koje ovaj eskivira i onda ga gekne na pomenuti nacin nogom. Taj lik je odustao te godine od takmicenja i to je jedini put da nije uspeo da osvoji domace prvenstvo, a svetski je sampion. :mhihi:

 

Jednostavno ne znam sta neko treba da uradi pa da dobije tog coveka. Nemoguce je biti se sa njim jos jednom ponavljam. Da dodje sada Dan Henderson, Shogun Rua, Silva ili bilo ko iz UFC-a mislim da bi na ladnjaka popusio kurac ovom liku. Covek ima tako brutalan udarac da je to neverovatno.

 

Gledao sam kada je jednom rukom uspeo da polomi metalna vrata. I to je samo uhvatio za bravu i povukao lagano. Metal zaskripao i poceo da se savija dok nije pukla ona uzduzna lajsna i otvorila se oba krila. Nije mogao da ceka da udje u fliperanu da tucemo stoni fudbal pa je pribegao sirovoj snazi.

 

Posle ovoga gore sta god da dodam suvisno je. Ko je iz Sumadije i Pomoravlja zna ko je Miljan Dzudza kao sto to zna i sampionska ekipa FMP-a iz davnih dana koju je komplet prebio ispred moje zgrade (dzudza zato sto je sve tako zvao od miloste), kao sto zna Golub iz Goblina i kao sto ga zna Doktor Igi i njegovo tadasnje obezbedjenje. Nije Miljan nego bas Mil-jan.

Edited by HEFEST
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mogla jerbo je on odavno prestao da salje info, samim tim ne veruju mu u Kingslandingu.

 

mogla je da ga posalje u kings landing na misiju sa laznom pricom kako se jedva izvukao, pa on njoj da salje informacije ili tako nesto. u svakom slucaju, nije iskoristila priliku koja joj se pruzila.

 

ima raznih taktickih gresaka u seriji, ali mi se svidja sidro na zidu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi onoga sto sam rekla da Dzon nije imao trening za mac s kojim bi bilo logicno da prekraja likove koji se bore ceo zivot - pricala sam iz ugla gledaoca, ne citaoca :da: Jer sve sto se kaze je da ga je obucavao Aliser i sve je to super al ne ocekujes bas da je onoliko dobar.

 

Dzon je odrastao u plemickoj porodici, sa ocem plemicem, jok ucili su ga da pravi puding! Taj se nafajtovao i sa Robom i sa Teonom citavo detinjstvo.Sve sto su oni naucili o borbi, i on je ucen, nema veze sto je bastard, ionako je Ned insistirao da budu svi jednaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bukvalno. To se nekako pretpostavlja u seriji, ne mora da se eksplicitno kaze, ali dobro ajde, za cisto gledaoce serije Ned se i nije nesto nafajtao da pokaze znanje, mada dovoljno je sto je preziveo robertovu pobunu i sto je delovao egal sa dzejmijem dok ga onaj strazar nije spucao :mhihi: Dakle, imao je od koga mali da nauci + je definitivno talenat, a realno ti divljaci imaju primitivan stil borbe, i najbolji njihovi fajteri su dobri samo da seckaju ovu raspalu ekipu sa zida, svaki pravi macevalac iz westerosa bi ih otresao ko cigance slinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzon je odrastao u plemickoj porodici, sa ocem plemicem, jok ucili su ga da pravi puding! Taj se nafajtovao i sa Robom i sa Teonom citavo detinjstvo.Sve sto su oni naucili o borbi, i on je ucen, nema veze sto je bastard, ionako je Ned insistirao da budu svi jednaki.

 

osim toga prikazano je vec da on moze svima njima da drzi casove tamo u castle black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

i vi idioti i dalje dajete minuse na svaki moj post. Zanimljivo je koliko ste glupi. Narcisi koji misle da su samo oni u pravu, a bilo sta sto oni nisu doziveli ili videli je automatski neistina. To objasnjava ateizam, satanizam i ostale gluposti koje mogu da se vide ovde na forumu.

  • Upvote 1
  • Downvote 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...