Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Pa da jer je on kapiram znao sve, samim tim i da se Shae kurva s Tajvinom. Takodje je znao da je Tirion uradio nesto pre dolaska a kad je cuo zvona znao je i sta.

Mada mi nije jasno sto je originalno mislio da ostane. Sto bi sad posle ovoga bilo sumnjivo da mu je bas on pomogao?

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne bi je bas razbio, ionako ga jebe ona infekcija gadno

ja se pitam da li je stvarno umro, il ce i on da se vozdigne ko brat mu

 

mada, scena borbe macevima, bas realisticna, hahah grozna

 

sjajno pakuju seriju do sad, thumbs up

 

a kraj je sjajan, napokon Arja ide "gde treba" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se pitam da li je stvarno umro, il ce i on da se vozdigne ko brat mu

 

 

Postoji teorija,prilicno realna rekao bih, da je Pseto na ostrvu kod one bratije sto su pod zavetom cutanja,koje Brijena poseti sa Podrikom dok tragaju za Sansom...u stali postoji konj koji odgovara opisu Psetovog Stranca,tako da se pretpostavlja da je tamo,samo ga monasi kriju,ako se secas onaj glavni tvrdi da je Sandor dosao kod njih ali da je umro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

deder, podseti me jos malo bolje, koja bre bratija?

 

 

Neki monasi sto zive na ostrvu,zavetovani su na cutanje,tako da samo jedan od njih govori sa gostima,Brijena i Podrik putuju sa nekim svestenikom,pa u nekom trenutku navrate i do njih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra je skroz epizoda, ne znam zasto niste vise entuzijasticni. finale na nivou dosadasnjih finala. kosturi su fenomenalno uradjeni i bilo je lepo videti klasicne fantasy motive lepo, smisleno i ozbiljno prezentovane u 2014.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalna poslednja epizoda, iako im nije trebalo ono sa Lijepom Brijenom, ruku na srce. Ali, aj, kao, vec je bio u sranju zbog inficirane rane, pa i da progutamo. Arja bas ispala malo govno po ovoj verziji price, no dobro, duze ce poziveti tako :haha: Stanis dominator, otresao divljane ko cigance slinu, cak Tori Amos nije morala ni da se mesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj dolazak stanisa je bio seks.

jedino mi se nije dopalo kako su izrezirali dzonov prilaz kampu. napravio tri koraka od zida i puf evo ga odmah pred generalom abnormalne vojske ciji se stab izgleda nalazi odvojen od te vojske na nekom isturenom advance/scouting party polozaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ova epizoda je bila sranje samo takvo!!!!

Stanis prilazi sa vojskom do kralja divljaka koga okruzuje sacica ljudi, a armija mu ima 100 hiljada vojnika. Kakav idiotizam leb ti jebem. KAKO IH NIJE BILO SRAMOTA OVO DA SNIME?????

 

Sto ovaj rece advanced scouting position!! Yes how no!!!!!! Pa ako jesu skauti onda bi trebalo da imaju i info za armiju koja se kralju primakla na domet strele. Ma ovo je strahota koliko je glupo. Ne znam kako je u knjizi, ali me i zabole racku. Gledam seriju i mogu reci da je sve vise nekih govnjajivih momenata.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je Stanisova vojska prošla uopšte preko zida? Kroz onaj jedan prolaz onoliki silni konjanici? Niko iz Nights Watch nije znao da oni dolaze dan ranije? Gavrani ništa a? Kako je snimljeno moralo bi biti da je vojska već morala da krene da prolazi kroz taj prolaz u isto vreme kad je John Snow prošao jer on je samo malo otišao napred i eto njih. Takođe 100 000? Nigde nismo videli tu vojsku, toliko se pripremala, dolazili su danima i na kraju ništa od nje.

 

Plan napada? Sve i da su toliki silni konjanici danima marširali ne napada se tako armija od 100.000, prvo se mora ulogoriti, odmoriti, osmisliti strategija, ispitati pozicija neprijateljske vojske, šta sve ne...

 

Eto malo stvari za diskusiju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nubare jedne, kad niste nista citali, a sad se iscudjavate :da:

 

Divljani nisu imali 100.000 ratnika, to su bili ukupno ljudi, zene, deca, starci. Divljani su bili pored zida, Stanis se iskrcao u Istocnoj Morobdiji i uz pomoc izvidnika nocne straze uspeo da im pridje sa ledja.Ne svidja mi se sto u seriji izgleda kao da Stanis ima vise vojske. U knjizi Stanis je razbio prvu liniju divljana jurisem teske konjice (sa tako necim nedisciplonovana divljanska vojska se nikad nije srela) i nastao je opsti haos po svim divljanskim kampovima, koji su razbacani levo desno, za razliku od kampova disciplinovanijih vosjki, koje imaju i kolje nabodene okole i vise strazara.

 

Al ono generalno, moglo je to mnogo bolje da se prikaze, sto jest jest.

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...