Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

kakva je Ned bio ljudina od coveka lepo rece jedan u komentaru dole : Eddard is still my favourite character. He is a paragon, a holy fool, a shining light in the snake pit that is Westeros. Edited by bo88gdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je to glumac.

I u filmu Gospodar Prstenova (koga prezirem kao fan knjige) je odlično odradio ulogu Boromira.

Ja drugacije Boromira ne bih mogao zamisliti

 

Cak mu je i nova uloga gde glumi srpskog teroristu unapred oprostena...a i tu verovatno gine.

o kom filmu se radi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ovako nastave,ova serija ce imati 100 sezona.U polovini epizoda se ne desava jebeno nista.Ove 4 sezone su se mogle ugurati u 2. bez problema,mozda cak i manje.Dobra je serija,drzi paznju jer realno ima kvalitet,ali radnja je previse razvucena,sa previse likova i previse nebitnih,dosadnih i beskorisnih scena.Oni snezni zombiji su bili sve ukupno 15 minuta zastupljeni u ove 4 sezone,a onaj nebitni debeli gmaz i njegova nebitna prica o zaljubljivanju u neku silovanu seljanku sa detetom su bitniji za razvoj serije od buduce najezde cudovisnih kreatura na kraljevstvo.Budalastina.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove 4 sezone su se mogle ugurati u 2. bez problema,mozda cak i manje.

 

Moje skromno misljenje je bas kontra,da su suvise ubrzali tako smo samo preleteli kroz najbolje delove serije bez ulaska u gomile detalja koji postoje u knjizi i koji pomazu da karakteri postanu maltene realni,ovako jedan od najacih likova u seriji,maloprstic ispada potpuno plitak,klasican holivudski zlikovac,dok je on u knizi velika misterija i radi gomilu stvari za koje nismo sigurni koji je krajnji cilj i motiv...jedna stvar koja martina izdvaja u moru fantazi pisaca danasnice su neverovatno odradjeni karakteri.

 

tako da je potpuno realno da tebe nerviraju neki delovi u seriji posto ti se cine nepotrebnim,mene recimo u knjizi nevidjeno smaruju sansina poglavlja posto je ona klasicna glupaca koja sanja princa na belom konju,ali zato postoji gomila devojaka,fanova kojima je ona najdrazi lik....

 

meni su recimo gvozden rodeni nevidjeno zanimljivi,a u seriji su oni oskrnavljeni,nema mog omiljenog lika,erona mokrokosog,koji je najmladi brat belona,koji je pre nego sto je postao svestenik i verski fanatik utopljenog boga,bio alkos i jedino je bio poznat po tome sto je pobedivao u pisanju u daljinu,sto je pored igre prstiju jedan od omiljenih sportova gvozden rodjenih

 

sad ti meni reci,da li si gledajuci seriju uopste znao da belon ima bracu,a o ostalim sitnicama i da ne pricamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje skromno misljenje je bas kontra,da su suvise ubrzali tako smo samo preleteli kroz najbolje delove serije bez ulaska u gomile detalja koji postoje u knjizi i koji pomazu da karakteri postanu maltene realni,ovako jedan od najacih likova u seriji,maloprstic ispada potpuno plitak,klasican holivudski zlikovac,dok je on u knizi velika misterija i radi gomilu stvari za koje nismo sigurni koji je krajnji cilj i motiv...jedna stvar koja martina izdvaja u moru fantazi pisaca danasnice su neverovatno odradjeni karakteri.

 

tako da je potpuno realno da tebe nerviraju neki delovi u seriji posto ti se cine nepotrebnim,mene recimo u knjizi nevidjeno smaruju sansina poglavlja posto je ona klasicna glupaca koja sanja princa na belom konju,ali zato postoji gomila devojaka,fanova kojima je ona najdrazi lik....

 

meni su recimo gvozden rodeni nevidjeno zanimljivi,a u seriji su oni oskrnavljeni,nema mog omiljenog lika,erona mokrokosog,koji je najmladi brat belona,koji je pre nego sto je postao svestenik i verski fanatik utopljenog boga,bio alkos i jedino je bio poznat po tome sto je pobedivao u pisanju u daljinu,sto je pored igre prstiju jedan od omiljenih sportova gvozden rodjenih

 

sad ti meni reci,da li si gledajuci seriju uopste znao da belon ima bracu,a o ostalim sitnicama i da ne pricamo

 

Nisu ubrzali.Knjiga i TV serija su potpuno drugaciji formati,i ne mogu biti jednaki.Samim tim se trebaju odvojeno i tretirati.

Nisam citao knjigu,sto znaci da nisam ni mogao znati nista o ovome sto ti pricas.Ali to je potpuno nebitno,mi ovde pricamo o seriji a ne o knjizi,a serija je usporena do jaja i treba joj podhitno ubrzanje i da se nesto jebeno pocne desavati.

 

U knjizi ima mnogo vise likova. What were trying to say?

 

Kao sto sam vec rekao,knjiga je nebitna jer ovde pricamo o seriji.Za TV format ovo je previse nicega,

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...