Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

A Dornjanka ne vredi? Svaki deo sa Bronom je najbolji deo epizode po difoltu. :D Ali da, u kurac vise sa ovim smaranjem sa nebitnim likovima poput Samvela Tarlija..poceli su bas Holivudski da odlazu za do pred sam kraj svake epizode nesto zanimljivo, nadam se da ce se malo ubrzati akcija pred kraj sezone.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dadada najbolji lik ikad je Bron

kakvo epsko muvanje, prvo se pobiju, pa ga otruje, pa ga napali, pa mu pokaze sisu, pa ga zamalo ubije, pa ga izleci

obecava :haha:

 

ko sve nece pevati "Dornishman's wife", to je uvek pevao Mance

 

mene je smorilo vise sve sa Remzijem Boltonom. Jedva sam prezivela ono sve sa Teonom, bespotrebno i mucno, a sad ovo sa sansom. Ne volim ni Teona ni Sansu, ali brate.. ko ce njemu vise stati na put. Nekako se plasim da Brien ista uradi, jos ce na kraju i nju da drnda a ne ona njega.... Dzofrija sam volela da mrzim, ovaj me stvarno ubija u pojam, ne mogu da ga gledam uopste.

fakat, sjajan glumac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo taj deo mi je glupo uradjen. Sansa je tamo otisla svojom voljom, zna gde ide i kod koga. A sada kao zrela i opasna trebalo je da se spremi za njih. Znaci litar otrova i cao dovidjenja.

Ili je Teon mogao da prsne i zadavi kretena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to samo dizanje lozenja da bi ljudi shvatili da je Dzofri bio malo dete (i bukvalno i figurativno) za Remzija. Realno, Boltonovi su jedina porodica koja je zamisljena ono kao pravi blackguardovi, uzasni i klasicno zli likovi bez nekih redeeming features-a. Ali da, Ramzi zli hobit je toliko dobar u ulozi da se covek zapita da li je decko i u pravom zivotu psiho, previse ga dobro glumi :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je sto Littlefinger satro nema pojma koliko je ovaj psihopata, i ostavlja Sansu tamo

Pa zna ali ga boli tuki, samo pokazuje koliko mu je on sam najvažniji kad i Sansu odjebao tako brutalno zbog ličnih interesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je gledao Remzija u britanskoj seriji Misfits (topla preporuka) bice mu jasno zasto su ga izabrali ovde... ima taj crazy eyes pogled :haha:

 

Inace kontam da je Littlefinger bio upucen da ce se Sansa 'lepo' provesti zato ce se on pojaviti kao njen heroj... a ona ce se donekle primiti na to, ipak je njen lik povrsan i plitak i uci samo na sopstvenom ali ne i tudjem iskustvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja epizoda u poredjenju na ostale iz ove sezone koje su udavile, nisam ni skontao da jos samo dve do kraja pa opet godinu dana...

 

 

 

Od White Walkera sam ocekivao da budu malo vise kao mrtvi, previse su brzi i agilni. Takodje im nisu trebali kosturi, izgledaju smesno, podsetili su me na Evil Dead skeletone.

 

3ad1a109670d9dd1.jpg

 

Jedino su dobro uradjeni ovi championi

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...