Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

 

 

ali uvek je bolje kada priča prosto natera da se golotinja pojavi, a ne golotinja radi golotinje.

 

Peranović za kralja Vesterosa!!!

 

 

 

1. za dobru golotinju nije potrebno opravdanje. recimo jedne od najboljih sisa ikad vidjenih u serijama su u true detective. moglo je i bez njih, ali ta scena je bogovska. ;)

 

2. carski! peranovic = stannis :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seriju radi HBO a ako niste znali oni vole...

 

Zasto nekome odsecaju nogu....hmmm mozda zato sto zele da prikazu grozote rata... Sam pisac je rekao da ima dosta ubijanja i krvi na bojnom polju...pa zato sto to jeste bojno polje...Ne mozete da imate rat bez mrtvih, sakatih, udovica, krvi, brutalnosti, pljacke...

 

U seriji preteruju jer tako prodaju proizvod...cije ce sledece sise da se pojave...ebig

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono... mnogo buke ni oko cega... vec vidim ono sto je SerbZmaj rekao da ce biti u narednoj sezoni, ali mi je bedak zbog knjiga, da jbna serija napreduje brze nego knjige.

 

Kad pomenuste Peranovica, prisustvovala nekoj svadbi pre par godina gde je on vencavao/ili bio podrska mladencima, prodje covek pored mene sa Aramani crnim cvidzama, da se razumemo ja sam corava i ne gledam etikete... pogibeh od smeha, svo vreme sam zamisljala kako lopata mladence... dosadna bila svadba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono... mnogo buke ni oko cega... vec vidim ono sto je SerbZmaj rekao da ce biti u narednoj sezoni, ali mi je bedak zbog knjiga, da jbna serija napreduje brze nego knjige.

 

Kad pomenuste Peranovica, prisustvovala nekoj svadbi pre par godina gde je on vencavao/ili bio podrska mladencima, prodje covek pored mene sa Aramani crnim cvidzama, da se razumemo ja sam corava i ne gledam etikete... pogibeh od smeha, svo vreme sam zamisljala kako lopata mladence... dosadna bila svadba...

off topic ako mislite na Branislava Peranovica poznajem trojicu ljudi koji su bili kod njega na lecenju

 

teski zavisnici

 

heroinski

 

danas su totalno strejt

 

ozenjeni ljudi sa poslom zenom i decom

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...