Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Sad ce mala jos vise da se nakurci i da krene da smara ovu dvojicu sto su pravili dil kad sad ima sve ove pustinjske divljane pod kontrolom. Pravi obrt je da zmajevi budu u fazonu da im je sad Tirion majka, mala je worst mother ever, prvo ih izgladnjuje onda zatvori u tamnicu vezane i konacno napusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jbt jel su oni to dve scene potpuno ponovili iz prethodnih sezona?! Deneris izlazi iz zapaljenog satora gola i ne-celava, Osha muva boltona kao sto je pre ovog jadnicka... Kako se zove. Reek. Ponestalo scena?

 

 

3 mi bila ok. Sem uskrsnuca Dzonovog i sve vezano za njjega ali ko i uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno nesto korisno od Deneris. Ali super sto bi se svi ovi popalili da je prate umesto da konstatuju da im je upravo pobila sve najsposobnije warlorde i da vesticu koja nekim witchcraftom nije umrela u vatri valja roknuti jednom za svagda. Deneris jedan od retkih likova koji stalno idu nasuprot uvazenoj logici knjige da ako radis glupe stvari - najebačeš. No dobro, sise.

Edited by Eidolon

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma koji najsposobniji warlordi, to su lokalne selje bez veceg plana, maksimalni domet im je da pljackaju sela...

 

tirion genije.. :)

- "i da prestanete da finansirate opoziciju.."

- "nemamo mi veze s njima"

- "dobro dobro, naravno da nemate... ali ipak prestanite da ih finansirate"

 

:haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam više da li je tako oduvek bilo, ali dijalozi u ovoj seriji su postali za smrtnu presudu loši.

 

Ova epizoda doduše nema nijedan užasan deo kao onaj iz prethodne gde su se Džora i Dario našli odjednom u buddy cop filmu, ali opet ima poprilično cringeworthy momenata. I to pre svega nasumični "smešni" delovi, gde odjednom svaki mogući lik može da postane comic relief jebeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni, ova sezona je skoro pa duplo bolja od prethodne ... U ove 5 epizode se izdesavalo vise stvari koje su interesantnije za gledanje nego prethodna cela sezona, realno. Konacno da se malo stvari mrdnu.

 

Jes sve ubrzanije dosta, kontam da mora sve da se izpozavršava za još 1.5 sezonu, a verovatno još svi treba da poizginu :D

 

Zato se Beliš onako brzo teleportovao na zid, a kontam da naredna epizoda kreće tako što se Brijena odjednom manifestuje u Brzorečju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...