Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Am.. sta si ti tacno gledao prosle nedelje, kako nema veze, majke ti? :haha: Odlicna epizoda, malo previse vremena dato Psetu ali dobro, sve je bolje od Sema i Jelene Djokovic. Blackfish totalni car, nadam se da nece zavrsiti brzo i neslavno. Svi pisaju po Lanisterima ovih dana, bas merak :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am.. sta si ti tacno gledao prosle nedelje, kako nema veze, majke ti? :haha: Odlicna epizoda, malo previse vremena dato Psetu ali dobro, sve je bolje od Sema i Jelene Djokovic. Blackfish totalni car, nadam se da nece zavrsiti brzo i neslavno. Svi pisaju po Lanisterima ovih dana, bas merak :pivopije:

 

Jelena Djoković :haha:

 

Ajde prepricajte mi epizodu malo. Stavite u spojler tagove ako treba. Bas me jnteresuje...a tek sutra dolazim u Bg... Kuku mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je jelena djokovic hahahaha

 

 

 

Arju je navatala koleginica.

Par odlicnih scena vatanja zemskih po kafani od strane Teonove kul lezbo sestre i ostalih govozdenovica, plus Teon izgleda da ce da se izbavi od reek traume il da krepa. Lezbacha ide kod Deneris da joj da brodove. Jel se seca neko koliko brodova ima ona uopste?

Sansu odjebavaju severnjaci, iako je Davos do jaja diplomata i ume sa decom.

Blekfish car, Dzejmi u nebranom grozdju, al ipak old skul gospoda vesterosa.

Nema vesti o blajhanoj.

Baba ruza napusila Sersei i pali iz Lendinga, Mardzeri oce da bude kraljica pa makar i sa vrapcem u guzici. Al sve ruze imadu trnje ;)

Pseto neje vracen iz mrtvih, samo je tvrdoglavo odlucio da ne krepa. Al brotherhood without banners ubise Gandija i ekipu sa kojima je ziveo, tako da je uzeo shjekiru i krenuo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Meni je ovo sto odjebavaju starkove po severu odlican pokazatelj realnosti u takvim situacijama. Sad ce neko da se bije za tebe kad ti se digne, oce kur moj, ne ide to tako. Ti Starkovi su imali svoju sansu dva tri puta, jednom oduzis obecanje i to je to. Ne moras 5 puta da se boris za nekoga ko uzalud radi nesto sto mu ne ide ...

 

Za ovu klinku mi je drago sto je izbodena, jer je debil. Nadao sam se da ce da rikne, odavno neko zajeban nije, jer realno, igras se ubice, ucis da budes nesto, lik ti pruzi utociste, pruzi ti sansu da postanes mocna osoba, a ti se popisas po svemu tome. Ne ide to tako. Nadam se da ce da je rokne ona drugarica.

 

Pseto se nadam da ce da uspe samo Gregora da ubije, ostalo me ne zanima, relativno je dosadan karakter, i on ce da rikne za koju epizodu.

 

Mardzori ima da ga sukne vrapcu samo tako, pretpostavljao sam da igra tu igru od pocetka, doduse lose glumi riba, al ajde ...

Maloprsic realno treba da ga sukne celom Vesterosu i da se zavrsi tako da on bude na prestolu, Degeneris i ostali da se zrtvuju u borbi protiv belohodaca. Svako drugo resenje kraja serije je go kur.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne moras 5 puta da se boris za nekoga ko uzalud radi nesto sto mu ne ide ...

 

igras se ubice, ucis da budes nesto, lik ti pruzi utociste, pruzi ti sansu da postanes mocna osoba, a ti se popisas po svemu tome.

 

Mardzori ima da ga sukne vrapcu samo tako, pretpostavljao sam da igra tu igru od pocetka, doduse lose glumi riba, al ajde ...

 

 

 

1. fora je sto oni ne traze da se bore "za njih", nego kad dodju zimski zombiji bice problema. e sad, to je tesko objasniti vlasteli koja nije videla doticne zombije na delu, jer bi u suprotnom svi sami dosli na zid.

 

2. fora je sto je ona skapirala da joj se ne nudi da bude mocna osoba, nego joj se nudi da radi ono sto joj se kaze, dakle da bude obican izvrsilac radova. nije to njena ambicija. ako nije smislila neku prevaru na konto ove epizode i ako nije sve iscenirala - bicu vrlo razocaran u autore ;)

 

3. kako bre lose glumi, odlicna je, nadam se da ce se biti golisavih scena s njom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je realno da su sklopili ovu epizodu i rekli "ovo je dobro, može da se emituje"

Teško smeće od epizode, apsolutno ništa se nije desilo, jedina interesantna stvar u celoj epizodi je oklop lorda Blackfisha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelena Djokovic je ova Semova.. ne pitajte sto me asocira, ali to je ta neka prosta 'bogougodna' naroCka 'lepota' i jednostavnost, uz cinjenicu da obe dobijaju daleko vise paznje nego sto bi trebalo :haha:

 

Sto se tice ove price oko Starkova, potpuno se slazem da je mega logicno da ih svi odjebu, i ovoliko ljudi koliko se prijavilo je previse za nekog tamo bastarda koji je napustio Night Watch a sad vodi anticke neprijatelje divljane (ako uopste znaju za njega, znaju o tome!) i ribu koja je poznata po tome sto su se Starkovi neprijatelji izivljavali nad njom. Niko naravno ne veruje da ledeno sns glasacko telo polako napreduje ka Zidu, tako da su se realno za bolton bowl prijavili samo likovi koje Starkovi nisu bas direktno izjebali u poslednjih par godina, a takvih nema mnogo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ledeno sns glasacko telo polako napreduje ka Zidu

 

:haha: :haha: :haha:

 

 

inace mislim da nije toliko stvar u lojalnosti, koliko od straha od Boltona, koji su sada glavna snaga na severu. I taj Glover ih je primio(Dzona i Sansu), pitao koliko kuca ih prati, i jasno nagovestio da se plasi da ce mu Boltoni odrati kozu. Mada mislim da je moguce da u odsutnom momentu ipak promene stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni svi ti severnjaci idu na kurac

znaju koliko je Bolton bio peder i koliko je mali psiho

a opet se svio prave ludi

jes Rob pojeo govna kad je skinuo glavu karstarku, i to bi bilo to, vise niko ne uzima Starkove za neki kurac

uostalom, jedfini pravi Stark za koga znaju da je ziov je Rikon, a i to je pirtanje u kom je stanju

Sansa je u dva braka, Snou je nemrtav plus kopile

e sad, meni niej jasno sto niko Snoua ne pita otkud on vise niej u Nocnoj strazi, sta sad receno im ej da je umro pa su se pomirili s tim????

posto svako maolo neko vozdize i zmrtvih

kako da ne

Boltonovi mogu da budu kakvi hoce, svejedno ce ih spickati Vajtvokeri, pa me zabole sta ce ovi da urade u medjuvremenu.

 

I koliko Jara ima brodova na kraju? oko 100?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg ljudi, sta, poslednji koji je umirao (od gladi, doduse) za svoj narod u Srbiji sad je predsednik, a ovi Severnjaci su tu negde po politickoj osvescenosti tako da mozda ultimativno i upali fora. Ali pre ce biti da ce mala da pojede govno i Maloprstic oduva ova siptarska govna i povrati sever. Jos ako izjebe Starkove pritom, dodatni bambi.

Edited by Eidolon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...