Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Dosada bozija. Nadam se da ce biti u poslednje dve krvi do kolena

 

Tako ja pričam za poslednjih pet, pa četiri, pa tri, pa evo sad dve...

 

Ne razumem potrebu da se serija koja ima svega 10 epizoda godišnje ovoliko razvlači.

 

Mislim onaj dijalog između Lanistera i Tullyja, koji kurac

 

one viceve da ne pominjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

ostali su na terenu :haha:

 

meh, sto se tice bitke, jebes bitku, aj nek se pokrljaju Snou i remzi i nek ide zivot

 

nego kud su zaturili ona dva druga zmaja? ono Turion im dao voljno i nikom nista???

sramotno....

 

menjam budzet za bitku sa boltonovima za postenu bitku sa zmajevima kod Mirina

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto je meni najgluplji deo je da mala uzima kao nesto u jetru da je busi, a satro profi asasin, komotno je mogla da joj prereze vrat, ali ocigledno je da serija nije jos zavrsila sa njom pa zato ceo ovaj zaplet sad..

 

Meni je najgluplje to što Arja prođe školu ubica, naprasno odlučuje da ih napusti, a onda se šetka po gradu.

Kakav crni ubod nožem? ja bih se (ovako neškolovan za ubicu) bojao otrovne strele sa svakog krova, ne bih promolio glavu danju, a noću bih išao maskiran, i spavao bih van grada, i gledao da se utrapim na brod i platim, tek kad brod krene.

Ali ona se šetka, i zvižduće usput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta biva kad se vratiš iz mrtvih, rokaš sa nemrtvima, izađeš iz plamena, letiš na zmaju, rodiš senku-ubicu, postaneš trooka vrana? :D Mnogo bre tražite dlaka na neobrijanim jajima... Jesu malo smorili, ali mi je i dalje ok, gledao bih još 5 ovakvih sezona, samo ako bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Martin pisao Prison Brake, Majkl bi još bio u zatvoru, burazer bi mu umro, gomila karaktera bi bila predstavljena, pa zaboravljena, i tako dalje..

 

Ovo je sve jebena najava, najava, najava....

Čekam sad i ova sezona da se završi sa najavom nekog velikog sranja, koju će zaboraviti/napustiti u sledećoj sezoni, i najaviti ponovo neki kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auuu al si ga ispovezivao. to bi bilo kao da kazes "posto kod tolkina ima zmajeva i vracanja iz mrtvih bilo bi za ocekivati da ima i amaterski-degenski lose napisanih poglavlja i to bi bilo sasvim u redu"

Ali u stvari ne bi. :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo sranje od epizode, jedina nada je da su isfolirali za Blackfisha, ali cak i tako predadose zamak ko najgore sisice, naprednjacki glasaci level mozak severnjaka na delu opet. Nek neko zapocne peticiju vise da se na sto grozniji nacin ubiju Grey Worm i ona mala, pored scena sa njih dvoje pocinju da mi nedostaju Semvel i Djokovicka. Jebem ti zivot, da Splash Brothers Clegane nisu klali u ovoj epizodi, ne bi bilo niceg vrednog pomena :no:

Edited by Eidolon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...