Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Previse predvidljiva epizoda, maltene sam mogao da stavim kintu da ce bas ovako da bude sve na kraju. Ipak, izvuklo ih je sto su stvarno fantasticno snimili celu epizodu, fajtovi makar do jaja izgledase kad su vec klise, a i, naravno, zli hobit je mrtav, sta ces vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna bre epizoda, sta serete, za budzet kakav serija ima, na nivou LOTR borbi, ja skidam kapu... Al scena Dzona kad vitla macem onako dok konji na sve strane lete, prebrutalna scena, nije nesto tako smooth i vrlo realno snimljeno. Meni ova epizoda izvadila ovu i prethodne dve sezone bez razmisljanja. Al naravno, nist drugo vrv nece biti do kraja sezone ...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam ovo nije dobra epizoda, štaviše odlična, ne znam šta više očekujete :haha: Ali da, definitivno najbolja u poslednjih sezonu-dve. Čak ću i na Greyjoy express kojim su ovi doplovili da zažmurim.

 

Predvidljvosti ima, ali koliko je bilo ove sezone epizoda sa nejasnim pričama i sa svim teorijama koje su izripivale, morala je da padne jedna straightforward sa razrešavanjem. Nadam se da će i deseta da nastavi sa tim, jasnim tokom.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahah to je to, i sto neko rece, dzin posao u tankoj bundici na siege, valjda da lakse pogine sta li.

 

Ali jeste najbolja epizoda sezone, krvi do kolena sam hteo i dobio konacno. Sad ce u desetoj epizodi svi da pricaju o buducnosti :haha: ali jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, onaj dzin, samo da je dohvatio par onih koplja i dva stita, cisto glavu da zastiti, pola one armije bi razvalio sam ... Al neeee, koplje je za picke, goloruk, samo masa, nista definicija, nechural bajo moj. Ovi starkovi su pokazali da su debili realno. Jedino sto mi se dopalo sto se ova mala okrenula Maloprstom, realno lik treba da vlada Westerosom, da pisha po svima kvalitetno. Sve ostalo je smejurija ako se bude izdesavalo. A najvise cu da popizdim ako Degeneris i ovaj Snezni na kraju se smuvaju, pokaraju i vladaju zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna bre epizoda, sta serete, za budzet kakav serija ima, na nivou LOTR borbi, ja skidam kapu... Al scena Dzona kad vitla macem onako dok konji na sve strane lete, prebrutalna scena, nije nesto tako smooth i vrlo realno snimljeno. Meni ova epizoda izvadila ovu i prethodne dve sezone bez razmisljanja. Al naravno, nist drugo vrv nece biti do kraja sezone ...

 

Jebo ih budžet kada za celu sezonu snime samo 5 odličnih minuta a ovo ostalo sve filleri i cliff hangeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ovo najbolje snimnjena bitka ikad...

 

 

jedino sto me nervira je nedostatak taktike kod armije jon snow-a. pa jebo te, jos su rimnjani znali da naprave "kornjacu" (testudo) sto bi resilo problem strela sa teonove strane (konjica ulece tek nakon toga). realno, teon je dobio bitku, samo se sjebao jer nije znao da su i rohanski jahaci u kombinaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pazi, nije ni to, nego potpuno debilana momenat.. vidis ranije kako pokusava divljanima da objasni taktiku, serenda tu nesto, dogovore se da ce se drzati formacije posto ce ih rovovi sa strane stititi od konjice, ONDA MU PRIDE DODJE SANSA I KAZE DA NE BUDE GLUP I NE NASEDA NA FORE ZLOG HOBITA i on pored svega toga uradi totalan Ned Stark momenat.. pa brate! Sasvim nepotrebno bacanje akcenta na to da je apsolutno svaki Stark potpuni retard, i da ce na kraju jedino Sansa mozda spasti lozu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...