Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

sansa je realno izvadila stvar tako sto je progutala govno i pozvala muljatora u zamenu za neki uticaj i sad im duguju, ali to je sto je, nisu imali vise ljudi.

 

nego, samo da nam melisandra izadje iz bedaka. ;)

 

i arija da pocne da upotrebljava svoj "particular set of skills, i will find you and i will kill you"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frejevi najdebilnija kuca u celom serijalu, cak i gvozdenjacki viking-siptari su manje nekul od njih, i manje smrde. Realno, s obzirom na to da Lanisteri izgubise bog otac vojske a predstoji im rat sa onim pustinjskim lgbt siptarkama pametnije im je da ne drve kurac, posto ce se u suprotnom svesti na Kings Landing pasaluk a i tu imaju ozbiljan problem sa ISIS-om Seven KIngdomsa. Maloprstic trenutno u najboljoj poziciji pored male smaracice, ima najvecu i najbolju vojsku trenutno na teritoriji Westerosa + ga niko ne mrzi, covek prelazi igricu za sada.

Edited by Eidolon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frejevi najdebilnija kuca u celom serijalu, cak i gvozdenjacki viking-siptari su manje nekul od njih, i manje smrde. Realno, s obzirom na to da Lanisteri izgubise bog otac vojske a predstoji im rat sa onim pustinjskim lgbt siptarkama pametnije im je da ne drve kurac, posto ce se u suprotnom svesti na Kings Landing pasaluk a i tu imaju ozbiljan problem sa ISIS-om Seven KIngdomsa. Maloprstic trenutno u najboljoj poziciji pored male smaracice, ima najvecu i najbolju vojsku trenutno na teritoriji Westerosa + ga niko ne mrzi, covek prelazi igricu za sada.

samo sto Tajreli imaju najvecu vojsku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, u pravu si, svakako Tajreli i Dejlovci trenutno najbrojniji, ali cenim da su Dejlovci ipak smatrani dosta boljim borcima, mada to je sad sve na interpretaciji u seriji inace, a i kapiram da se medjusobno fajtati nece da proverimo :mhihi:

Edited by Eidolon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tajreli najbrojniji al dzabe kad su vecina pederi ili glupaci

mada i vojska Dorne je netaknuta

Dorna - 15 hiljada

 

Olujne zemlje - 25 hiljada

 

Tajreli- 80 hiljada

 

lanisteri - 50 hiljada

 

Erini- 55 hiljada

 

recne zemlje oko 45 hiljada

 

ceo sever oko 50 hiljada

 

Gvozdena ostrva oko 20 hiljada

 

ovo su vam brojnosti armija sto se knjiga i spekulacija na forumima tice

 

zapravo, Dornjani bi pvi trebali da predju na stranu Deneris

Upravo, ali njihov storilajn je zasran toliko da ce ko zna sta biti,

 

 

 

Najjaču vojsku imaju ledeni hodači, to je barem jasno.

slazem se , Mens rajder je imao oko 100 hiljada ljudi u svojoj skupini, normalno nisu to sve vojnici, otprilike oko 100 hiljada imaju hodaci s`tim sto oni uvecavaju svoju vojsku non stop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au covece, nisam znao da Lanisteri toliko i dalje imaju, pa to bi implikovalo da su imali ubedljivo najvecu armiju s obzirom da su zestoko izginuli prvo protiv Roba pa posle Stanislasa Vavrinke. Mislim, ono, ako posle onolikog dobijanja popičci na Severu + gazenja dok nije stigao Tajvin nisu izgubili makar pola svoje standing armije, ja sam onda sve te fajtove pogresno protumacio. Mislim, ok, kapiram, imaju dosta tih vazalskih kuca i sve to ali ipak.. damn. U svakom slucaju Tajreli najvece pickice, stekaju armiju cak i kad su mogli da utuku isis-ovce i Lanistere zajedno, ne bi me cudilo da bas oni prvi predju kod Degeneris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma moze Dorna vise od 15k, bar duplo vise. I olujne zemlje mogu recimo jedno 10k vise, ali svejedno oni su dosta zajebani vojnici.

Tajreli su vesteroski ekvivalent Francuza, pa vam je valjda jasno koliko im vredi ta brojnost

 

Lanisteri jesu dosta izgubili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma moze Dorna vise od 15k, bar duplo vise. I olujne zemlje mogu recimo jedno 10k vise, ali svejedno oni su dosta zajebani vojnici.

Tajreli su vesteroski ekvivalent Francuza, pa vam je valjda jasno koliko im vredi ta brojnost

 

Lanisteri jesu dosta izgubili..

nemaju vise zato sto su jebena pustinja, zato se nikada nisu previse ni mesali u ratove, jer jednostavno nemaju snagu da se nose sa ostalima, njihov stil ratovanja je gerila

 

Au covece, nisam znao da Lanisteri toliko i dalje imaju, pa to bi implikovalo da su imali ubedljivo najvecu armiju s obzirom da su zestoko izginuli prvo protiv Roba pa posle Stanislasa Vavrinke. Mislim, ono, ako posle onolikog dobijanja popičci na Severu + gazenja dok nije stigao Tajvin nisu izgubili makar pola svoje standing armije, ja sam onda sve te fajtove pogresno protumacio. Mislim, ok, kapiram, imaju dosta tih vazalskih kuca i sve to ali ipak.. damn. U svakom slucaju Tajreli najvece pickice, stekaju armiju cak i kad su mogli da utuku isis-ovce i Lanistere zajedno, ne bi me cudilo da bas oni prvi predju kod Degeneris.

Tajreli ako izuzmemo Rendila Tarlija i nemaju neke komandante sposobne da vode armiju do pobede, Lanisteri imaju i placenike

 

sve ovo navodim je izvuceno iz knjiga i sa foruma

 

u seriji je dosta drugacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorna bi stala iza Deneris da je Doran ziv, sada tesko.

Lejdi Mormont za preCednika Vesterosa :D

 

Zivo me zanima kud ode Varis.

A fala bogu, videsmo i zmajeve.

 

Koliko sad ima vojske na Severu do hodaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorna bi stala iza Deneris da je Doran ziv, sada tesko.

Lejdi Mormont za preCednika Vesterosa :D

 

Zivo me zanima kud ode Varis.

A fala bogu, videsmo i zmajeve.

 

Koliko sad ima vojske na Severu do hodaca?

kako mislis na severu do hodaca?

 

kako mislis na severu do hodaca?

doran je imao plan da kcer uda za viserisa da je poziveo, a sina da ozeni sa deneris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uspeju da nadju nacin da prodju kroz zid, da ga zaobidju kapiram da ce zgaziti sve do recnih zemalja, verovatno i do Kraljeve Luke ako stignu nece me iznenaditi

 

problem im je zid u koji je Bran the Builder uspomoc dzinova ozidao i utkao u njega magiju da ovi kurtoni ledeni ne mogu da prodju nize od zida

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem im je zid u koji je Bran the Builder uspomoc dzinova ozidao i utkao u njega magiju da ovi kurtoni ledeni ne mogu da prodju nize od zida

Pasce zid kada ga Bran prodje; ima onaj znak na ruci koji je omogucio white walkerima da udju u pecinu, verovatno ce im omoguciti i da prodju ili uniste zid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...