Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Sledeće sezone ispravljaju grešku sa teleportovanjem iz ove sezone i Deneris ima da prelazi more 5 epizoda.

 

Gde će zmajevi za to vreme, to je glavno pitanje. Vrate se u Mirin da odspavaju u pećini verovatno, pa se vrate do brodova da vide dokle stigli i tako u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deneris ce u sledecoj sezoni osam epizoda u samoci mora da se kaje sto je ostavila decka, jednu epizodu da se kolje sa random piratima koje ce sresti na moru i u desetoj epizodi da se uortaci sa Ironbornovima koji ce celu sezonu da jebu kurve u nekoj luckoj kafani.

Varis ce se nalaziti svudge od zida do Iron Throne-a za to vreme, cesto i simultano.

Edited by Grobodan
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nema poslednje 3-4 epizode, sezona bi bila smece. Koliko nebitnih budalastina trpaju samo da bi sto duze trajalo. No, barem je kraj odlican i daje nadu cemo napokon gledati u duzim kadrovima snezne zombije, zmajeve i rat...a ne da ce nas smarati sa tim ko je koga jebao i zajebao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nosac zmajeva :haha: :haha: :haha:

 

aB1rLM1_460s_v2.jpg

 

ma nece se Deneris tako lako otarasiti darija, on je i sve prelazio zbog nje, sta sad da sedi i da tuguje? nema sanse. ima da krene za njom nekad i da joj se nadje u problemu kad bude.

 

Dobro se Sersei setila da stekuju jebenu vatru pod citadelom, sve vreme je tu. Pffff.

Sad ce GOT da postane game of Tits

sve neke snajke ratuju plus zajebana baba

ovi tipovi ispostavilo se nisu ni za kurac a ne za kraljeve

malo mi ej to previse profeministicko u odnosu na funkcionalno

ali lejdi Mormont :blek:

 

zanima me sta ce sad Maloprstic da radi. severnjake boli kita za kings landing, oni gledaju svoja posla i zid. ne znam ni kako je mislio da dodje do prestoal sa Sansom, nema poente. vratice sa on babi da spletkare zajedno, ionako su onomad roknuli Dzofrija zajedno.

 

Prorokujem u prve dve epizode ce Bran da dobauljava do winterfela da pronese vest das zna ko mu je brat od tetke.

 

okrsaj brona i arje kad ova pokusa da skine Dzejmija. valjda ce Bron ad prezivi, on je sjajan.

 

Tri epizode deneris putuje po moru, u dve oluja i nema zmajova, podavili se. Onda na kraju, ipak nisu. I gusari, mora nekih gusara da bude.

 

 

nego

koliko uopste vojske ima Sersei??? sad kad vise nije u ljubavi sa Tirelima. Ko ej uopste u njenoj vojsci?

deneris sad ima ubedljivo najvis evojske, samo nisam skontala koliko ih je ostavila u Mirinu.

i koliko ovih ima na severu sad ukupno posle bitke. ujedinio se sever

 

3CEncD7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bron protiv arije nema sanse, stalno je pijan, juri sojke i ne drzi uvek gard. jedino ako se arja zajebe i pocne da drzi govor u odsudnom momentu umesto da zavrsi posao (kao sto se viper zeznuo sa planinom, bla bla bla - kvrc).

 

nego, zaboavio sam zasto su debeli i jelena djokovic u aleksandriji medju knjigama? ok, maznuo je mac caletu i otisao u biblioteku, ali sta pokusava..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukenjali su borbu za vlast sa ovom logikom ko pobije protivnike taj je kralj, u ovom slučaju kraljica. Sersei nema vojsku koja je podržava, narod je ne voli, nema logike po kojoj bi ona sela za presto nakon što je upravo počinila masakr uglavnom nad običnim stanovništvom.

 

Teleport mi nije ok zato što nisu dosledni.

 

Cela serija je kao da su Starkovi glavni junaci, što ne bi trebalo da bude. Šta npr briga Brena čije je dete Jon Snow, iz njegove perspektive i iz svega šta je on prošao on ima hiljadu bitnijih stvari od toga.

 

Ipak mi je drago što su se neke stvari razrešile ove zadnje dve epizode jer je izgledalo da sve može da ide u nedogled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odbijam da gledam ali mahinalno sam otvorio temu pa ne verujem sta citam. sersei KRALJICA? pa po kom jebenom osnovu? otkad se primenjuje matrilinealno nasledjivanje? gde su muski pretendenti i zasto je ona bolja od bilo koga da ju se podrzi? jel ima silu? kakvu tacno? nisam primetio da je komandovala vojskom u poslednje vreme. cisti besmisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debelog je Snou poslao da postane mester jer je matori amon dovidjenja, a nocna straza mora da ima jednog.

 

Propustila sam deo sa belim gavranovima, sta oni iz citadelinog rhmz daju zvanicnu objavu da je zima dosla?

 

Po kom osnovu je sersei kraljica? Po osnovu da je stanis mrtav i sva "kraljeva" deca mrtva, i da je vec jednom bila kraljica. A iene zanima ko ce stati sa njom sad. Ima juron da je zaproai, bliza mu je od deneris lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kom osnovu je sersei kraljica? Po osnovu da je stanis mrtav i sva "kraljeva" deca mrtva, i da je vec jednom bila kraljica. A iene zanima ko ce stati sa njom sad. Ima juron da je zaproai, bliza mu je od deneris lol

 

Postace Mad Queen a Jamie ce da je rokne na kraju i vrv posle ubije i sebe. Pretice da ce da spali celi grad, dza bu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Targarijeni, pobogu.

Mada moze i Sansu da ozeni, brat joj je od tetke lol

 

Meni je kul kako je Melisandra odjebala Dzona kad je krenuo da kuka, eto kn bastard nije sedeo sa familijom. Ono, imao si familiju, imao si proslave i gde da lepo zivis, odjebi.

 

Pa da, pa ce onda Brijena da tesi Dzejmija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...