Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Dzejmi Lanister je treca glava zmaja, i on je Targarijen

on i sersei su deca ludog kralja, jer tivin nije mogao da ima decu

ludi kralj i tivin su bili u dilu dok ovaj nije bio lud

poludeo je od vizija buducnosti, dragon dreams, koje u ga progonile

i kada je hteo da spali kings landing, tripovao je whitewalkers i njih je hteo da spali

madness

 

sersei i dzejmi su deca ludog kralja, kako bese

svaki put kada se rodi targarijen, a god flips a coin

sersei je luda, dzejmi je normalan

incest je za targarijene ok, tako da je bilo njima prirodno da privlace jedno drugo

 

bran moze da utice na proslost, on ej bran the builder i sagradice zid u proslosti

 

LongClaw JESTE Lightbringer, asmno ce se to kasniej tek pokazati

nikome niej cudno da Mormonti imaju valirijski celik, a jadna su kuca?

svi ucesnici kdo tower of joy su imali te maceve

zasto matori mormont nije ostavio mac sinu?

kako to da ej mormont na zidu sa targarijenom, kao i amon

i slucajno ned stark izgna, takoreci, salje dzoru mormonta kod deneris da je spijunira

to su sve zavere ekipe koja je bila odana targarijenima

 

tirion je martel lanister, sin luvina martela iz kraljevske garde, i kurvetine dzoane lanister

zato ima crnu bradu, zato je taman, zato ga Tivin mrzi, ali ga je odrzao u zivotu jer je lanister

zato ej oberin stao na njegovu stranu

ali zato i niej dobio onu sugu ko mormont

ta suga je kletva rojanska, marteli su delom rojanji (potomci nimerije), kletva ne radi na njih

 

sve bre moj do moga

a ionako ne prate knjigu vise

 

vide li ko luster u citadeli

to je sunce

glavni neprijatelji zivota u vesteoru su mesteri

oni su ubili zmajeve

oni su unistili sveto drvece preko koga je raven mogao da preti st ase desava u svetu

oni su se trudili da se zaborave stari bogovi

 

jebes ga kad su u seriji roknuli mensa rajdera a on ej regar.... eeee.....

 

 

ne valja da razgovaram sa pasioniranim ljubiteljima martina, posle se nerviram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je kul kako je Melisandra odjebala Dzona kad je krenuo da kuka, eto kn bastard nije sedeo sa familijom. Ono, imao si familiju, imao si proslave i gde da lepo zivis, odjebi.

 

to se i meni dopalo, samo sto mu nije rekla "sta tu kmecis bre pekmezu, saberi se. kao vojskovodja si kurac od ovce, da ti sestra od tetke nije pomogla puko bi ko zvecka, ajd sad oformi vladu i gledaj da izaberes neke koji znaju sta rade a ne kao prosli put da moram da te vracam s onog sveta".

 

ni po jednom filmskom kliseu i pravilu melisandra ne bi trebalo da prezivi kraj serije, cak i ako ucini nesto dobro (kao sto je resurektovanje snow-a). mada njoj vise nije ni do cega nakon sto je pogresila sve u vezi stanisa. kraj prve epizode ove sezone je jedan od najboljih "sve sjebah, odricem se vere" momenata".

 

ova mala mormont treba da dobije ministarstvo pravde vesterosa na kraju, to je taj "ne seri nego predji na stvar" stav koji fali skoro svima u seriji.

 

e da,

jel jos neko provalio koliko je genijalna i fenomenalna muzika na pocetku epizode 10, dok sersei ne raznese skupstinu?

https://www.youtube....h?v=mUJBTaAyEXE

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzejmi Lanister je treca glava zmaja, i on je Targarijen

on i sersei su deca ludog kralja, jer tivin nije mogao da ima decu

ludi kralj i tivin su bili u dilu dok ovaj nije bio lud

poludeo je od vizija buducnosti, dragon dreams, koje u ga progonile

i kada je hteo da spali kings landing, tripovao je whitewalkers i njih je hteo da spali

madness

 

sersei i dzejmi su deca ludog kralja, kako bese

svaki put kada se rodi targarijen, a god flips a coin

sersei je luda, dzejmi je normalan

incest je za targarijene ok, tako da je bilo njima prirodno da privlace jedno drugo

 

bran moze da utice na proslost, on ej bran the builder i sagradice zid u proslosti

 

LongClaw JESTE Lightbringer, asmno ce se to kasniej tek pokazati

nikome niej cudno da Mormonti imaju valirijski celik, a jadna su kuca?

svi ucesnici kdo tower of joy su imali te maceve

zasto matori mormont nije ostavio mac sinu?

kako to da ej mormont na zidu sa targarijenom, kao i amon

i slucajno ned stark izgna, takoreci, salje dzoru mormonta kod deneris da je spijunira

to su sve zavere ekipe koja je bila odana targarijenima

 

tirion je martel lanister, sin luvina martela iz kraljevske garde, i kurvetine dzoane lanister

zato ima crnu bradu, zato je taman, zato ga Tivin mrzi, ali ga je odrzao u zivotu jer je lanister

zato ej oberin stao na njegovu stranu

ali zato i niej dobio onu sugu ko mormont

ta suga je kletva rojanska, marteli su delom rojanji (potomci nimerije), kletva ne radi na njih

 

sve bre moj do moga

a ionako ne prate knjigu vise

 

vide li ko luster u citadeli

to je sunce

glavni neprijatelji zivota u vesteoru su mesteri

oni su ubili zmajeve

oni su unistili sveto drvece preko koga je raven mogao da preti st ase desava u svetu

oni su se trudili da se zaborave stari bogovi

 

jebes ga kad su u seriji roknuli mensa rajdera a on ej regar.... eeee.....

 

 

ne valja da razgovaram sa pasioniranim ljubiteljima martina, posle se nerviram...

 

Adminka prolupala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odbijam da gledam ali mahinalno sam otvorio temu pa ne verujem sta citam. sersei KRALJICA? pa po kom jebenom osnovu? otkad se primenjuje matrilinealno nasledjivanje? gde su muski pretendenti i zasto je ona bolja od bilo koga da ju se podrzi? jel ima silu? kakvu tacno? nisam primetio da je komandovala vojskom u poslednje vreme. cisti besmisao.

 

Pa Sersei je kraljica po osnovu, kao kad bih ja sad razvalio skupštinu, bacio po jednu nuklearku na Novi Sad, Niš i Beograd, i onda se samoproglasio kraljem Srbije.

Prosto, niko nije ostao.

A kraljevi i kraljice, uprkos uvreženom mišljenju, ne nastaju uvek na nasleđu i pravu, nego i na tome što pobiju sve suparnike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je pre genijalna. Alal vera ko je osmislio, tako je lepo uklopio atmosferu, jebo kevu :)

 

Kako ko je, godinama to radi jebeni Ramin Djawadi. Veoma dobru muziku pravi

 

odbijam da gledam ali mahinalno sam otvorio temu pa ne verujem sta citam. sersei KRALJICA? pa po kom jebenom osnovu? otkad se primenjuje matrilinealno nasledjivanje? gde su muski pretendenti i zasto je ona bolja od bilo koga da ju se podrzi? jel ima silu? kakvu tacno? nisam primetio da je komandovala vojskom u poslednje vreme. cisti besmisao.

 

Po istom osnovu po kojem je Robert Barateon postao kralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda da neko kaze kako Smorok nije alternativna dzankerka.

 

 

U ovom klipu je manje/vise svaki kadar iz ovih 6.sezona u kome ima borbe, dinamike i uzbudenja.

 

A da se napravi klip sa jebanjem, ispijanjem vina, blebetanjima ljudi bez kurceva i ogovaranjima ala Gojko Mozda je rodjen sa tim a mozda je to Mejbilin, trajao bi 12 sati.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno su sve sto valja smestili u poslednje dve epizode, medjutim ne mogu da se otmem utisku da ili spremaju neki novi beksteb ili su previse krenuli da povladjuju zeljama gledalaca - serija se posle sest sezona krece da svodi na "good guys winning, bad guys losing" sto nekako nije Martinovski, koliko god da je kul. Kapiram u sledecem serijalu ce glavno biti Maloprsticevo spletkarenje kako da ofira Dzona, dok ne skapira da mu je plavusica veca pretnja. U svakom slucaju, ne vidim ali uopste sta Lanisteri sada mogu da urade.. u najboljem slucaju imaju malo bolju vojsku od Tajrela ali makar trecinu manje iste. Onda dodati tu ove pescane siptare i vec je to previse za njih to handle, ali sta cemo sa ljudima koji ce se okrenuti protiv nje vec u Kraljevoj Luci kad se procuje da je i ona usla u Staljin moud? Tu jedino da je ovaj njen alhemicar/savetnik nekako izvadi, ali tesko. A da, to je sve pod predpostavkom da se Degeneris nije vec preko Varisa dogovorila sa Tajrelima i Martelima, tj. da on nema neku dodatnu agendu. U slucaju da ima, Lanisteri su bukvalno ostali sami, jedini, i svaki drugi clan game of thrones-a zeli da im se napije krvi, pa ne vidim koji im kec u rukavu preostaje, realno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihh... veliki problem Martinu (ili producentima) da smisle kako da ojačaju Lanistere.

Može onaj njen alternativni meštar da izvali neko medicinsko-magijsko mudo, i da počne da kontroliše white walkere, pa da im se pridruže i ona divlja plemena što davno porobiše Tiriona.

Ili da Snežni prođe kroz vatru, pa da trećina zbunjenih dotraka njemu priđe, trećina da ostane kod Deneris, a trećina da se vrati preko mora pod parolom "jeb' te se svi vi nenormalni..."

A možda i Tirion zajebe Deneris (čak mislim da je verovatno (mnogo mi glatko ide to njihovo druženje), pa ko zna šta da se desi.

Negde pročitah da u knjigama piše da i on leti na zmaju, pa bi to bio urnebesan dog-fight između njega i Deneris.

 

Ma Pseto će im jebati kevu svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam uočio to da se Varis teleportuje, ali nekako me boleo racku...

 

Nego čitam neku prastaru temu, gde sam nekome preporučio da pročita Igru Prestola... i Haha... Fapril kralj. :haha:

 

 

Slazem se za Igru Prestola. Jbt kako sam ja svrsavao po toj knjizi i po ostalim delovima to je strasno. A u seriji Edarda Starka glumi Boromir.

 

nadam se da nisi nikome davao tu knjigu nakon citanja..

 

Haha. Stvarno uzmi procitaj knjigu. Neces zazaliti.

 

Uzmi knjigu. Vredi. Grishnackh zna zašto.

 

ali ne od njega..

 

Ne vredi ti da pobegneš od sudbine... ima mnogo fanova koji su svršavali zbog te knjige.

 

u redu je da svrsis pored knjige,u shaku,maramicu,u gace,na tastaturu...

 

ali po knjizi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...