Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Spektakularna završnica :D ostatak epizode ništa bolji/gori nego prethodne tri iz serijala.

 

Najveća mana ovog serijala mi je što su potpuno izbacili ikakav osećaj prostora i vremena. Armije skaču sa jednog mesta na drugo kako im se ćefne, kao da gledaš 3D Riziko partiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

martelic - Obren Martinovic

 

pa valjda čekić ili čekan ako prihvatimo novootkrivenu makedonsko-dornsku konekciju

ili recimo čekanović

 

karlo martel: ... Charles defeated the Moors commanded by Abderame; while the former and the latter squared off in battle, Odo set fire to the encampment of the latter.[2]:281 "The victory at the battle near Poitiers and Tours would later earn Charles the cognomen "Martellus" (L., and so "Martel", Fr.: "the hammer") ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgora epizoda do sada u ovoj sezoni, al' dobro, nije ni strašno.

Ja se pitao, što im Deneris nije posudila nekog zmaja, da ih prebaci, jer kontam, meseci bi im trebali da plove sa krajnjeg juga na krajnji sever. Kad oni... op... začas stigoše... taj drveni brod je u stvari teleport.

A scena ponovnog susreta Deneris i Mormonta smarača, je bila vrlo patetična.

Džon i dalje potiže obrve u čudu za sve što se dešava oko njega. :)

generalno... veselo... :)

Edited by Dark_Elf
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je baš svaka epizoda od početka do sad kvalitet ,ne sećam se da je bilo nekih jačih filera

šta više tempo je solidan ,ova nova Maloprstićeva mutljavina je dobila samo par minuta ,moglo je tu mnogo više da se razradi

šteta što ima još samo 8 epizoda do kraja :cry:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne komentariše onaj bullshit start epizode i kako su dva čoveka u punoj ratnoj opremi isplivala iz reke? :D

 

Pa to je samo nastavak bullshit-a iz prosle epizode gde Dzejmi jase uz reku po plicaku, a onda kad ga Bron obori sa konja i ovaj padne u reku, vidimo kadar kako Dzejmi tone u neke nepregledne dubine...to su majstori "kreatori" serije D&D.Ja sam prestao da se nerviram, posto gluposti, nelogicnosti i idiotskih dijaloga ima napretek, koga briga, meni je bar knjiga glavna stvar, ovi mamlazi nek rade sta hoce...ista bolest je napala i Piter Dzeksona, pogotovo u Hobitu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...